12

Opis

Oficjalnie…

Oficjalnie zajmujemy się oprawą muzyczną i rozrywkową wesel oraz imprez okolicznościowych.

Ale tak naprawdę…

W rzeczywistości jesteśmy pasjonatami dobrej muzyki i zawodowo rozkręcamy uroczystości, na które zostaniemy zaproszeni. Najczęściej są to wesela, sylwestry i studniówki.

Muzykę dobieramy zawsze indywidualnie do każdego wydarzenia czy chwili. Wiemy, że odpowiednio i uważnie wyselekcjonowane utwory potrafią umilić czas spędzony przy stole z bliskimi lub skutecznie porwać na parkiet. Bazujemy na międzypokoleniowych hitach, przeplatając je muzyką adekwatną do konkretnych pokoleń. Do tańca proponujemy znane, energiczne i wesołe przeboje, które tańczący goście z równą przyjemnością śpiewają. Gramy muzykę różnych gatunków. Chcemy, żeby tańcujący rodzice i dziadkowie przypomnieli sobie pierwsze prywatki, a młodsi goście najlepsze koncerty, domówki i imprezy. Produkujemy najlepsze wspomnienia na lata!

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Usługa platna jest za godzinę czy za imprezę?

  Po czasie
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Muzykę dobieramy zawsze indywidualnie do każdego wydarzenia czy chwili. Wiemy, że odpowiednio i uważnie wyselekcjonowane utwory potrafią umilić czas spędzony przy stole z bliskimi lub skutecznie porwać na parkiet. Bazujemy na międzypokoleniowych hitach, przeplatając je muzyką adekwatną do konkretnych pokoleń.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat

Opinia/i (2)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
2 opinii
Przez sorontars
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Świetny kontakt i pomoc w planowaniu imprezy , nieinwazyjne zabawy - dużo uśmiechu - polecam!

Zgłoś nadużycie
Przez KasiaWs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nasz ślub w plenerze obarczony był ryzykiem, nie byliśmy pewni czy goście podchwycą nasz wymarzony klimat. Oprawa muzyczna na takim weselu to niezłe wyzwanie. Już od pierwszych chwil atmosfera była naprawdę dobra, ze wszystkich zeszło napięcie i do rana bawiliśmy się przy dobrej muzyce i przyjemnych, nieinwazyjnych zabawach. Nasz ślub wielu osobom pozwolił przełamać wizje kiepskiej orkiestry i gości bawiących się na siłe do zabaw przed którymi każdy chce uciec :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy każdemu, dobra atmosfera gwarantowana! 

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji ZERO,7 w Pomorskie:

Kisielewskiego 6b 80-275 Gdańsk