Zamek Ryn

ZIWA 2018
10

Opis

Hotel ZAMEK RYN**** to jedno z najbardziej romantycznych i magicznych miejsc na Mazurach. Zamek jak z bajki wznoszący się pośród błękitu jezior przeplatającego się z soczystą zielenią traw, radosnymi trelami ptaków współgrającymi z miarowym szumem drzew pachnących mchem i żywicą to idealna oprawa Państwa najważniejszego dnia w życiu.

Zadaszony Dziedziniec to najbardziej olśniewająca i reprezentacyjna sala obiektu (950 m2 powierzchni i 8 metrów wysokości); na nim spełnimy nawet najbardziej szalone marzenia i fantazje związane z Państwa przyjęciem. Wchodząc do Zamku po czerwonym dywanie, przeniosą się Państwo do nowego życia i miejsca gdzie duch historii zatrzymuje czas , a pachnąca świeżym chlebem i solą legendarna gościnność jest priorytetem. Gwarancją zadowolenia Państwa i Gości jest kompetentny i doświadczony zespół, który z pieczołowitością pomoże zaplanować wesele w każdym szczególe i cudowne dla oka i rozpływające się w ustach potrawy, których obfitość, smak i aromat zapewnią Państwu poczucie błogości i bezpieczeństwa. 

Nasz kunszt w organizacji imprez weselnych został potwierdzony poprzez przyznanie Hotelowi ZAMEK RYN**** pierwszego miejsca w tegorocznej edycji Best Hotel Award, kategoria "Na wesele".

Szczegóły

 • Jakie są główne cechy obiektu?

  Parkiet do tańca, Basen, SPA, Parking, Wartość kulturowa, Zakwaterowanie dla gości
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Zadbamy o: uroczyste powitanie chlebem i solą niepowtarzalne zdjęcia odświętnie nakryte stoły i znakomity serwis nastrojowa muzykę, odpowiadającą charakterowi spotkania profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie dekoracje kwiatowe w Refektarzu i na Dziedzińcu wykwintną kuchnię bezpłatną degustację potraw weselnych (po podpisaniu kontraktu – przy przyjęciach planowanych na min. 100 osób)

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0 0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji Zamek Ryn w Warmińsko-Mazurskie:

ul. Plac Wolności 2 11-520 Ryn
 • #Parkiet
 • #Parking
 • #Wartość kulturowa
 • #Basen, SPA
 • #Zakwaterowanie dla gości