13

Opis

Hotel Woiński Spa**** emanuje ekskluzywnością i jednocześnie spokojem. To idealne miejsce, w którym można doskonale zregenerować siły, wypocząć, zadbać o swoje ciało i duszę.

Hotel położony jest wśród czystych lasów, nad samym brzegiem jeziora Lubiąż, wyposażony w 56 komfortowo urządzonych pokoi, restaurację oferującą dania kuchnii europejskiej, coffee lounge i dwie sale konferencyjne.

Hotel Woiński to nowoczesne centrum SPA & Wellness, do Państwa dyspozycji sa: basen z przeciwprądem i gejzerami, jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, sauna IR, grota solna i sunsky. Na gości hotelowych czeka też 9 gabinetów odnowy biologicznej, bazujących na nowoczesnych kosmetykach i technologiach.

Szczegóły

  • Jakie są główne cechy obiektu?

    Taras, Basen, SPA, Parking, Piękny krajobraz, Zakwaterowanie dla gości
  • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

    Hotel Woiński Spa**** zaprasza do centrum Spa & Wellness, w którym mogą Państwo skorzystać z dobroczynnego działania sauny parowej, sauny fińskiej, sauny IR, groty solnej i sunsky. Kąpiel w basenie jak i jacuzzi przyniesie Państwu odprężenie i relaks, a gimnastyka w Fitness Room, pozwoli na zachowanie dobrej kondycji fizycznej.

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0
0 opinii

Najnowsze nowości redakcyjne

Co wręczyć rodzicom na rocznicę ślubu? Lista pomysłów.
Co wręczyć rodzicom na rocznicę ślubu? Lista pomysłów.

Lista wszystkich lokalizacji Hotel Woiński Spa w Lubuskie:

ul. Ratuszowa 3 69-210 Lubniewice 95 755 75 55