Wesele z Fantazją

ZIWA 2018
40

Opis

Zaczynacie przygotowania do ślubu i wesela? Potrzebujecie ciekawych pomysłów, doradztwa, konsultacji? A może po prostu nie macie czasu na formalności i chcielibyście oddać całą organizację w ręce profesjonalnej firmy?

Chętnie wesprę Was swoim doświadczeniem.

Podczas pierwszej rozmowy nakreślimy w myślach Waszą uroczystość, nadamy jej kształt, pomarzymy i puścimy wodze fantazji. A potem  w ciągu najbliższych miesięcy, tygodni czy dni przekujemy te marzenia w czyn: omówimy krok po kroku przygotowania do ślubu i wesela, sporządzimy plan wydatków i harmonogram.

Będę Waszym osobistym doradcą ślubnym, który przeprowadzi Was przez ocean ślubno-weselnych przygotowań. Doradzę o co zadbać, aby Wasz ślub i wesele były takie, jakie sobie wymarzyliście.

Niektórzy z Was potrzebują tylko pomysłów, porad lub pomocy w zakresie sporządzenia budżetu czy zaplanowaniu przygotowań. Inni będą czuli się dobrze, gdy ktoś będzie trzymał rękę na pulsie przez cały okres organizacji ślubu i wesela.

Niezależnie od tego jakie są Wasze potrzeby możecie być pewni, że dzięki współpracy ze mną Wasza uroczystość będzie wyjątkowa i dopracowana w najmniejszym szczególe.


W przygotowania wkładam całe swoje serce, gdyż zależy mi na tym, aby Wasz dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Dlaczego Wesele z Fantazją?

Bo tego Dnia wszytsko jest możliwe...

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Podstawa - niezobowiązująca kawa. To czas na wzajemne poznanie siebie, Waszych potrzeb, możliwości i marzeń. Potem przygotowanie spersonalizowanej oferty. Następnie podpisanie umowy i wtedy już tylko radość ze wspólnie organizowanego wydarzenia. Płatność - na koniec - gdy już doskonale wiecie, że były to dobrze zainwestowane fundusze.
 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak
 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Brak ograniczeń
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Dlaczego Wesele z Fantazją? Bo tego Dnia wszystko jest możliwe... Skupiamy się na zbudowaniu z Wami jak najlepszych relacji, byśmy mogli dobrze rozpoznawać Wasze potrzeby i pragnienia zanim jeszcze zdążycie je głośno wypowiedzieć. Bez tego nie byłoby możliwe perfekcyjne przygotowanie uroczystości Waszych marzeń.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  13 lat

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (9)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 9 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Skorzystałam z konsultacji z Panią Magdą w trakcie przygotowań do naszego ślubu. To spotkanie dało mi bardzo dużo - pomysłów, kontaktów, spojrzenia na temat z innego punktu widzenia, praktycznych porad wynikajacych z doświadczenia Pani Magdy. Dzięki kontaktom od Pani Magdy mieliśmy super DJa, który bardzo profesjonalnie zadbał o oprawę muzyczną naszego wesela. Pani Magda przygotowała też budżet, który pozwalał dość dokładnie oszacować koszty, jakie będą potrzebne na organizację tego przedświęzięcia. A wszystko w miłej atmosferze :) Polecam. 

Zgłoś nadużycie
Przez Malwenkas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Obecnie Magda organizuje nasze wesele łącząc Polskie i Angielskie zwyczaje i wymagania. Mogę na niej całkowicie polegać i dzięki ogromnemu wsparciu z jej strony wszystko idzie do przodu, chociaż ja jestem obecnie w Anglii. Mój narzeczony żartuje, że jeśli jeszcze kiedyś będzie się żenił, to na pewno skorzysta z pomocy Magdy przy organizacji wesela ;) Dzięki przyjacielskiej atmosferze i pełnemu profesjonalizmowi Magdy organizacja naszego ślubu jest czystą przyjemnością wolną od stresu i bólu głowy, dziękujemy!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Czy warto korzystać z usług organizatora, raczej tak. Czy warto korzystać z usług Magdaleny Sotomskiej, bez wątpienia tak. Przedewszystkim Magda nie jest zwykłą organizatorką. Dla mnie w tej chwili jest przyjaciółkąi osobą która jest ze mną  zawsze gdy tego potrzebuję. Żaden mail nie pozostaje bez odpowiedzi, żadna wątpliwość nie pozostaje niewyjaśniona.  Jesteśmy w trakcie organizacji śłubu i wesela w lipcu. Narzeczony jak to narzeczony- "Wszystko mi jedno czy będą róże czy frezje. Ty wybierz. Znasz się lepiej. No ładne, ładne" a ja nie muszę się na niego wściekać tylko piszę do Magdy i debatujemy nad każdym szczegółem. Dzięki niej jestem na wszystko przygotowana i wiem, ze cokolwiek by się nie działo mam wsparcie profesjonalistki, która wie na prawdę o wszystkim i która, co wiecej,  zadała sobie trud żeby nas poznać i zrozumieć co jest dla nas ważne w tym szczególnym dniu. Co więcej znajomi będący już po lub w tracie przygotowań są zdziwieni naszą wiedzą na temat organizacji śłubu i wesela (cała, w 100% od Magdy) tym co my robimy, jak planujemy i jak dokładne są to plany. Przyznali, ze na wiele rzeczy oni nie wpadli i niedogadali z podwykonawcami przez co później mieli nieprzyjemności, lub coś "nie wyszło". My mamy wszystko podopinane na ostatni guzik, a to nie było by możliwe bez Magdaleny Sotomskiej. "Dlaczego Wesele z Fantazją? Bo w tym dniu wszystko jest możliwe"

Zgłoś nadużycie
Przez MonikaiKubas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jesteśmy w trakcie współpracy z Magdą. Przygotowania do ślubu i wesela z jej pomocą są czystą przyjemnością. Nie musimy zastanawiać się nad formalnościami, sprawdzaniem umów, sprawdzaniem podwykonawców, czy czym kol wiek technicznym, nam zostają same przyjemne wybory:) Magda tylko podsyła pomysły podwykonawców itp. itd. a my sobie wybieramy co nam się podoba i jak juz podejmiemy decyzję niczym się dalej nie przejmujemy resztę załatwia Magda. Bardzo w tym wszystkim pomaga zrobiony na samym początku szczegółowy kosztorys naszego wesela,  propozycje, które do nas docierają są takie, które się w tym budżecie mieszczą co też bardzo ułatwia wybory. Magda jest świetną negocjatorką praktycznie na każdej dotychczasowej transakcji załatwiła jakiś bonus lub rabat. Nie narzuca swojego zdania potrafi wyczuć nasz gust i się do niego dostosować. Ma świetne pomysły, jest bardzo kreatywna. Magda w przeciwieństwie do innych konsultantów ślubnych potrafi w pełni dostosować się do naszych wymagań i możliwości finansowych. Zanim zdecydowaliśmy się na wybór konsultantki dobrze zbadaliśmy rynek, byliśmy na kilku spotkaniach z takimi konsultantkami i padały np. takie słowa "że nie zrobi nam czegoś co jest poniżej poziomu jej firmy", Magda robi wszystko o co ją tylko poprosimy i co chcemy.  Przygotowania przebiegają w niesamowitym porządku wszystko jest w odpowiednim czasie ale również tak rozłożone żeby na spokojnie można było każdy element przemyśleć. Szczerze nie wyobrażam sobie przygotowań bez niej, chyba na nic innego nie miałabym już czasu.

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

jesteśmy w trakcie korzystania z usługi Wesele z fantazją. W bardzo krótkim czasie Pani Magda dała się poznać jako osoba kreatywna, zorganizowana i komunikatywna. Szuka oszczędności dla młodej pary, doskonale dopasowuje oferty miejsc/podwykonawców do klientów, idealnie wpasowała się w nasz rytm pracy, ma wiele pomysłów. Sama mam duże doświadczenie w organizowaniu imprez, uwaz jednak, że skorzystanie z usług takiej profesjomaluszki to był strzał w dziesiatkę!

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Jak wybrać idealny smak tortu weselnego - wskazówki ekspertów!
Jak wybrać idealny smak tortu weselnego - wskazówki ekspertów!
Ślub konkordatowy - to musisz wiedzieć. Lista formalności!
Ślub konkordatowy - to musisz wiedzieć. Lista formalności!
Dzienne wesele: plusy i minusy wesela, które kończy się przed północą
Dzienne wesele: plusy i minusy wesela, które kończy się przed północą

Lista wszystkich lokalizacji Wesele z Fantazją:

Warszawa
02-646 Warszawa
 • #Średnie ceny