Connected Dots Photography

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Connected Dots Photography

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Twoje szczęście jest dla nich najważniejsze. Banalnie proste, ale jak istotne. Przechwytywanie naturalnej słodyczy ślubów - tak definiują swój styl. Działają na terenie całej Polski. 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie usługi dodatkowo są oferowane?
Inne
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Fotografia reporterska
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Connected Dots Photography

4.9
10 opinii
10 opinii
Profesjonalizm
(10)
Jakość/cena
(10)
Polecasz to?
(10)
dorota254
Autor: Dorota
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ania i Nikos to najcudowniejsze osoby z jakimi mieliśmy przyjemność współpracować. Wszystko co robią, robią z wielką pasją, zaangażowaniem i oddaniem przy czym są bardzo naturalni- Aniu jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc ;). Szczerze to nie wiem jakich słów mam użyć żeby opisać to jak bardzo jesteśmy zadowoleni ze zdjęć, filmu i teledysku, które w profesjonalny i klimatyczny sposób ujmują nasz dzień jak i z tego, że ich poznaliśmy. Wymarzona sesja na Rodos na rodzinnej wyspie Niko na zawsze pozostanie w naszej pamięci i sercach 🥰 (ghia mas !). Jeżeli ten dzień ma być piękny i z poczuciem, że jest się z przyjaciółmi to krótko i na temat - bardzo ale to bardzo polecamy !!

Zgłoś nadużycie
areczekz
Autor: Arkadiusz
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Niestety nie jesteśmy bajkopisarzami i Naszym ścisłym umysłom trochę czasu zajęło aby zebrać się i napisać jak bardzo się cieszymy, że Nasz wybór padł właśnie na Anię i Nikosa - ta sympatyczna, pełna inspiracji i pomysłów dwójka stworzyła fantastyczne ujęcia zarówno na zdjęciach jak i na filmie, które przerosły Nasze najśmielsze oczekiwania :) 

Przede wszystkim chcemy Wam powiedzieć: DZIĘKUJEMY!!! za idealnie uchwycone chwile, oryginalne i niebanalne kadry, naturalność oraz swobodę - to wszystko pozwala Nam na nowo przeżywać naszą piękną historię za każdym razem kiedy wracamy do Waszych kadrów, które ukazują wiele prawdziwych emocji towarzyszących wszystkim podczas tego wspaniałego dnia (dzięki Wam nawet pozowane zdjęcia z gośćmi wyglądają zupełnie naturalnie i swobodnie).

Dodatkowo po doświadczeniu znajomych zdobytym u innych fotografów obawialiśmy się, że na materiały będziemy czekać wieczność, a pierwsze zdjęcia otrzymaliśmy już po miesiącu :D Teledysk ślubny był Naszym mikołajkowym prezentem, a cały film i wszystkie zdjęcia wraz z pięknie wykonanym fotoalbumem otrzymaliśmy jako prezent gwiazdkowy, aby móc dzielić się swoją radością i dumą z najbliższymi przy wigilijnym stole.

Wydobyliście z tych ulotnych chwil to co najcenniejsze - lepszej realizacji nie mogliśmy sobie wymarzyć!

Serdecznie pozdrawiamy: Sara i Arek

Zgłoś nadużycie
marta.dolhan
Autor: Marta
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeśli stawiacie na naturalność, niepowtarzalne pomysły na sesję narzeczeńską, ślubną do tego chcecie się czuć swobodnie, jakby to ktoś z Waszych najbliższych robił Wam zdjęcia, ktoś przy kim się nie krępujecie pozować, wygłupiać..., to koniecznie musicie wybrać Anię i Nikosa!!! ---> Niesamowicie otwarci ludzie, od których bije pozytywna energia. Są profesjonalni, mają tyle pomysłów, a do tego również gust (co widać po wykonanych zdjęciach i oczywiście po Ani i Nikosie). Przede wszystkim stawiają na autentyczność, potrafią uchwycić niezwykłe momenty, które później pozostają dla nas jako pamiątka z jednego z najpiękniejszych okresów w życiu... Dodam jeszcze, że naszą sesją w plenerze byli wszyscy zachwyceni, właśnie dlatego, że była "inna", niepowtarzalna!<3, dostawałam wiadomości od dalszych znajomych typu: "Najpiękniejsza sesja ślubna jaką w życiu widziałam"....I TO JEST WŁAŚNIE TO - TO SĄ ONI ---> ANIA I NIKOS, z którymi przeżyliśmy wspaniałą przygodę fotograficzną! Dziękujemy Wam 🤵️

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt