Inspirują nas Wasze marzenia...

Aby w tym szczególnym dniu zapewnić Państwu niezapomniane przyjęcie, mamy zaszczyt zaprosić do przestronnej i elegancko urządzonej Sali Balowej hotelu BEST WESTERN w której tradycja łączy się z nowoczesnością. Bogate zdobienia, olśniewające żyrandole oraz oryginalne piece kaflowe zapewnią niepowtarzalny klimat i wyjątkową oprawę, a wykwalifikowana obsługa na najwyższym poziomie spełni wszelkie życzenia.  

Wyśmienita, pełna pasji i smaku kuchnia zaspokoi podniebienia najbardziej wymagających smakoszy a doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, to jedne z wielu atutów Hotelu BEST WESTERN Gorzów Wlkp.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomości rynku usług ślubnych spełnimy marzenia o wyjątkowym Przyjęciu Weselnym. 

W zależności od oczekiwań Pary Młodej organizujemy Przyjęcia nowoczesne, bądź klasyczne, również przy okrągłych stołach. Dopasowujemy się do Państwa możliwości czasowych, dlatego wszystkie nasze spotkania odbywają się w dogodnym dla Państwa terminie. 

Gwarantujemy stałą i kompetentną opiekę specjalisty weselnego, który kompleksowo zadba o całą oprawę zaślubin: właściwy dobór zaproszeń ślubnych, nietuzinkowych winietek czy dekoracji samochodu. A Twoich Gości olśnimy   wyszukanymi podziękowaniami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą, doświadczeniem i oryginalnymi pomysłami.

 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Best Western i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Best Western

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są główne cechy obiektu?
Taras, Miejsce na ceremonię, Parkiet do tańca, Parking, Zakwaterowanie dla gości
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
GRATIS Niepowtarzalny klimat i wyjątkową oprawę dzięki stylowej dekoracji Sali, bogatym zdobieniom i olśniewającym żyrandolom wraz z aranżacjami kwiatowymi zamawianymi według sugestii Młodej Pary, GRATIS Swobodne korzystanie z tarasu letniego, który stworzy również niepowtarzalny klimat na poprawinach w formie grilla, GRATIS Wyśmienitą, starannie dobraną do Państwa potrzeb przez samego Szefa Kuchni, ofertę menu, która dzięki swojej różnorodności dań zaspokoi podniebienia najbardziej wymagających smakoszy, Profesjonalną, kompetentną i stałą opiekę specjalisty weselnego wraz z wykwalifikowaną obsługą kelnerską, Apartament dla Nowożeńców w noc poślubną wraz z iście królewskim śniadaniem, które na Państwa życzenie nasza obsługa dostarczy do pokoju, GRATIS Specjalną cenę pokoi dla gości weselnych już od 80 PLN/osobę, Dla wygody Państwa i Gości monitorowany parking hotelowy, GRATIS Dogodną lokalizację w samym centrum miasta, Voucher dla Młodych Małżonków do Restauracji All Seasons w Hotelu BEST WESTERN Gorzów Wlkp. w pierwszą rocznicę ślubu, gdzie będziecie mogli Państwo odświeżyć swoje wspomnienia, a tym samym spędzić romantyczny wieczór. Wychodząc naprzeciw wielkiemu wyzwaniu, jakim jest bez wątpienia organizacja perfekcyjnego ślubu i wesela przygotowaliśmy dla Pary Młodej specjalną ofertę: Stałą i profesjonalną opiekę kompetentnego Specjalisty Weselnego, służącego kompleksową organizacją zarówno wesela jak i całej oprawy zaślubin, począwszy od rezerwacji terminu w kościele poprzez wypożyczenie, wystrój auta, umówienie kosmetyczki, fryzjera, zamówienia ciasta, owoców, przygotowanie zaproszeń, winietek, podziękowań dla Gości weselnych itp. GRATIS

Adres

Miasto: 66400
Powiązane tagi:
  • Sale weselne
  • Taras
  • Miejsce na ceremonię
  • Parkiet
  • Parking