8

Opis

 

Inspirują nas Wasze marzenia...

Aby w tym szczególnym dniu zapewnić Państwu niezapomniane przyjęcie, mamy zaszczyt zaprosić do przestronnej i elegancko urządzonej Sali Balowej hotelu BEST WESTERN w której tradycja łączy się z nowoczesnością. Bogate zdobienia, olśniewające żyrandole oraz oryginalne piece kaflowe zapewnią niepowtarzalny klimat i wyjątkową oprawę, a wykwalifikowana obsługa na najwyższym poziomie spełni wszelkie życzenia.  

Wyśmienita, pełna pasji i smaku kuchnia zaspokoi podniebienia najbardziej wymagających smakoszy a doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, to jedne z wielu atutów Hotelu BEST WESTERN Gorzów Wlkp.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomości rynku usług ślubnych spełnimy marzenia o wyjątkowym Przyjęciu Weselnym. 

W zależności od oczekiwań Pary Młodej organizujemy Przyjęcia nowoczesne, bądź klasyczne, również przy okrągłych stołach. Dopasowujemy się do Państwa możliwości czasowych, dlatego wszystkie nasze spotkania odbywają się w dogodnym dla Państwa terminie. 

Gwarantujemy stałą i kompetentną opiekę specjalisty weselnego, który kompleksowo zadba o całą oprawę zaślubin: właściwy dobór zaproszeń ślubnych, nietuzinkowych winietek czy dekoracji samochodu. A Twoich Gości olśnimy   wyszukanymi podziękowaniami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą, doświadczeniem i oryginalnymi pomysłami.

 

Szczegóły

 • Jakie są główne cechy obiektu?

  Taras, Miejsce na ceremonię, Parkiet do tańca, Parking, Zakwaterowanie dla gości
 • Jaka jest maksymalna ilość gości, którą może pomieścić ten obiekt?

  125
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  GRATIS Niepowtarzalny klimat i wyjątkową oprawę dzięki stylowej dekoracji Sali, bogatym zdobieniom i olśniewającym żyrandolom wraz z aranżacjami kwiatowymi zamawianymi według sugestii Młodej Pary, GRATIS Swobodne korzystanie z tarasu letniego, który stworzy również niepowtarzalny klimat na poprawinach w formie grilla, GRATIS Wyśmienitą, starannie dobraną do Państwa potrzeb przez samego Szefa Kuchni, ofertę menu, która dzięki swojej różnorodności dań zaspokoi podniebienia najbardziej wymagających smakoszy, Profesjonalną, kompetentną i stałą opiekę specjalisty weselnego wraz z wykwalifikowaną obsługą kelnerską, Apartament dla Nowożeńców w noc poślubną wraz z iście królewskim śniadaniem, które na Państwa życzenie nasza obsługa dostarczy do pokoju, GRATIS Specjalną cenę pokoi dla gości weselnych już od 80 PLN/osobę, Dla wygody Państwa i Gości monitorowany parking hotelowy, GRATIS Dogodną lokalizację w samym centrum miasta, Voucher dla Młodych Małżonków do Restauracji All Seasons w Hotelu BEST WESTERN Gorzów Wlkp. w pierwszą rocznicę ślubu, gdzie będziecie mogli Państwo odświeżyć swoje wspomnienia, a tym samym spędzić romantyczny wieczór. Wychodząc naprzeciw wielkiemu wyzwaniu, jakim jest bez wątpienia organizacja perfekcyjnego ślubu i wesela przygotowaliśmy dla Pary Młodej specjalną ofertę: Stałą i profesjonalną opiekę kompetentnego Specjalisty Weselnego, służącego kompleksową organizacją zarówno wesela jak i całej oprawy zaślubin, począwszy od rezerwacji terminu w kościele poprzez wypożyczenie, wystrój auta, umówienie kosmetyczki, fryzjera, zamówienia ciasta, owoców, przygotowanie zaproszeń, winietek, podziękowań dla Gości weselnych itp. GRATIS

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0 0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji Best Western w Lubuskie:

Al. Konsytucji 3-go Maja 12 66400 Gorzów Wielkopolski +48 957388803
 • #Taras
 • #Miejsce na ceremonię
 • #Parkiet
 • #Parking
 • #Zakwaterowanie dla gości