Weselne Sprawy

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Weselne Sprawy

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Wartość główna: Niezawodność


Organizacja od ogółu do szczegółu. Zaczynamy od wyboru tematu przewodniego, stylu, kolorystyki, lokalizacji i kluczowych podwykonawców. Negocjuję umowy z podwykonawcami oraz przedstawiam informacje o wymogach urzędowych. Pomagam również w wyborze stylizacji Panny Młodej i Pana Młodego. W dniu ślubu koordynuję całe wydarzenie od samego początku według ustalonego scenariusza i jestem z Wami do jego ostatniego punktu.

Możecie wybrać różne pakiety w zależności od Waszych potrzeb.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Krótko podaj, jaką główną cechę Twojej firmy chciałbyś podkreślić?
Niezawodność
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Po spotkaniu i przedstawieniu oferty podpisujemy umowę i ustalamy dogodny dla Was system płatności
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Weselne Sprawy

4.7
2 opinii
2 opinii
Profesjonalizm
(2)
Jakość/cena
(2)
Polecasz to?
(2)
larysastrauss
Autor: Larysa
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

POLSKA WERSJA (for English version see below)

Kinga Białk z firmy weselnesprawy weddings - to weddingplanerka z prawdziwego zdarzenia.

Praca z Kingą nad moim weselem od początku była nie tylko profesjonalna, ale i tez super miła i serdeczna.

Myślę, ze jeżeli się pracuje nad takim ważnym dniem jak swoim własnym ślubem to powinna się zgadzać chemia od A do Z. Panna Młoda powinna się czuć komfortowo w komunikacji z Wedding plannerem. I tak właśnie było zawsze z Kinga.

Może i przez to ze się czułam tak komfortowo, komunikowałam do Kingi wszystkie moje wymagania i życzenia.

Kinga sobie ze wszystkim bardzo dobrze poradziła. Na przykład była wstanie z dnia na dzień „na ostatni dzwonek” załatwić super fajną dodatkową fryzjerkę która czesała moich gości. Wszyscy byli zachwyceni. Ogólnie trzeba powiedzieć ze Kinga ma ogromne znajomosci do podwykonawców z każdej branży czy to fotograf, wideograf, wodzirej, dekoratorka, fryzjerka, cukiernia,….

Cały wybór był po prostu ekstra.

Kinga o wszystko pięknie zadbała.. Każdą radę którą dała było po prostu złoto. Wszystko się sprawdziło.

Dla nas dzień ślubu był perfekcyjny i nikt by tak nie zadbał o to jak Ty Kinga. Bardzo ci dziękuje za twoją jakość. Wiem ze jestem wymagająca i bardzo dokładna, ale ty po prostu ze wszystkim sobie niesamowicie poradziłaś. I to ze w dzień ślubu ubrałas sukienkie w kolorze mojej dekoracji tym mnie naprawdę zaskoczyłaś. W Niemczech mówimy ze to była „czereśnia na torcie”

Jeszcze raz dziękuje bardzo za naszą współpracę i mam nadzieje ze będzie jeszcze następna okazja organizacji innej imprezy 🥳

Polecam Kingę z całego mojego serca i mojego męża i naszego synka i wszystkich naszych polskich i niemieckich gości ️️

ENGLISH:

Kinga Białk from weselnesprawy weddings  is a highly professional wedding planner.

From the first day on, working with Kinga on my wedding was not only of high quality, but also super nice and pleasant.

I think that if you are working on such an important event as your own wedding, the chemistry should be a perfect match between you and the wedding planner. The bride should feel absolutely comfortable in communicating with her wedding planner. And that's exactly how it's always been whilst working with Kinga.

Maybe it’s because of the fact that I felt so comfortable, I gave to Kinga all my realistic and unrealistic wishes which she all handled with great care.

She was even able to arrange a super nice hairdresser at the last minute who styled my guests' hair. They were all delighted.

In general, I have to say that Kinga has great connections to a variety of subcontractors from each branch like photographers,  videographers, presenters, decorators, hairdressers, pastries, and so on…

All the selection she gave me was just fantastic.

Kinga took perfect care of everything. Every piece of advice she gave was simply gold. Everything worked out perfectly.

For us, the wedding day was a dream come true and no one would have taken care of it like you did Kinga. Thank you so much for your quality. I know I was being demanding and very thorough, but you just handled everything amazingly. And the fact that you adjusted your dress to match the color of my decoration, was just top of the notch. In Germany we say it was "the cherry on top of the cake"

Once again, thank you very much for our cooperation and I hope there will be more opportunity’s to come for you to organize other events for us 

I recommend Kinga with all of my heart and so does my husband and our little son and all our Polish and German guests ️️

Zgłoś nadużycie
kajakondratiuk
Autor: kaja
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

chyba każda para szuka wedding plannerki przede wszystkim po to, aby z większą łatwością przejść przez przygotowania ślubne. wybierając do tego kingę, dodatkowo ten cały proces staje się przyjemnością i zamiast stresu, gwarantuje sporo frajdy.

kinga ma świetne wyczucie gustu i potrafi sprostać każdej wizji ślubu, dodając do niej to, co najbardziej sprawdzone, oryginalne i najlepsze na rynku. jej wiedza, podpowiedzi i doświadczenie są bezcenne.

ponadto w dniu ślubu gwarantuje stuprocentową opiekę i czuwa nad tym, by wszystko odbyło się zgodnie z planem. posiadanie w tym dniu kingi przy swoim boku, sprawia, że para młoda nie ma na swoich barkach niczego co wiąże się z organizacją i pozostaje jej po prostu cieszyć się tym dniem i go przeżywać. wybierając kingę, otrzymujemy luksus przeżycia tego dnia w pełni i bez cienia stresu.

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt