Inspirują nas Wasze marzenia...

Aby w tym szczególnym dniu zapewnić Państwu niezapomniane przyjęcie, mamy zaszczyt zaprosić do przestronnej i elegancko urządzonej Sali Balowej hotelu BEST WESTERN w której tradycja łączy się z nowoczesnością. Bogate zdobienia, olśniewające żyrandole oraz oryginalne piece kaflowe zapewnią niepowtarzalny klimat i wyjątkową oprawę, a wykwalifikowana obsługa na najwyższym poziomie spełni wszelkie życzenia.  

Wyśmienita, pełna pasji i smaku kuchnia zaspokoi podniebienia najbardziej wymagających smakoszy a doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, to jedne z wielu atutów Hotelu BEST WESTERN Gorzów Wlkp.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomości rynku usług ślubnych spełnimy marzenia o wyjątkowym Przyjęciu Weselnym. 

W zależności od oczekiwań Pary Młodej organizujemy Przyjęcia nowoczesne, bądź klasyczne, również przy okrągłych stołach. Dopasowujemy się do Państwa możliwości czasowych, dlatego wszystkie nasze spotkania odbywają się w dogodnym dla Państwa terminie. 

Gwarantujemy stałą i kompetentną opiekę specjalisty weselnego, który kompleksowo zadba o całą oprawę zaślubin: właściwy dobór zaproszeń ślubnych, nietuzinkowych winietek czy dekoracji samochodu. A Twoich Gości olśnimy   wyszukanymi podziękowaniami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą, doświadczeniem i oryginalnymi pomysłami.

 

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

0.0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są główne cechy obiektu?
Taras, Miejsce na ceremonię, Parkiet do tańca, Parking, Zakwaterowanie dla gości
Jaka jest maksymalna ilość gości, którą może pomieścić ten obiekt?
125
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
GRATIS Niepowtarzalny klimat i wyjątkową oprawę dzięki stylowej dekoracji Sali, bogatym zdobieniom i olśniewającym żyrandolom wraz z aranżacjami kwiatowymi zamawianymi według sugestii Młodej Pary, GRATIS Swobodne korzystanie z tarasu letniego, który stworzy również niepowtarzalny klimat na poprawinach w formie grilla, GRATIS Wyśmienitą, starannie dobraną do Państwa potrzeb przez samego Szefa Kuchni, ofertę menu, która dzięki swojej różnorodności dań zaspokoi podniebienia najbardziej wymagających smakoszy, Profesjonalną, kompetentną i stałą opiekę specjalisty weselnego wraz z wykwalifikowaną obsługą kelnerską, Apartament dla Nowożeńców w noc poślubną wraz z iście królewskim śniadaniem, które na Państwa życzenie nasza obsługa dostarczy do pokoju, GRATIS Specjalną cenę pokoi dla gości weselnych już od 80 PLN/osobę, Dla wygody Państwa i Gości monitorowany parking hotelowy, GRATIS Dogodną lokalizację w samym centrum miasta, Voucher dla Młodych Małżonków do Restauracji All Seasons w Hotelu BEST WESTERN Gorzów Wlkp. w pierwszą rocznicę ślubu, gdzie będziecie mogli Państwo odświeżyć swoje wspomnienia, a tym samym spędzić romantyczny wieczór. Wychodząc naprzeciw wielkiemu wyzwaniu, jakim jest bez wątpienia organizacja perfekcyjnego ślubu i wesela przygotowaliśmy dla Pary Młodej specjalną ofertę: Stałą i profesjonalną opiekę kompetentnego Specjalisty Weselnego, służącego kompleksową organizacją zarówno wesela jak i całej oprawy zaślubin, począwszy od rezerwacji terminu w kościele poprzez wypożyczenie, wystrój auta, umówienie kosmetyczki, fryzjera, zamówienia ciasta, owoców, przygotowanie zaproszeń, winietek, podziękowań dla Gości weselnych itp. GRATIS

Adres

Miasto: 66400
Powiązane tagi:
  • Hotele
  • Taras
  • Miejsce na ceremonię
  • Parkiet
  • Parking
  • Zakwaterowanie dla gości