Justyna Maksimczuk - Fotografia

47

Opis

Najbardziej inspirują mnie Wasze historie, marzenia i miłość.
Lubię kiedy się uśmiechacie, wzruszacie i dzielicie swoimi emocjami, dlatego spełniam się uczestnicząc w istotnych momentach Waszego życia oraz tworząc Wam wspaniałą pamiątkę w formie reportaży fotograficznych.

Fotografuję już od 8 lat, przygoda z aparatem zaczynała się od niewinnego hobby, kiedy byłam jeszcze w liceum. Dziś wiem już czego oczekuję od zdjęć, wiem czego oczekuję od siebie. Fotografie mają przede wszystkim zamrażać wspomnienia, być prawdziwymi zapisami danej chwili i nieść ze sobą ładunek emocjonalny.

Inspirują mnie przede wszystkim ludzie i ich historie, marzenia, miłość. Ja staram się spełniać swoje marzenie oddając jak najlepsze zdjęcia i zdobywając szczery uśmiech od fotografowanych.

Zapraszam Was serdecznie do kontaktu,

Justyna

www.jmaksimczuk.pl                        + 48 694 827 844                      info@jmaksimczuk.pl

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3400
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  0:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Warunkiem rezerwacji Waszego terminu jest podpisanie umowy i wpłata zadatku.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  W fotografii najbardziej cenię sobie naturalność i emocje, to właśnie staram się uwiecznić na zdjęciach. Kocham naturalne i delikatne barwy, Wasze szczere uśmiechy, ukradkowe pocałunki, wzruszenie w oczach gości. Podczas wykonywania reportażu staram się być jak najmniej widoczna, śledzić i rejestrować najpiękniejsze momenty. Nie potrafię przejść obojętnie obok detali ślubnych, to one idealnie uzupełniają Wasz reportaż.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  Śluby fotografuję od 3 lat.
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Reportaż realizuję sama na dwóch body aparatu z jasnymi obiektywami stałoogniskowymi (daje to możliwość uwiecznienia Waszego dnia z dwóch różnych perspektyw). Istnieje jednak możliwość skorzystania z usługi drugiego fotografa.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Całość materiału jest gotowa w około dwa-trzy miesiące - od daty ślubu lub daty sesji plenerowej. Moje pary jednak zawsze mogą liczyć na małą zapowiedź, przesłaną w krótkim czasie po ślubie na maila (od kilku dni do 2 tygodni) :)

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (11)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 11 opinii
Przez m.mankowska8s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Justyna to cudowna, ciepła osoba, przy której czuliśmy się niezwykle swobodnie. Jej zdjęcia oddają klimat, emocje i magię dnia naszego ślubu. Jestem pewna, ze jeszcze nie raz skorzystamy z jej uslug. Sama przyjemnosc! Pozdrawiamy Magda& Mateusz <3

Zgłoś nadużycie
Przez natpietrzyks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowanie najlepszy fotograf i cudowna osoba. Pełen profesjonalizm, kreatywność i pasja. Potrafi ująć detale, których nikt nawet nie zauważa. Co tu dużo pisać, wystarczy spojrzeć na fotografie, ile w nich emocji i uczuć. Polecam z całego serca!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Justyna jest świetna, zrobiła nam przepiękne zdjęcia, zarówno na ślubie jak i na późniejszej sesji. Czuliśmy się przy niej swobodnie, co ciekawe podczas naszego dnia właściwie nie rzucała się w oczy a dzięki niej mamy niesamowitą pamiątkę. Dziękujemy! E&P

Zgłoś nadużycie
Przez w.k.kowalscys
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Justyna robi świetne zdjęcia. Jeśli szukacie fotografa z pasja to dobrze trafiliście. Brałam udział w dwóch sesjach i za każdym razem zdjęcia wychodziły genialnie:)

Zgłoś nadużycie
Przez anita12345s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Znałam twórczość Justyny i planując swój ślub, wiedziałam, że reportaż z tego ważnego dla nas dnia powierzę tylko jej. :) I nie zawiodłam się - Justyna jest fantastycznym fotografem! Fotografie jej autorstwa są piękne, w pełni profesjonalne, pomysłowe, spontaniczne i jednocześnie zatrzymują wszystkie emocje oraz momenty radości, szczęścia i wzruszenia, które towarzyszyły nam i naszym bliskim w dniu ślubu. Dzięki Justynie mamy fantastyczną pamiątkę na całe życie i będziemy mogli często wracać do tych cudownych chwil. Justyna - DZIĘKUJEMY! :)

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Justyna Maksimczuk - Fotografia w Mazowieckie:

05 Warszawa
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Fotografia reporterska