• Cena usługi Średnie ceny

Cześć!

Jako Widzimy Się W Kadrze świadczymy usługi fotografowania i filmowania ślubów/wesel. Po drugiej stronie aparatu spotkacie mnie, Magdę Bułkowską, a po drugiej stronie kamery mojego męża Artura Bułkowskiego. Fotografie i filmy zaczęliśmy tworzyć z pasji, która przerodziła się w sposób na życie.

Praca fotografa ślubnego i kamerzysty polega na zapisywaniu historii ślubnych. Tworząc je za każdym razem czujemy radość towarzyszącą podczas uroczystości i ekscytację poznawania czegoś zupełnie nowego, bo każdy dzień ślubu jest inny.

Nasze prace lubimy nazywać klasycznymi i ponadczasowymi. Lubimy pracę reporterską, dlatego ograniczamy pozowanie do momentów, w których Wy tego chcecie lub wiemy, że jest to niezbędne.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych mediów społecznościowych gdzie zobaczycie najnowsze informacje. 

Pozdrawiamy, Magda&Artur Bułkowscy

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Widzimy Się W Kadrze i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Widzimy Się W Kadrze

4.8 1 opinia
Autor: Milena
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wczoraj Magda z mężem fotografowała ślub mojego brata. Pełen profesjonalizm,100% zaangażowanie i bardzo sympatyczna atmosfera. Byłam w szoku, jak niewidzialny potrafi być fotograf przy jednoczesnym robieniu fantastycznych zdjęć, bo małą zapowiedź tego, co zrobili para młoda dostała już kolejnego dnia. Zdjęcia przepiękne! Wieczorem w trakcie rozmów rodzina nie szczędziła miłych słów wobec Widzimy się w kadrze. Polecamy z czystym sumieniem!:) 

Zgłoś nadużycie
Dziękujemy za opinię! <3

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Lubimy spotykać się z Wami na kawę/herbatę żebyście mogli poznać nas na żywo i zobaczyć kim w ogóle jesteśmy. Przedstawimy Wam kulisy naszej pracy i jak to wszystko mniej więcej przebiega. Podczas spotkania możemy podpisać umowę i możecie nam wtedy wpłacić zadatek, a my jednocześnie zarezerwujemy już termin na 100%. Jeśli nie potrzebujecie spotkania lub jest ono z jakiś względów niemożliwe to bardzo chętnie porozmawiamy przez komunikatory internetowe lub podpiszemy umowę online. Wszystko zależy od Was :)
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
3 miesiące
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Oferujemy usługi fotografii i filmu ślubnego działając w parze. Doskonale uzupełniamy się podczas naszej pracy i nie wchodzimy sobie w drogę. Doskonale znamy specyfikę pracy fotografa i filmowca jednocześnie wiemy, w których momentach należy się wstrzymać i pozwolić pracować drugiej osobie. Stawiając na dwie obce sobie osoby może dochodzić do zgrzytów, których u nas nie ma.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
3 lata
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Wybierając pakiet foto/video decydujecie się na nas jako parę, ale pracujemy również oddzielnie przy pojedynczych usługach.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Dajemy sobie czas do 4-5 miesięcy, ale zazwyczaj jest to dużo krótszy czas. Lubimy podsyłać Wam chociaż trochę zdjęć z dnia ślubu w ciągu tygodnia od uroczystości, żebyście mogli na świeżo cieszyć się tym dniem.

Adres

Miasto:

Podobne firmy

Kamerzysta na wesele | Białystok
Szybka
odpowiedz
1

Tworzymy najwyższej jakości filmy i fotografię ślubną, prezentacje firm, teledyski,dokumentujemy eventy oraz wiele innych... See +

Kamerzysta na wesele | Białystok
Szybka
odpowiedz
7

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy ze swojej pasji stworzyli sposób na życie. Nie opieramy się na stereotypach, a nasze niestandardowe postrzeganie świata zza obiektywu sprawia, że każdy film tworzony jest w wyjątkowy i magiczny sposób. Jesteśmy nie tylko firmą i współpracownikami, ale także przyjaciółmi,... See +

Kamerzysta na wesele | Białystok
Szybka
odpowiedz

Agencja reklamowa Tuba Art to grupa specjalistów, których podstawowym atutem jest umiejętność. Umiejętnie wykorzystujemy najnowsze dostępne na rynku technologie. Umiejętnie wdrażamy pomysły klientów jak i własne. Umiejętnie dążymy do osiągniecia założonego celu. Każdy produkcja jest owocem... See +

Kamerzysta na wesele | Białystok

Paparazzi" Fotografia & Film. Profesjonalna Fotografia Ślubna Filmowanie Uroczystości Ślubnych. See +

Powiązane tagi:
  • Kamerzysta na wesele
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Videofilmowanie
  • Fotografia reporterska