• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Niedawno napisałem, nieco przekornie, że jestem fotografem „...tylko dla Zakochanych”. Jest w tym wiele prawdy, jak pewnie widać z moich zdjęć. Nie staram się jakoś specjalnie reżyserować skomplikowanych scen - raczej wolę stwarzać okazje, szanse na dobre kadry. I uważnie obserwować. Fotografuję śluby już od paru lat. Dzięki temu poznaję naprawdę wspaniałych ludzi. Cieszę się, że dobrze czują się w moim towarzystwie. Kocham wędrówki, zapach lasu, wschody słońca daleko w górach. Co jeszcze o mnie? Niepoprawny romantyk. Pracoholik. Goista.
W 2015 mój reportaż został wyróżniony nominacją BEST OF BRIDELLE.
Po więcej zapraszam na moją stronę - www.bauaban.com

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 3 opinii
Autor: malgorzata.zawislo
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Marcin sprawił, że w kółko mam ochotę wracać do zdjęć z naszego ślubu, sesji narzeczeńskiej oraz sesji poślubnej nad Morskim Okiem. Zdjęcia są cudnowne, naturalne i przepęłnione po porstu Nami. Idealne <3

Zgłoś nadużycie
Autor: lily.rose
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Cieszymy się, że Marcin był z nami w najważniejszym dniu naszego życia. Pełen profesjonalizm, fantastyczne podejście do klienta i entuzjazm w realizowaniu nawet najgłupszych pomysłow. Nasza sesja poslubna z Pragi jest idealna <3

Polecamy z calego serca!

Marta i Mateusz

Zgłoś nadużycie
Autor: smolen.bart
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowaliśmy się aby to właśnie Marcin był odpowiedzialny za fotograficzne udokumentowanie naszego ślubu oraz wesela i była to jedna z bardzo trafionych decyzji!

Nie, będę rozpisywał się o samych zdjęciach bo portfolio mówi samo za siebie, z rzeczy których nie widać na pierwszy rzut oka to bardzo profesjonalne podejście do klienta i świadczonej dla niego usługi, wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Marcin jest bardzo elastyczny zarówno w kwestii swojej oferty jak i jakiś dodatkowych uzgodnień typu zmiana terminu pleneru (jeszcze raz przepraszamy za chyba pięciokrotną zmianę :)).

Na samej uroczystości niewidoczny za to szaleńczo celny, mamy wszystkie zdjęcia na których nam zależało.

W tym wszystkim pojawia się jeden jedyny problem, jesteśmy pół roku po ślubie i nadal nie potrafimy się zdecydować które ze zdjęć powiesić w domu w dużym formacie, bo niestety wszystkie nam się nie zmieszczą!

Bardzo gorąco polecamy!

Aga i Bartek

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży

Adres

Miasto: