• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Twoje szczęście jest dla nich najważniejsze. Banalnie proste, ale jak istotne. Przechwytywanie naturalnej słodyczy ślubów - tak definiują swój styl. Działają na terenie całej Polski. 

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 7 opinii
Autor: ewe.wojtczak
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Czy Ania i Nikos spełnili Nasze marzenia o pięknych wspomnieniach ze ślubu? Zdecydowanie TAK!  Efekt końcowy przerósł Nasze najśmielsze oczekiwania, zarówno sesja narzeczeńska, reportaż, sesja ślubna jak i teledysk wyszły wspaniale. Ania i Nikos zawsze serdeczni,  otwarci na wszelkie pomysły i prośby - nigdy nie mówią nie da się, nie zrobimy tego. Z całego serca dziękujemy i polecamy Ewelina i Mariusz

Zgłoś nadużycie
Autor: karo28
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z Anią i Nikosem spotkaliśmy się po raz pierwszy zimą 2018 roku. Od razu poczuliśmy, że to z Nimi chcielibyśmy nawiązać współpracę. Poszukiwaliśmy fotografów, dla których liczy się autentyczność, naturalność i otwartość na drugiego człowieka w szerokim znaczeniu tego słowa.. To co dla nas stworzyli przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Ich profesjonalizm, klasa i poczucie estetyki, a przede wszystkim ogromna pasja i zaangażowanie w to co robią są imponujące. Sesja narzeczeńska, ślubna, a w końcu sesja plenerowa zaprowadziły nas do momentu, w którym czas powiedzieć DZIĘKUJEMY..nie tylko za fotografie oraz filmy jakie dla nas stworzyliście, ale szczególnie za czas jaki nam ofiarowaliście.

Karolina i Daniel

Zgłoś nadużycie
Autor: michal.dziewulski
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ania i Nikos, oprócz tego, że robią fajne zdjęcia, są bardzo kontaktowi i otwarci na pomysły. Dbają o swobodną atmosferę w trakcie sesji i mają nieskończone pokłady cierpliwości do niesfornych psów (więc jeśli też macie takiego i chcecie, żeby był na fotkach, to bez obaw:). Bardzo kreatywnie wykorzystują przestrzeń dookoła i mają ciekawe pomysły na ujęcia z drona. Jak złapią flow to nie patrzą na zegarek i nigdy nie mówią „nie da się”. Poważnie - w trakcie naszej sesji poprosiliśmy dwie drużyny koszykarskie o zrobienie sobie przerwy w grze… bo wpadł nam pomysł na fotkę na boisku. Radzę nie zwlekać długo z bookingiem, bo ich kalendarz na najbliższe 2 lata zapełni się szybciej, niż się wydaje.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele, Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy

Adres

Miasto:

Podobne firmy

michalzagorny.com Top
(8)
michalzagorny.com
Warszawa Fotograf i kamerzysta
Adele Stories Top
Adele Stories
Warszawa Fotograf i kamerzysta
CUDNIE Studio Top
(2)
CUDNIE Studio
Warszawa Fotograf i kamerzysta
Mymoments Top
(11)
Mymoments
Warszawa Fotograf i kamerzysta
SoLovely!
(5)
SoLovely!
Warszawa Fotograf i kamerzysta
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Videofilmowanie
  • Fotografia reporterska