Fajnie, ze tu trafiliscie ;) Ciesze sie, że jakiś moj obraz przykuł Waszą uwagę, bo to znaczy, że jak ja, kochacie emocje i to najbardziej podoba sie WAM w fotografii. Kim jestem? Z wykształcenia: prawnik, jakieś uniwersytety, potem podyplomówki HR, 4 lata headhunter, a potem pustka...i stało sie: zostałam fotografem!. Portrecistko-reportażystka. Idealnie czuję się w pracy z ludzmi zarówno podczas wykonywania reportazy, a także w trakcie sesji. Studio i plenery nie są mi obce. Posiadam doswiadczenie w fotografii reklamowej, eventowej, biznesowej, rodzinnej oraz filmowej - od 3 lat wykonuje również zdjęcia nieruchomosci. Współpracowałam z firmami takimi jak: PZU, TOYOTA, SFERIS, PULS TV, TVN, VIVA, TVP, AKSON, TESCO, Endemol, POWERSPORT, RIVAL, Maxon  i inni. Jestem autorka serii zdjęć z projektu: Yellow Glasses Project www.gorajka.pl. Kiedys nawet zajęłam II miejsce w konkursie FUJI Fotopodróżnik roku 2010 - miłe ;) Spotkajmy sie, pogadajmy ;) Jestem zdania, ze przy tak ważnym dniu w Waszym zyciu wybór fotografa to tak ważne zadanie, bo w koncu wpuszczacie kogos obcego w dość intymną sferę. Zapraszam!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Górajka Foto Studio i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Górajka Foto Studio

4.9 17 opinii
Autor: M
Znam tego usługodawcę zawodowo

Ania i Hubert - zdolni, przemili, baaardzo pozytywni i otwarci na propozycje, a przy tym z ogromnym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, nawet jeśli pogoda nie do końca dopisuje! Stworzyliście dla nas piękną pamiątkę z majowej Komunii J Cudownie uchwycone momenty. Wzorcowy kontakt i błyskawiczna realizacja zdjęć po obróbce. Zdjęcia wyszły przepiękne!

Jesteśmy ogromnie zadowoleni !! Polecamy Górajke i to bardzo!!!

Zgłoś nadużycie
Autor: Marcin
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Po pierwsze: jedni może nazwali by to wykonaną usługą, my podziękujemy za doświadczenie!! Od początku (pierwszego telefonu, zaproszenia nas do siebie) do teraz zawsze mieliśmy wrażenie, ze znamy się od lat! Ilość ciepła i uśmiechów jaką Nas obdarowaliście (Hubert też nie jest bez winy;) jest nie do zmierzenia!! Bomba!! Po drugie PROFESJONALIZM - odebrany/oddzwoniony przez Ciebie każdy telefon, odpisany sms, odpowiedz na każdego maila z mnóstwem wskazówek tak istotnych w tym jakże ważnym dniu, porad, dobrych praktyk! Obsługa po weselu, dotrzymywanie terminów. Elastyczność w dopasowywaniu do naszych terminów (czy Wy śpicie kiedyś?) Woooow!! Po trzecie: zadowolenie z naszego szczęścia, cieszyłaś się z naszych chwil i pomysłów. Dzięki to było bardzo miłe!! Po czwarte: super z Was ludzie! Jak jeździliśmy na kolejne plenery to szkoda, że były tak blisko siebie, tak krótko mogliśmy porozmawiać ze sobą o życiu/podróżach itp. No i po piąte, a w sumie powinno być po pierwsze: zdjęcia to petardy!! Wyszły super! Dużo świetnie uchwyconych chwil, emocji i momentów! Ogrom pomysłów jaki miałaś był nie do spisania! Oglądamy wszystkie zdjęcia z zachwytem! A plener... to już w ogóle rozwalił nas na łopatki! Co drugie zdjęcie to okładka Vogue!;))) Fotorelacja po ślubie to jakiś kosmos! Esencja najlepszych zdjęć! Jesteśmy BARDZO zadowoleni, że mogliśmy się poznać i ze byłaś z nami w tym ważnym dniu!
Ocena ogólna: 100/10!!!
Dziękujemy!! Ania i Marcin

Zgłoś nadużycie
Autor: Karolina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecamy! Ania i Hubert to cudowni ludzie! W pełni profesjonalni, radośni, niepowtarzalni. Uśmiechy na ich buziach i spokój jaki od nich bije w zupełności wystarczy byście pokochali ich tak samo jak my, a do tego rozmowy z nimi mogą trwać godzinami i chce się więcej :) 

Karola i Michał, 18.05.2019 <3

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem płatności jest podpisana umowa.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
1 miesiąc
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
kilka lat

Adres

Miasto: 00-838