Wesele z Fantazją

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Wesele z Fantazją

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Zaczynacie przygotowania do ślubu i wesela? Potrzebujecie ciekawych pomysłów, doradztwa, konsultacji? A może po prostu nie macie czasu na formalności i chcielibyście oddać całą organizację w ręce profesjonalnej firmy?

Chętnie wesprę Was swoim doświadczeniem.

Podczas pierwszej rozmowy nakreślimy w myślach Waszą uroczystość, nadamy jej kształt, pomarzymy i puścimy wodze fantazji. A potem  w ciągu najbliższych miesięcy, tygodni czy dni przekujemy te marzenia w czyn: omówimy krok po kroku przygotowania do ślubu i wesela, sporządzimy plan wydatków i harmonogram.

Będę Waszym osobistym doradcą ślubnym, który przeprowadzi Was przez ocean ślubno-weselnych przygotowań. Doradzę o co zadbać, aby Wasz ślub i wesele były takie, jakie sobie wymarzyliście.

Niektórzy z Was potrzebują tylko pomysłów, porad lub pomocy w zakresie sporządzenia budżetu czy zaplanowaniu przygotowań. Inni będą czuli się dobrze, gdy ktoś będzie trzymał rękę na pulsie przez cały okres organizacji ślubu i wesela.

Niezależnie od tego jakie są Wasze potrzeby możecie być pewni, że dzięki współpracy ze mną Wasza uroczystość będzie wyjątkowa i dopracowana w najmniejszym szczególe.


W przygotowania wkładam całe swoje serce, gdyż zależy mi na tym, aby Wasz dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Dlaczego Wesele z Fantazją?

Bo tego Dnia wszytsko jest możliwe...

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Podstawa - niezobowiązująca kawa. To czas na wzajemne poznanie siebie, Waszych potrzeb, możliwości i marzeń. Potem przygotowanie spersonalizowanej oferty. Następnie podpisanie umowy i wtedy już tylko radość ze wspólnie organizowanego wydarzenia. Płatność - na koniec - gdy już doskonale wiecie, że były to dobrze zainwestowane fundusze.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
13
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Wesele z Fantazją

4.9
10 opinii
10 opinii
Profesjonalizm
(10)
Jakość/cena
(10)
Polecasz to?
(10)
agatamalwina
Autor: Agata
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Na Wesele z Fantazją trafiliśmy z polecenia znajomych (dwa niezależne źródła). Nie planowaliśmy współpracy z wedding plannerem, co więcej 3 miesiące przed ślubem byliśmy pewni, że odwołamy wesele ze względu na niepewną sytuację pandemiczną. Kiedy zaczęła się ona poprawiać stwierdziliśmy, że jednak działamy i wtedy zrobiło się lekko nerwowo. W ten sposób trafiliśmy na Wesele z Fantazją i ich usługi koordynacji dnia ślubu i wesela i była to najlepsza decyzja okołoweselna jaką mogliśmy podjąć! Dziewczyny zdjęły z nas i naszych rodziców oraz gości mnóstwo zadań organizacyjnych, z których nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy wcześniej. Ogrom doświadczenia i doskonałe wyczucie robią swoje:) Dzięki nim mogliśmy się skupić na tym, co najważniejsze w tym dniu, a tydzień przed naszym ślubem ze spokojnymi głowami bawiliśmy się na weselu przyjaciół nad morzem. Polecamy gorąco usługi Wesele z Fantazją w każdej formie!

Zgłoś nadużycie
marta.a.piotrowska
Autor: Marta
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Skorzystałam z konsultacji z Panią Magdą w trakcie przygotowań do naszego ślubu. To spotkanie dało mi bardzo dużo - pomysłów, kontaktów, spojrzenia na temat z innego punktu widzenia, praktycznych porad wynikajacych z doświadczenia Pani Magdy. Dzięki kontaktom od Pani Magdy mieliśmy super DJa, który bardzo profesjonalnie zadbał o oprawę muzyczną naszego wesela. Pani Magda przygotowała też budżet, który pozwalał dość dokładnie oszacować koszty, jakie będą potrzebne na organizację tego przedświęzięcia. A wszystko w miłej atmosferze :) Polecam. 

Zgłoś nadużycie
Malwenka
Autor: Malwina
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Obecnie Magda organizuje nasze wesele łącząc Polskie i Angielskie zwyczaje i wymagania. Mogę na niej całkowicie polegać i dzięki ogromnemu wsparciu z jej strony wszystko idzie do przodu, chociaż ja jestem obecnie w Anglii. Mój narzeczony żartuje, że jeśli jeszcze kiedyś będzie się żenił, to na pewno skorzysta z pomocy Magdy przy organizacji wesela ;) Dzięki przyjacielskiej atmosferze i pełnemu profesjonalizmowi Magdy organizacja naszego ślubu jest czystą przyjemnością wolną od stresu i bólu głowy, dziękujemy!

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:
Miasto: 02-646

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt