Najpiękniejsze śluby i wesela w plenerze. Spełniamy marzenia o magicznym weselu w wyśnionej scenerii. Ślub to jeden z najważniejszych dni naszego życia. Pamiętamy ten moment na zawsze, tak jak i na zawsze zapadają nam w serce wspomnienia świętowania tego dnia - Wesele.
Dlatego właśnie TEN cudowny dzień zasługuje na wyjątkową oprawę. Jest przecież spełnieniem naszych marzeń, wizji, pomysłów, wyśnionej scenerii, miejsca, feerią kolorów, które najbardziej lubimy i energią wielu drobiazgów, które sprawiają, że ten niezwykły czas składa się w idealną całość.Przede wszystkim NASZĄ całość.

Jesteśmy po to, by pomóc i doradzić, jak spełnić to marzenie, uczynić je realnym, rzeczywistym, prostszym, dobrze zorganizowanym, bezproblemowym - po prostu możliwym. PACYFIK to firma rodzinna. Dzięki temu spoglądamy szeroko na potrzeby wielu pokoleń i mamy świadomość pewnych niezbędnych rozwiązań.
Proponujemy standardowe i nietuzinkowe miejsca i scenerie dzięki naszym rozwiązaniom dekoratorskim i przestrzennym. Dzięki naszym mobilnym namiotom weselnym mamy możliwość zorganizowania zabawy weselnej w niemal każdym miejscu i podczas każdej pogody. Dodatkowo dysponujemy bogatą ofertą parkietów tanecznych, podłóg, wykładzin, stołów, obrusów, krzeseł, pięknych ekskluzywnych żyrandoli i wielu innych elementów, które nadają wybranemu miejscu określony charakter i styl. Każdy projekt omawiamy szczegółowo, gwarantując pełne zaangażowanie i profesjonalizm.

PACYFIK to nie tylko firma rodzinna, ale przede wszystkim dobrze zgrany zespół ludzi z pasją, którzy oddają się w pełni współtworzeniu najpiękniejszych wspomnień. W takiej atmosferze codziennie z radością i z sercem czuwamy nad każdym szczegółem Niezwykłego Dnia, by pełen bajecznych emocji i wzruszeń stał się na zawsze cudownym spełnieniem marzeń.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Przedmioty na wynajem
Namioty na wesele, Stoły weselne, Krzesła na ślub i wesele, Naczynia, Sztućce, Podest, Nagłośnienie, Meble, Inne
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2004
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Wypożyczalnia Pacyfik i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Wypożyczalnia Pacyfik

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 42-600

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą