Your Perfect Wedding

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Your Perfect Wedding

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Cena od: 150 000 zł

Zarażamy kreatywnością i pozytywną energią!

Wyróżniamy się zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego projektu. W JEDNYM TERMINIE REALIZUJEMY TYLKO JEDNO PRZYJĘCIE, dlatego w dniu Waszego ślubu nasza uwaga jest w 100% skupiona na Was.

Nasze podstawowe usługi obejmują:
-kompleksową organizację ślubu i wesela
-koordynację ślubu i wesela.

Specjalizujemy się w organizacji WESEL TEMATYCZNYCH oraz WESEL MIĘDZYNARODOWYCH. Naszym konikiem jest aranżacja candy barów.

Z przyjemnością pomożemy każdej Parze Młodej zorganizować ślub marzeń! ;)

Sprawdźcie nas! Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące, a my bardzo lubimy opowiadać o naszej pracy i dotychczasowych realizacjach. Odpisujemy w 24h.

www.yourperfectwedding.pl

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
150 000 zł
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Po wstępnym spotkaniu, podczas którego omawiamy i ustalamy zakres naszej współpracy para młoda otrzymuje od nas ofertę wraz z kosztorysem. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy oraz wpłata określonej kwoty, ponieważ nasze wynagrodzenie jest rozłożone na kilka części. Od tego momentu rozpoczynamy pracę i robimy wszystko, aby spełnić marzenia klientów o wyjątkowym ślubie i weselu.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2012
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Your Perfect Wedding

4.8
4 opinii
4 opinii
Profesjonalizm
(4)
Jakość/cena
(4)
Polecasz to?
(4)
mirpiejeden
Autor: Miriam
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Baaardzo polecamy usługi Your Perfect Wedding! Poprosiliśmy Kasię o pomoc w organizacji wesela i wszystko wyszło dokładnie tak jak cobie wymarzyliśmy :)Nieoceniona pomoc w negocjacjach z usługodawcami, wybór usługodawców, trzymanie terminów, pilnowanie rzeczy, o których ja bym nawet nie pomyślała, towarzyszenie w spotkaniach z salami weselnymi, gdzie Kasia zadawała pytania o których nie pomyślałam, obecność Kasi w całym dniu ślubu było czymś co uważam że każdy powinien mieć! Ja i mój mąż nie musieliśmy się przejmować niczym, wszystko było dograne a rzeczy ad hocowe załatwiała Kasia.YPW to profesjonalizm, życzliwe podejście, zaangażowanie, dopinanie na ostatni guzik wszystkiego!Wsparcie jakie dostaliśmy od Kasi sprawiło, że nasz dzień ślubu i całe przygotowania odbyły się w spokoju, bez stresu, niepotrzebnej gonitwy, telefonów, trudnych rozmów, zapomnianych kwestii, gaszeniu pożarów. Wszystko było załatwiane według kolejności, w spokoju, bez zbędnego stresu.Bardzo dziękujemy Kasiu za całą pomoc! Dzięki Tobie nasz ślub wyglądał jak z naszych marzeń

Zgłoś nadużycie
wawrzykowski_team
Autor: Karol
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Miałem okazję współpracować jako fotograf z Kasią Fastyn i polecam serdecznie. Profesjonalna, rzeczowa a przy tym bardzo kreatywna osoba. Spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów!

Zgłoś nadużycie
justynaw86
Autor: Justyna
5
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Bardzo polecam Your Perfect Wedding . Dzięki ich pracy ślub i wesele moich przyjaciół były wyjątkowe i niepowtarzalne. Szczególne podziekowania dla Pani Kasi, której pomysłowość i kreatywność nie znają granic. Nigdy nie zapomnę jak weszłam na sale weselną i zaparło mi dech w piersiach. Dzięki pracy całego zesoły Your Perfect Wedding moja przyjaciółka mogła w spokoju przeżywać ten ważny dzień bez stresu związanego z organizacją i koordynacją poszczególnych działań. Na pewno przy organizacji własnego wesela również skorzystam z usług Your Perfect Wedding ! gorąco pozdrawiam :)

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt