Zespół NOSTRADO / DJ / Wodzirej

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Zespół NOSTRADO / DJ / Wodzirej

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Zespół muzyczny NOSTRADO

To muzyka porywająca do tańca od pierwszego utworu. Zawodowi muzycy, świetni wokaliści przeniosą cię w inny świat, humor, zabawa, emocje niezapomniane show !!! Całość dopełnia odpowiednia oprawa Konferansjerska na najwyższym poziomie.

Laureaci wielu przeglądów zespołów Coverowych!!! Obszerna znajomość repertuaru w języku polskim oraz angielskim, repertuaru lat 60, 70, 80, 90, a także najnowszych hitów muzyki współczesnej, dostosowywanej do danego występu.

Wojciech

• wokalista

 • gitara solowa

• gitara akustyczna

• konferansjerka

 Anna

 • wokalistka (oryginalny mocny wokal)

Piotr

• wokalista

• instrumenty klawiszowe

 • konferansjerka

Tworząc to trio zbudowaliśmy zespół o trzech mocnych wyróżniających się wokalach i świetnym prowadzeniu wszelakich imprez. Jedna z najważniejszych rzeczy jaka nas łączy to pasja. Staramy się, aby nasz repertuar zawierał różne nurty muzyczne i dlatego potrafimy dostosować się do każdego rodzaju imprezy, na którą jesteśmy zaproszeni, tak by każdy z Państwa zabawił się przy swoich ulubionych utworach. Podczas uroczystości weselnych pełnimy również funkcję wodzireja, organizując i prowadząc zabawy z nagrodami rzeczowymi dla dzieci i dorosłych. Dysponujemy nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem muzycznym i nagłośnieniem, zapewniającym doskonałe brzmienie.

Oferujemy Państwu także: - oświetlenie sceny - oświetlenie parkietu efektami świetlnymi, laserowymi - efekty dymne

Pochlebne opinie osób zadowolonych z naszej gry, oraz nowi klienci, przychodzący do nas z polecenia swoich przyjaciół, pozwalają nam sądzić, że zespół Nostrado to gwarancja najwyższej jakości oprawy muzycznej wesela lub każdej innej imprezy! Śląsk, Małopolska (Katowice, Tychy, Kraków, Oświęcim)... Tu jesteśmy najczęściej, ale gramy w całym kraju!

 *****CIĘŻKI DYM & TANIEC W CHMURACH !!!*****

Chcesz przeżyć swój niezapomniany pierwszy taniec Sprawić żeby Twoi goście tego wesela nie zapomnieli do końca życia ?? Chcesz poczuć się jakbyś tańczył w chmurach albo obawiasz się pomyłki kroków?- to dobrze trafiłeś!! Oferujemy profesjonalną obsługę ciężkim dymem jedną z najlepszych wytwornic na rynku!! Ciężki dym uzyskujemy z samego suchego lodu! – powstaje para ze skondensowanego dwutlenku węgla, dzięki czemu efekt jest BEZPIECZNY !!!( nie włącza czujników dymu) rozprasza się po kilku minutach. Nie pozostawia wilgoci na parkiecie, ani śladów na ubraniach, jest bez zapachowy i przede wszystkim KOMFORTOWY dla Ciebie i gości

Mamy dla was przepiękne , niebanalne napisy Led , dekoracje świetlne, ciężki dym czyli taniec w chmurach oraz Hit sezonu - FONTANNY ISKIER !

W naszej ofercie znajduje się :

 - Napis Miłość ręcznie pisany z sercem - wys. 120cm (400 zł)

  • Napis Love ręcznie pisany z sercem - wys.120cm (400 zł)
  •  Fontanny iskier (80 zł od punktu)
  •  Ciężki Dym (450 zł)
  •  Wulkan do tortu (100zł)
  •  GWARANTUJEMY najwyższą jakość i satysfakcje **Uroczystość Weselna** Oprócz zabaw prowadzimy całe wesele, wejście młodej pary na sale, pierwszy taniec, krojenie tortu, oczepiny, podziękowania, różnego rodzaju pociągi , kółeczka, tańce góralskie, animacje. Zabawy organizowane są bardzo profesjonalnie, bazując na długotrwałym doświadczeniu gwarantujemy 100% zadowolenia. Repertuar ciągle odświeżamy, co sprawia że jesteśmy na bieżąco z nowościami. Muzykę i zabawy dostosowujemy do potencjalnego klienta. Elastycznie reagujemy na sytuacje wynikłe na weselu dlatego gramy od 7 do 10 utworów w jednej serii, przerwa trwa 15 min podczas której w tle gra muzyka z mp3. Każde wesele jest dla nas wyjątkowe i nie powtarzalne, dlatego chłonni jesteśmy nowych pomysłów proponowanych przez klienta. Zazwyczaj zapraszam parę młodą do siebie, przed spisaniem umowy na rozmowę wstępną potem przed samym weselem, w razie potrzeby spotykamy się jeszcze raz , by uzgodnić szczegóły końcowe. Przy podpisaniu umowy wymagana jest wpłata zadatku 1000 zł. W razie wypadków losowych zespół zobowiązuje się do znalezienia zastępstwa na równie wysokim poziomie. Cena to łączny koszt wynajęcia zespołu razem z: - dojazdem (do 50km) - oświetleniem scenicznym i parkietu. - nagłośnieniem. - nagrodami rzeczowymi (dla dzieci i dorosłych) -występem zespołu - prowadzeniem wesela i organizacją zabaw. *****ZABAWY***** (do uzgodnienia z parą mlodą) tylko kilka przykładów - Jaka to melodia - Kalambury - Kocham cię Polsko (litery) - Taniec z gwiazdami - Taniec Belgijski - Pokaz na krzesłach + wróżby dla pary młodej + interakcja z publicznością (zabawa autorska) - Test zgodności - wyprawa do zoo - Rączka nóżka - Zbijanie balonów - Poznaj męża po odgłosie zwierzęcia - Zapamiętaj – podaj dalej.. (40 osób) #zespółnaweseleśląsk #zespolnaweseleslask #zespółweselnyśląskie #zespolweselnyslaskie #zespółnostradośląsk #zespolnostradoslask #kapelaweselnaśląsk #kapelaweselnaslask #orkiestranaweselaśląsk #orkiestranaweselaslask #ciężkidymśląsk #ciezkidymslask #wodzirejśląsk #wodzirejslask #djśląsk #djśląskie #djslask #djslaskie #djwodzirejśląsk

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jaki rodzaj muzyki grają Państwo najczęściej?
Latynowska, Disco, Jazz, Rock, Pop, Disco Polo
Typ formacji muzycznej
Zespół muzyczny
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
25
Jakimi językami obcymi się Państwo posługują?
Angielski, Polska

Opinie o Zespół NOSTRADO / DJ / Wodzirej

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 43-220

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt