• Cena usługi Niskie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Organizujecie wesele i chcecie, by bawili się na nim dobrze zarówno Wasi goście, jak i ich dzieci? Zastanawiacie się, czy to możliwe? Obawiacie się niespodzianek? Weselne Dzieci to projekt, który powstał z myślą o Was! Mamy swoje sposoby, by zorganizować czas obecnym na imprezie szkrabom, dzięki czemu Wasz wielki dzień będzie także dla nich niezapomnianym przeżyciem i doskonałą zabawą! Zapewniamy profesjonalną opiekę nad dziećmi w czasie wesel i innych imprez okolicznościowych, jak również indywidualną opiekę nad dziećmi w domu. Z nami spokojnie oddacie się szaleństwom, a dzieci bezpiecznie i wesoło będą się bawić pod naszą czujną opieką.:)

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

0.0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Po podjęciu decyzji o współpracy możemy poprosić o wpłatę zaliczki ok miesiąc przed ustalonym terminem opieki. Prosimy również o podanie szacunkowej liczby i wieku dzieci i przewidywanego czasu opieki- od tego zależy liczba opiekunek, rodzaj planowanych zabaw oraz cena opieki.
Jakie rozrywki i atrakcje Państwo oferują?
Dzieci
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Ile czasu trwa Państwa pokaz?
Czas opieki nad dziećmi dostosowujemy do potrzeb Klientów
Jaka jest cena Państwa usług?
500-1000zł
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Świetne zorganizowanie, kreatywność, odpowiedzialność i elastyczność naszej ekipy to cechy, które sprawiają, że Weselne Dzieci to gwarancja doskonałej opieki nad najmłodszymi .Nasze doświadczenie i zaangażowanie sprawia, że czas wspólnej zabawy jest dla maluchów wielką radością i niezapomnianym przeżyciem. Zapewniamy również opiekunki ze znajomością języków obcych dlatego dogadamy się z każdym mały szkrabem :-)
Jak długo działają Państwo w tej branży?
Ponad 5 lat

Adres

Miasto:
Powiązane tagi:
  • Animacje ślubne
  • Niskie ceny
  • Dzieci