Jacek Blaumann - Fotografia

19

Opis

Kilka słów o mnie;) A więc nazywam się Jacek Blaumann i jestem pasjonatem fotografii, szczególnie zawsze w fotografii fascynował mnie reportaż, bo tylko on umożliwiał bycie obserwatorem a nie reżyserem, i tak samo podchodzę do zdjęć ślubnych, podczas których niczego nie narzucam a jednie zapisuje dla Was najpiękniejsze momenty w dyskretny sposób. Fotografią ślubną zajmuję się od 2008 roku, pracowałem z wieloma parami młodymi i za każdym razem była to wspaniała przygoda i zabawa, a to pozawala mi posiadać już znaczne doświadczenie w tematyce ślubnej, zresztą poza doświadczeniem posiadam również fotograficzne wykształcenie i ukończyłem Szkołę Kreatywnej Fotografii w Krakowie (Krakowskie Szkoły Artystyczne), z dyplomem artysty fotografika. Pracuję na obecnie jednej z najbardziej zaawansowanych reporterskiej lustrzanek cyfrowych - Nikon D3s, niezawodnym aparacie do zadań specjalnych przystosowanym do pracy nawet w najciemniejszych kościołach, odpornym na ekstremalne warunki, oraz o niebywałych możliwościach. Uzupełnienie stanowią najwyższe modele obiektywów Nikkor ze złotej serii o bezgłośnej pracy, z których moimi ulubionymi są 24-70mm f2,8 AF-s G ED i 50mm f1.8 Af-S G, mocna, zewnętrzna lampa błyskowa, bardzo szybkie karty pamięci, oraz oczywiście zapasowy aparat i obiektyw. Posiadam również wiele innym akcesoriów takich jak 5 rodzajów blend, przenośny foto bank, szybki laptop, bezprzewodowy Internet oraz wiele innych rzeczy typu dodatkowe oświetlenie, statywy czy oczywiście własny samochód. Pracuję na bezstratnym formacie RAW, który poddaje dokładnej obróbce, którą przechodzą wszystkie zdjęcia a nie tylko część wybrana jak w niektórych przypadkach, tak samo cały czas macie kontrole nad zdjęciami i tym jak będzie wyglądać wasz album od A do Z, na etapie wyboru zdjęć do albumu, tego jak będzie wyglądać okładka DVD, czy odbitki. Podczas pracy nie spożywam alkoholu.

Posiadam certyfikat Katowickiej Kurii Archidiecezjalnej zaświadczający o odbytym szkoleniu dla fotografów ślubnych.

Pracuję na terenie całej Polski i nie ma też problemu z wykonaniem zlecenia poza granicami kraju, dysponuję bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w piśmie i mowie.

Najczęściej jednak pracuję w obrębie całego kraju i nawet wyjazd za graniczny nie jest problemem, najczęściej pracuję w okolicach: Tychy, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Mysłowice, Łaziska Górne, Mikołów, Bielsko Biała, Pszczyna, Kobiór, Piasek, Bytom, Będzin, Bieruń, Bojszowy, Szczyrk, Wisła, Ustroń, Czechowice-Dziedzice, Goczałkowice, Bielsko Biała, Żywiec, Zabrze, Gliwice, Warszawa, Częstochowa, Jastrzębie, Wrocław, Zawiercie, Kraków, Śląsk, Małopolska i wiele innych. 

Szczegóły

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x5

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0 0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji Jacek Blaumann - Fotografia w Śląskie:

43 Tychy