Adam Kołodziejczak

35

Opis

Cześć, mam na imię Adam. Moje prace to naturalne zdjęcia tworzone w swobodnej atmosferze.

Zapraszam Was do sprawdzenia moich prac tutaj oraz na moim Facebooku (www.facebook.com/adamkolodziejczakcom) i stronie WWW (www.adamkolodziejczak.com).

Jeżeli jesteście zainteresowani moją ofertą to czekam na wiadomość od Was :)

Szczegóły

 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Termin rezerwowany jest podczas podpisania umowy, kiedy wpłacony zostaje zadatek. Pozostała część kwoty płatna w dniu wesela.
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Naturalny, ponadczasowy styl i prawidłowe odwzorowanie kolorów. W pracy przy zleceniach ślubnych działam reportażowo nie rzucając się w oczy. Podczas ślubu i wesela utrwalam chwile zamiast je kreować.
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  1 lub 2 fotografów

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (6)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 6 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie mogliśmy trafić lepiej! To zdanie pojawiło się tutaj już kilka razy, ale cóż rzec więcej? Adam jako fotograf sprawdził się na 6+! :) Profesjonalne podejście do sprawy to jedno. Adam to prawdziwy ninja! Podczas całej ceremonii i wesela był praktycznie niewidoczny. Dopiero na zdjęciach zobaczyliśmy, że towarzyszył nam w każdej ważnej sekundzie tego dnia. Dyskretnie i zawsze w punkt. A plener? Po raz kolejny mieliśmy okazję poczuć się wyjątkowo i pięknie. Jeszcze raz dziękujemy Adamowi i Madzi, która jako asysta oraz  zdolny fotograf sprawdziła się równie znakomicie! :)

Zgłoś nadużycie
Przez n.kaznicas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Powiedzmy sobie szczerze - lepiej chyba trafić nie mogliśmy! Adam to profesjonalista.  Widać to oczywiście na jego zdjęciach i na tej podstawie postanowiliśmy, że będzie on uwieczniał prawdopodobnie najpięknieszy dzien naszego wspólnego życia. Jak się później okazało, Adam to profesjonalista również z zachowania. Niewidzialny a skuteczny - niczym ninja! W pewnym momencie hucznej, weselnej zabawy zaczęłam się nawet zastanawiać czy będziemy mieć jakiekolwiek zdjęcia, bo fotografa właściwie nie widać. Ale późniejsze efekty przerosły moje oczekiwania! Zdjęcia ze ślubu i wesela są genialne! Ale to nie koniec - w czasie sesji okazało się, że Adam to rownież fajny człowiek - sympatyczny, radosny, z głową pełną pomysłów. Dlatego gdybym miała wybierać raz jeszcze fotografa na wesele, to wybrała bym tak samo. Ze względu tak na samą osobę, jak i efekty pracy.  

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Adam to rewelacyjny fotograf! Polecam go z czystym sumieniem! Spotkaliśmy się już kilkakrotnie, na moje studniówce, weselu mojego wuja i w końcu również na moim ślubie. Nie miałam, w sumie to nie mieliśmy wątpliwości, że chcemy by Adam był również fotografem w tak ważnym dla nas dniu, ponieważ z obu wcześniejszych imprez oddał rewelacyjny materiał, nie dość, że rewelacyjny to pełen wspaniałych wspomnień zatrzymanych na fotografii, do tego profesjonalny i to wszystko w krótkim czasie! Nie żałujemy wyboru, Adam był niezauważalny podczas mszy świętej w kościele, nie rozstawial gości "po kątach", by zrobić takie a nie inne zdjęcie, był już u nas na chwile przed umówioną godziną, zawsze uśmiechnięty, sympatyczny, ma ciekawe pomysły, ale również otwarty był na nasze sugestie i pomysły. Serdecznie polecamy! 

Natalia i Szymon Duda

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Urodzilśmy się farciarzami, ponieważ udało nam się nawiązać współpracę z fanastycznym fotografem jakim jest Adam. Cechuje go rzetelność, kreatywność oraz przede wszystkim otwartość i gotowość na szaleństwo, gdyż bez wahania zdecydował się wyjechać z nami na drugi koniec Polski by zrealizować wymarzoną sesję ślubną w śniegu po kolana, dosłownie! :) Iza i Łukasz

Zgłoś nadużycie
Przez glinus93s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dostapilismy zaszczytu korzystania z usług Adama na naszym ślubie i weselu. Mimo, że minęło już kilka miesięcy nadal nie możemy przestać zachwycać się zdjęciami. Z resztą nie tylko my, ale wszyscy, którym je pokazujemy;)) Pełen profesjonalizm, wszystko na czas, podczas Mszy Świętej był praktycznie niewidoczny co świadczy o jego profesjonalizmie- mogliśmy skupić się na tym co najważniejsze, a nie na suchym "pozowaniu" do zdjęć. Adam zrobił ogromną robotę-piękny reportaż z naszego najważniejszego dnia, ktorym bedziemy chwalic sie wnukom miejmy nadzieje. Dziękujemy Ci Adam! Wybralibysmy go jeszcze raz i uważamy, że prezentując tak wysoki poziom usługi cena jest zdecydowanie zbyt niska! Daria i Jędrzej 

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Fotograf ślubny w Bydgoszczy! Najlepsza dziesiątka jest u nas!
Fotograf ślubny w Bydgoszczy! Najlepsza dziesiątka jest u nas!

Lista wszystkich lokalizacji Adam Kołodziejczak w Kujawsko-Pomorskie:

98 Bydgoszcz
 • #Fotografia reporterska