• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Dekorowanie sal weselnych w naszym wykonaniu to nie powierzchowne strojenie sali weselnej, to kunszt i pasja doprowadzona do perfekcji.  Dzięki temu Twoje przyjęcie będzie ucieleśnieniem Twoich wizji, bogate w szczegóły i dopracowane z wielkim wyrafinowaniem.

Od wyboru odpowiednich obrusów, pokrowców,  winietek, planów rozmieszczenia gości przez  bukiet ślubny idealnie dobrany do sukni Pani Młodej,  czy też kosze kwiatów w podziękowaniu dla  rodziców, tak aby z poczuciem smaku i  stylu wszystko tworzyło jedną całość.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 10 opinii
Autor: klaudia.malagowska
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Perfekcja i najwyższa jakość. Efekt przekroczył moje oczekiwania. Dekoracje i kwiaty były przecudne. Gdy weszłam na salę to zaniemówiłam. Kościół natomiast był przystrojony idealnie. Polecam każdemu kto ceni sobie obsługę na najwyższym poziomie

Zgłoś nadużycie
Autor: gemmei
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecamy Panią Ewelinę i firmę Decorio! Zarówno my jak i nasi goście byliśmy zachwyceni wystrojem kościoła i sali w dniu naszego ślubu. Jakość wykonania i smak z jakim przygotowane zostały dekoracje przekroczyły nasze oczekiwania. Było po prostu bajkowo!

Współpraca z Panią Eweliną od samego początku była przyjemnością. Jest ona osobą ciepłą, serdeczną i otwartą na wszelkie pomysły młodej pary. Z ogromną cierpliwością odpowiadała na nasze telefoniczne czy mailowe pytania i zawsze służyła radą. 

Dzięki Decorio nasz wielki dzień był absolutnie wyjątkowy. Nie moglibyśmy sobie wymarzyć piękniejszych dekoracji. Dziękujemy i ogromnie polecamy parom które dopiero planują swój ślub!

Karolina i Artur

Zgłoś nadużycie
Dziękujemy ślicznie za przemiłą opinię. Jeszcze raz życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze !!!
Autor: pati0112
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Ewelinka to ciepła i serdeczna osoba współpraca przebiegała idealnie , nigdy nie wymarzylabym sobie lepszej dekoracji ️ Wszystko było dopięte na ostatni guzik nawet rama z lustrem ktora podczas wypadku została uszkodzona

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Podpisując umowę wykonania dekoracji pobieramy zaliczkę która jest równoznaczna z rezerwacją terminu. Pełne rozliczenie następuje w dniu odebrania dekoracji.
W cenę wliczone są:
Transport, Dostawa, Montaż, Demontaż, Inne
Czy jest możliwość zobaczenia poprzednich realizacji?
W salonie lub na stronie internetowej
Jaka jest cena Państwa usług?
Cena usługi zależy od ilości wykorzystanego materiału dekoratorskiego.
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Każdy projekt dekoracji zaczynamy od pomysłu który ma przekazać emocje i opowiedzieć piękną historię. Bierzemy Twoją wizję, dodajemy naszą kreatywność i doświadczenie, zaczynamy pracę na kolorach, dodatkach i szczegółach tak aby ukazać Twoją osobowość w dekoracji. Zapraszamy !!!
Jak długo działają Państwo w tej branży?
10 lat

Adres

Miasto: 41

Podobne firmy

Powiązane tagi:
  • Usługi dekoratorskie
  • Średnie ceny