Fajnie, ze tu trafiliscie ;) Ciesze sie, że jakiś moj obraz przykuł Waszą uwagę, bo to znaczy, że jak ja, kochacie emocje i to najbardziej podoba sie WAM w fotografii. Kim jestem? Z wykształcenia: prawnik, jakieś uniwersytety, potem podyplomówki HR, 4 lata headhunter, a potem pustka...i stało sie: zostałam fotografem!. Portrecistko-reportażystka. Idealnie czuję się w pracy z ludzmi zarówno podczas wykonywania reportazy, a także w trakcie sesji. Studio i plenery nie są mi obce. Posiadam doswiadczenie w fotografii reklamowej, eventowej, biznesowej, rodzinnej oraz filmowej - od 3 lat wykonuje również zdjęcia nieruchomosci. Współpracowałam z firmami takimi jak: PZU, TOYOTA, SFERIS, PULS TV, TVN, VIVA, TVP, AKSON, TESCO, Endemol, POWERSPORT, RIVAL, Maxon  i inni. Jestem autorka serii zdjęć z projektu: Yellow Glasses Project www.gorajka.pl. Kiedys nawet zajęłam II miejsce w konkursie FUJI Fotopodróżnik roku  - miłe ;) Spotkajmy sie, pogadajmy ;) Jestem zdania, ze przy tak ważnym dniu w Waszym zyciu wybór fotografa to tak ważne zadanie, bo w koncu wpuszczacie kogos obcego w dość intymną sferę. Zapraszam!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
1 miesiąc
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem płatności jest podpisana umowa.
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Górajka Foto Studio i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Górajka Foto Studio

4.8
22 opinii
22 opinii
Profesjonalizm
(21)
(1)
Jakość/cena
(21)
(1)
Polecasz to?
(21)
(1)
kswiezak
Autor: Krzysztof
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wspaniali ludzie, świetni fotografowie. Profesjonaliści na najwyższym poziomie. Zdjęcia bajkowe. Dużo ciekawych pomysłów. Reportaż wykonany perfekcyjnie. Najlepsza pamiątka na całe życie. Polecam!!

Zgłoś nadużycie
magda.magdalena.magdalenka
Autor: Magda
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

To nie tylko fotografowie - to wspaniali ludzie pełni pasji i radości. Dzięki Wam czuliśmy się tak swobodnie...Dziękujemy z całego serduszka, za wspólnie spędzony czas! Jesteście NAJLEPSI!

Zgłoś nadużycie
dyskfilmowymm
Autor: Darek
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie mogliśmy wybrać lepiej! Ania to wulkan energii. Zaraża uśmiechem, a do tego dba o najmniejsze detale. Podpowiada na każdym kroku i wprowadza wspaniałą atmosferę. Razem z Hubertem świetnie się uzupełniają. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Mamy wspaniałą pamiątkę i z pewnością wrócimy na niejedną jeszcze sesję do ich magicznej szklarni. Będziemy polecać!

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 00-838

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą