• Cena usługi Ekskluzywne ceny

Sklep on-line oferujący luksusowe klasyczne obuwie męskie szyte metodą GYW, wytwarzane w zgodzie z prawidłami tradycyjnego rzemiosła. W ofercie sklepu znajdą Państwo szeroki wybór ręcznie szytych, najbardziej formalnych modeli butów, które są optymalnym wyborem dla Pana Młodego! Postaw na jakość, a buty z własnego ślubu będą słyżyły Ci przez dziesięciolecia! Klasyka nie wychodzi z mody! ZŁOTY STANDARD obsługi, bezpłatna dostawa, bezpłatna pierwsza wymiana minimalizują ryzyko niedopasowania. 

Warto pamiętać, że klasyczne buty ślubne dla mężczyzn nie są wydatkiem jednorazowym. Wręcz przeciwnie – czarne wiedenki, czy lotniki to buty, które każdy mężczyzna mieć po prostu powinien. Buty, od których często zaczyna się budowanie męskiej garderoby. Buty na wszelkie formalne okazje – ślub, studniówka, przyjęcie, pogrzeb, spotkania biznesowe, biuro … Warto pamiętać, że dobrej jakości buty to absolutna podstawa dobrej stylizacji Najlepszy garnitur nie pomoże, jeżeli mamy na nogach brzydkie, słabej jakości buty. Z drugiej strony – dobre, starannie wypastowane na wysoki połysk buty potrafią podratować nawet średniej jakości zestaw.

Zapraszamy serdecznie!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj PATINE.PL i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o PATINE.PL

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
10:00 - 16:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatności on-line
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Jaka jest cena Państwa usług?
1199 PLN
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Jakość sprawiająca, że w tych samych butach wnuki naszych Klientów również mogą pójść do ślubu! Klasyczne modele butów zawsze będą najbardziej eleganckie i nigdy nie wyjdą z mody!
Jak długo działają Państwo w tej branży?
10 lat

Adres

Miasto: 73-110

Podobne firmy

Buty ślubne | Szczecin

KULIG to firma obuwnicza, która posiada 7 sklepów na terenie całego kraju. * Polska marka * Najwyższa jakość * Oryginalne wzornictwo See +

Buty ślubne | Szczecin

Ryłko jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych i najwyżej ocenianych marek obuwniczych na polskim rynku. Co roku potwierdzają to rankingi marek przeprowadzane m.in. przez dziennik „RZECZPOSPOLITA”.   See +

Powiązane tagi:
  • Buty ślubne
  • Ekskluzywne ceny
  • Sklep on-line