Widzimy Się W Kadrze

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Widzimy Się W Kadrze

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Cześć!

Jako Widzimy Się W Kadrze świadczymy usługi fotografowania i filmowania ślubów/wesel. Po drugiej stronie aparatu spotkacie mnie, Magdę Bułkowską, a po drugiej stronie kamery mojego męża Artura Bułkowskiego. Fotografie i filmy zaczęliśmy tworzyć z pasji, która przerodziła się w sposób na życie.

Praca fotografa ślubnego i kamerzysty polega na zapisywaniu historii ślubnych. Tworząc je za każdym razem czujemy radość towarzyszącą podczas uroczystości i ekscytację poznawania czegoś zupełnie nowego, bo każdy dzień ślubu jest inny.

Nasze prace lubimy nazywać klasycznymi i ponadczasowymi. Lubimy pracę reporterską, dlatego ograniczamy pozowanie do momentów, w których Wy tego chcecie lub wiemy, że jest to niezbędne.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych mediów społecznościowych gdzie zobaczycie najnowsze informacje. 

Pozdrawiamy, Magda&Artur Bułkowscy

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Fotografia reporterska
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Lubimy spotykać się z Wami na kawę/herbatę żebyście mogli poznać nas na żywo i zobaczyć kim w ogóle jesteśmy. Przedstawimy Wam kulisy naszej pracy i jak to wszystko mniej więcej przebiega. Podczas spotkania możemy podpisać umowę i możecie nam wtedy wpłacić zadatek, a my jednocześnie zarezerwujemy już termin na 100%. Jeśli nie potrzebujecie spotkania lub jest ono z jakiś względów niemożliwe to bardzo chętnie porozmawiamy przez komunikatory internetowe lub podpiszemy umowę online. Wszystko zależy od Was :)
Jak długo działają Państwo w tej branży?
3
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Widzimy Się W Kadrze

4.5
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
piotrowskamilena231
Autor: Milena
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wczoraj Magda z mężem fotografowała ślub mojego brata. Pełen profesjonalizm,100% zaangażowanie i bardzo sympatyczna atmosfera. Byłam w szoku, jak niewidzialny potrafi być fotograf przy jednoczesnym robieniu fantastycznych zdjęć, bo małą zapowiedź tego, co zrobili para młoda dostała już kolejnego dnia. Zdjęcia przepiękne! Wieczorem w trakcie rozmów rodzina nie szczędziła miłych słów wobec Widzimy się w kadrze. Polecamy z czystym sumieniem!:) 

Zgłoś nadużycie
Dziękujemy za opinię! <3

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt