Decorio

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Decorio

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Dekorowanie sal weselnych w naszym wykonaniu to nie powierzchowne strojenie sali weselnej, to kunszt i pasja doprowadzona do perfekcji.  Dzięki temu Twoje przyjęcie będzie ucieleśnieniem Twoich wizji, bogate w szczegóły i dopracowane z wielkim wyrafinowaniem.

Od wyboru odpowiednich obrusów, pokrowców,  winietek, planów rozmieszczenia gości przez  bukiet ślubny idealnie dobrany do sukni Pani Młodej,  czy też kosze kwiatów w podziękowaniu dla  rodziców, tak aby z poczuciem smaku i  stylu wszystko tworzyło jedną całość.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Podpisując umowę wykonania dekoracji pobieramy zaliczkę która jest równoznaczna z rezerwacją terminu. Pełne rozliczenie następuje w dniu odebrania dekoracji.
Czy jest możliwość zobaczenia poprzednich realizacji?
W salonie lub na stronie internetowej
Jak długo działają Państwo w tej branży?
10

Opinie o Decorio

4.9
13 opinii
13 opinii
Profesjonalizm
(13)
Jakość/cena
(13)
Polecasz to?
(13)
pmkoczaj
Autor: Paulina
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wybór Decorio to był strzał w dziesiątkę! Dekoracja sali jak i kościoła przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Każdy z gości był pod wrażeniem. Było pięknie jak w bajce. Polecam każdemu z całego serca panią Ewelinę!

Zgłoś nadużycie
dominikak005
Autor: Dominika
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej firmy dekoratorskiej na moim przyjęciu weselnym. Pani Ewelina przede wszystkim słucha swoich klientów, wychodzi z inicjatywą, proponuje świetne rozwiązania. Dekoracja na moim przyjęciu weselnym przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Goście byli zachwyceni całą aranżacją. Pani Ewelina to istna czarodziejka! Dodatkowo kontakt z firmą przebiegł bardzo sprawnie i sympatycznie, co również w całym zamieszaniu weselnym jest istotne. Polecam z całego serca! ️️️

Zgłoś nadużycie
katgru53
Autor: Katarzyna Gruszka
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jesteśmy szczęśliwi, że wybraliśmy firmę Decorio. Wykonana dekoracja spełniła nasze marzenia o aranżacji wystroju sali weselnej. Dokonaliśmy najlepszego wyboru! Pani Ewelina to osoba z nieskończonym pokładem energii, kreatywności, bardzo serdeczna i pełna profesjonalizmu. Z czystym sercem polecamy każdemu.

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 41

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt