Cześć!

Jako Widzimy Się W Kadrze świadczymy usługi fotografowania i filmowania ślubów/wesel. Po drugiej stronie aparatu spotkacie mnie, Magdę Bułkowską, a po drugiej stronie kamery mojego męża Artura Bułkowskiego. Fotografie i filmy zaczęliśmy tworzyć z pasji, która przerodziła się w sposób na życie.

Praca fotografa ślubnego i kamerzysty polega na zapisywaniu historii ślubnych. Tworząc je za każdym razem czujemy radość towarzyszącą podczas uroczystości i ekscytację poznawania czegoś zupełnie nowego, bo każdy dzień ślubu jest inny.

Nasze prace lubimy nazywać klasycznymi i ponadczasowymi. Lubimy pracę reporterską, dlatego ograniczamy pozowanie do momentów, w których Wy tego chcecie lub wiemy, że jest to niezbędne.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych mediów społecznościowych gdzie zobaczycie najnowsze informacje. 

Pozdrawiamy, Magda&Artur Bułkowscy

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Lubimy spotykać się z Wami na kawę/herbatę żebyście mogli poznać nas na żywo i zobaczyć kim w ogóle jesteśmy. Przedstawimy Wam kulisy naszej pracy i jak to wszystko mniej więcej przebiega. Podczas spotkania możemy podpisać umowę i możecie nam wtedy wpłacić zadatek, a my jednocześnie zarezerwujemy już termin na 100%. Jeśli nie potrzebujecie spotkania lub jest ono z jakiś względów niemożliwe to bardzo chętnie porozmawiamy przez komunikatory internetowe lub podpiszemy umowę online. Wszystko zależy od Was :)
Jak długo działają Państwo w tej branży?
3
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Widzimy Się W Kadrze i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Widzimy Się W Kadrze

4.8
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
piotrowskamilena231
Autor: Milena
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wczoraj Magda z mężem fotografowała ślub mojego brata. Pełen profesjonalizm,100% zaangażowanie i bardzo sympatyczna atmosfera. Byłam w szoku, jak niewidzialny potrafi być fotograf przy jednoczesnym robieniu fantastycznych zdjęć, bo małą zapowiedź tego, co zrobili para młoda dostała już kolejnego dnia. Zdjęcia przepiękne! Wieczorem w trakcie rozmów rodzina nie szczędziła miłych słów wobec Widzimy się w kadrze. Polecamy z czystym sumieniem!:) 

Zgłoś nadużycie
Dziękujemy za opinię! <3

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą