Ślub to wyjątkowa i piękna chwilą, która zostanie na zawsze w pamięci. Taka uroczystość powinna być zaplanowana w umiejętny sposób tak aby wszystkie momenty składały się w całość i tworzyły magiczny klimat. Wybór odpowiedniego miejsca, fotografa, oprawy video, muzyki czy menu - to wszystko wymaga dużej ilości czasu i cierpliwości. Zorganizowanie całej uroczystości od początku do końca nie jest łatwym zadaniem. W takich sytuacjach dobrym wyborem jest zatrudnienie konsultanta ślubnego.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde wesele. Wyszukamy dla Ciebie najlepsze, wymarzone miejsce, najlepszego florystę, zespół, cukiernika, fotografa oraz kamerzystę. Pomożemy uporać się z wszystkimi nawet najdrobniejszymi problemami związanymi ze ślubem. Realizujemy kompleksowo wszystkie zadania i wspieramy Was w podejmowaniu decyzji,oraz pracujemy emocjami które przy takim wydarzeniu zawsze występują. Współpracujemy z rożnymi firmami i specjalistami.

Z ogromną przyjemnością pomożemy Wam podjąć decyzję, w jaki sposób organizować i planować najważniejsze wydarzenia w Waszym życiu.

Napisz do nas śmiało, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Forever & Ever i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Forever & Ever

4.9 8 opinii
Autor: Magda
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Ania to przesympatyczna osoba, bez której nasz ślub i wesele nie miałałyby racji bytu. Pełen profesjonalizm i świetna komunikacja ze strony Pani Ani sprawiły, że ten dzień był jeszcze piękniejszy.

Serdecznie polecamy kontakt z Panią Anią i firmą Forever&Ever!

Zgłoś nadużycie
Autor: Kamil
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam Panią Anie ! Spełniła wszystkie nasze slubne marzenia, to było coś cudownego. 

Jej profesjonalizm, zaangażowanie i ogrmone serce dało nam przed ślubem ogromny spokój ! 

Na prawdę uważam że cena warta jest jej pracy. Poczuliśmy w niej ogromną troskę o nas i za to bardzo dziękujemy ! 

Zgłoś nadużycie
Autor: Piotr
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam firmę Pani Anny, organizowała nam przyjęcie jeszcze jako osoba prywatna. Życzymy sukcesów i dalszego profesjonalnego podejścia do tematu. Pozdrawiamy 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 30-409