O nas

Strona Zankyou została stworzona, aby pomóc parom w zorganizowaniu swojego ślubu i wesela w taki sposób, w jaki naprawdę chcą przeżyć ten dzień.

Zankyou powstało w 2007 roku i obecnie jest marką międzynarodową obecną w 23 krajach. Jesteśmy przodującym portalem internetowym w Europie i Ameryce Łacińskiej. Ponad 350 tysięcy zarejestrowanych Par organizuje swoje wesele z pomocą Zankyou. Liczba Naszych czytelników przekracza rocznie 50 milionów.

Jeśli organizujesz swój ślub z Zankyou możesz także korzystać codziennie z dawki ślubnych inspiracji, szukać idealnych firm, którzy pomogą zorganizować Twoje wesele, a to wszystko zrobić za pomocą swojego telefonu. Tworząc swoją listę ślubną, to Ty decydujesz jaki prezent chcesz otrzymać (lista prezentów ślubnych, kliknij: zapisz datę)

W Zankyou chcemy pomóc Ci stworzyć Twój ślubny świat, w którym możesz bez ograniczeń kontaktować się z gośćmi oraz niezważająca na odległość i różnice cieszyć się Waszym szczęściem. Nasz zespół ponad 150 osób ze wszystkich części świata, którzy pracują, aby pomóc Ci w tym.

Dlaczego warto być w Katalogu Zankyou?

Chcesz pracować dla Zankyou?

Szukamy ludzi międzynarodowych, którzy chcą rozwijać się zawodowo w środowisku, w którym cenimy inicjatywy, odpowiedzialność oraz duch zespołowy. Więcej informacji

  • 2012
  • 2014
  • 2016
  • 2018
cosmopolitan

"Zankyou daje Wam wolność wyboru. Dostańcie prezent o jakim marzycie!"

woman

"Darmowa strona i lista prezentów ślubnych z Zankyou"

elle

"Stwórz własną stronę ślubną z Zankyou"

mashable

"Zankyou - piękny ślub to lepsza przyszłość"