ZERO,7 - oprawa muzyczna i rozrywkowa wesel

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

ZERO,7 - oprawa muzyczna i rozrywkowa wesel

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

CO ROBIMY?

Oficjalnie…

Oficjalnie zajmujemy się oprawą muzyczną i rozrywkową wesel.

Ale tak naprawdę…

W rzeczywistości jesteśmy pasjonatami dobrej muzyki i zawodowo rozkręcamy uroczystości, na które zostaniemy zaproszeni.

Muzykę dobieramy zawsze indywidualnie do każdego wydarzenia czy chwili. Bazujemy na międzypokoleniowych hitach, przeplatając je muzyką adekwatną do konkretnych pokoleń. Gramy muzykę różnych gatunków. Chcemy, żeby tańcujący rodzice i dziadkowie przypomnieli sobie pierwsze prywatki, a młodsi goście najlepsze koncerty, domówki i imprezy. Produkujemy najlepsze wspomnienia na lata!

To nie wszystko!

Naszą kartą przetargową jest spory worek autorskich zabaw, które z przyjemnością prowadzimy w czasie wesel. Zawsze ze smakiem i zawsze na wesoło. Bądźmy szczerzy – nasze zabawy integrują, aktywizują, wywołują salwy śmiechu i są fantastyczną okazją do niezapomnianych sesji zdjęciowych. Podobno robimy to najlepiej.

A na smaczny deser…

Informujemy, że do swojej pracy podchodzimy rzetelnie. Dlatego przejmujemy na siebie odpowiedzialność za prowadzenie wesela od samego początku do samego końca. Bez limitu czasu. I z zachowaniem tradycyjnych etapów i elementów jego przebiegu – jednakże z atrakcyjnym akcentem współczesności.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o ZERO,7 - oprawa muzyczna i rozrywkowa wesel

4.8
3 opinii
3 opinii
Profesjonalizm
(3)
Jakość/cena
(3)
Polecasz to?
(3)
kasiadzioba1
Autor: Kasia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowanie najlepszy DJ, jakiego można sobie wybrać na ślub. Początkowo mieliśmy obawy, bo opinii było mało, ale urzekła nas strona internetowa i jakość prezentacji usług. Po rozmowie przez Skype wiedzieliśmy, że współpraca ułoży się świetnie i tak było. Świetne zabawy dla każdego, muzyka idealna dla nas i gości, pełen profesjonalizm, ale przyjacielska i miła atmosfera przy współpracy. Idealna współpraca pomiędzy DJem, a innymi usługodawcami, co też jest bardzo ważne. Pełno niespodzianek, gadżetów i dobry humor. Mieszko znalazł wspólny język i zainteresował każdego gościa, od trzyletniej dziewczynki, poprzez gości nie mówiących w języku polskim, po 80-letniego dziadka :) wszyscy goście zadowoleni, a my wniebowzięci, bo zorganizowaliśmy razem nasze wesele marzeń. DZIĘKUJEMY!

Zgłoś nadużycie
Dzięki wielkie! Miło słyszeć takie słowa! :) Było naprawdę mega!
sorontar
Autor: Ania
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Świetny kontakt i pomoc w planowaniu imprezy , nieinwazyjne zabawy - dużo uśmiechu - polecam!

Zgłoś nadużycie
Juhuuu! Dzięki wielkie za pozytyw! :)
KasiaW
Autor: Katarzyna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nasz ślub w plenerze obarczony był ryzykiem, nie byliśmy pewni czy goście podchwycą nasz wymarzony klimat. Oprawa muzyczna na takim weselu to niezłe wyzwanie. Już od pierwszych chwil atmosfera była naprawdę dobra, ze wszystkich zeszło napięcie i do rana bawiliśmy się przy dobrej muzyce i przyjemnych, nieinwazyjnych zabawach. Nasz ślub wielu osobom pozwolił przełamać wizje kiepskiej orkiestry i gości bawiących się na siłe do zabaw przed którymi każdy chce uciec :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy każdemu, dobra atmosfera gwarantowana! 

Zgłoś nadużycie
Było najlepiej! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA! :D

Adres

Miasto: 80-275

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt