• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

CO ROBIMY?

Oficjalnie…

Oficjalnie zajmujemy się oprawą muzyczną i rozrywkową wesel.

Ale tak naprawdę…

W rzeczywistości jesteśmy pasjonatami dobrej muzyki i zawodowo rozkręcamy uroczystości, na które zostaniemy zaproszeni.

Muzykę dobieramy zawsze indywidualnie do każdego wydarzenia czy chwili. Bazujemy na międzypokoleniowych hitach, przeplatając je muzyką adekwatną do konkretnych pokoleń. Gramy muzykę różnych gatunków. Chcemy, żeby tańcujący rodzice i dziadkowie przypomnieli sobie pierwsze prywatki, a młodsi goście najlepsze koncerty, domówki i imprezy. Produkujemy najlepsze wspomnienia na lata!

To nie wszystko!

Naszą kartą przetargową jest spory worek autorskich zabaw, które z przyjemnością prowadzimy w czasie wesel. Zawsze ze smakiem i zawsze na wesoło. Bądźmy szczerzy – nasze zabawy integrują, aktywizują, wywołują salwy śmiechu i są fantastyczną okazją do niezapomnianych sesji zdjęciowych. Podobno robimy to najlepiej.

A na smaczny deser…

Informujemy, że do swojej pracy podchodzimy rzetelnie. Dlatego przejmujemy na siebie odpowiedzialność za prowadzenie wesela od samego początku do samego końca. Bez limitu czasu. I z zachowaniem tradycyjnych etapów i elementów jego przebiegu – jednakże z atrakcyjnym akcentem współczesności.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.5 4 opinii
Autor: joanna.grzanka
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Nie polecam tego DJ'a. Brak pomysłu na playliste, nieprzemyślana kolejność utworów i brak odpowiedzi na prośby i potrzeby gości. Proponowane zabawy były ciekawe jednak ich prowadzenie było nieodpowiednie. Mało zabawne i prostackie. Słownictwo DJ'a było ograniczone co powodowało poczucie braku szacunku do gości. Ciągłe proszenie gości o brawa oraz sto lat było zniechecajace. Dj za bardzo ingerował w zabawę gości, a śpiewając sto lat falszowal i nie trzymał rytmu. Nie odpowiada mi forma i klimat jego pracy. 

Zgłoś nadużycie
Autor: kasiadzioba1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowanie najlepszy DJ, jakiego można sobie wybrać na ślub. Początkowo mieliśmy obawy, bo opinii było mało, ale urzekła nas strona internetowa i jakość prezentacji usług. Po rozmowie przez Skype wiedzieliśmy, że współpraca ułoży się świetnie i tak było. Świetne zabawy dla każdego, muzyka idealna dla nas i gości, pełen profesjonalizm, ale przyjacielska i miła atmosfera przy współpracy. Idealna współpraca pomiędzy DJem, a innymi usługodawcami, co też jest bardzo ważne. Pełno niespodzianek, gadżetów i dobry humor. Mieszko znalazł wspólny język i zainteresował każdego gościa, od trzyletniej dziewczynki, poprzez gości nie mówiących w języku polskim, po 80-letniego dziadka :) wszyscy goście zadowoleni, a my wniebowzięci, bo zorganizowaliśmy razem nasze wesele marzeń. DZIĘKUJEMY!

Zgłoś nadużycie
Dzięki wielkie! Miło słyszeć takie słowa! :) Było naprawdę mega!
Autor: sorontar
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Świetny kontakt i pomoc w planowaniu imprezy , nieinwazyjne zabawy - dużo uśmiechu - polecam!

Zgłoś nadużycie
Juhuuu! Dzięki wielkie za pozytyw! :)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Usługa platna jest za godzinę czy za imprezę?
Po czasie
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Muzykę dobieramy zawsze indywidualnie do każdego wydarzenia czy chwili. Bazujemy na międzypokoleniowych hitach, przeplatając je muzyką adekwatną do konkretnych pokoleń. Naszą kartą przetargową jest spory worek autorskich zabaw, które z przyjemnością prowadzimy w czasie wesel.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5 lat

Adres

Miasto: 80-275

Podobne firmy

Czapki z Głów

DJ | Gdańsk

Czapki z Głów prowadzą imprezy ze stylem i klasą. Wesela są ich ulubieńcem, radość i energia gości dodaje im skrzydeł i wywołuje uśmiech na twarzy. Wszyscy klienci są traktowani indywidualnie, a muzyka jest dostosywana na bieżąco do sytuacji na parkiecie.  See +

Eventus Productions

Animacje ślubne | Dobrzewino

W trakcie naszej wieloletniej działalności niejednokrotnie odpowiadaliśmy na zapotrzebowanie sektora publicznego i prywatnego. Z naszych usług korzystały mniejsze przedsiębiorstwa, agencje współpracujące oraz instytucje samorządowe. Wiele lat współpracy ze szwedzkimi liniami promowymi Stena Line . Organizacja... See +

Galileo Studio

Animacje ślubne | Smętowo Graniczne

IMPREZY DLA DZIECI ATRAKCJE WESELNE FONTANNY CZEKOLADOWE USŁUGI SPIKERSKIE MIKOŁAJ DO WYNAJĘCIA PINATY GALILEO studio - prawdziwe centrum rozrywki na każdej imprezie! GALILEO studioto doświadczenie i profesjonalizm. Nieustannie towarzyszy nam idea podnoszenia jakości naszych usług oraz umiejętności... See +

Powiązane tagi:
  • DJ
  • Średnie ceny