Wesele po Podlasku agencja ślubna

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Wesele po Podlasku agencja ślubna

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Planujemy śluby i przyjęcia weselne, które pobudzają wyobraźnię…

Dzień, w którym zawierany jest związek małżeński jest jednym z najbardziej stresujących dni w życiu każdej młodej pary. Wielomiesięczne przygotowania eskalują ogrom przeżyć i sprawiają, że w tym ważnym momencie młodzi skupiają swoją uwagę jedynie na usatysfakcjonowaniu gości i sprawnej organizacji przyjęcia weselnego. Cała przyjemność związana ze świętowaniem zostaje zastąpiona zmęczeniem wynikającym z  poprzedzającego dzień ślubu okresu męczących przygotowań.

Jeżeli chcecie, aby Wasz dzień ślubu i przyjęcia weselnego różnił się od tego o którym wspominaliśmy, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pakietów ślubnych.

Wesele po Podlasku jest to agencja ślubna, która zajmuje się kompleksową organizacją dnia ślubu i przyjęcia weselnego, organizacją wybranych elementów uroczystości, koordynacją dnia ślubu oraz prowadzeniem konsultacji dla narzeczonych. Dołożymy wszelkich starań, aby Wasze wesele było przeżyciem niezapomnianym i wzbudzającym pozytywne emocje. 

W naszej ofercie posiadamy również organizację rocznicy ślubu, zaręczyn oraz przyjęcia z okazji Chrzcin i Pierwszej Komunii Świętej. 

Zalety skorzystania z agencji ślubnej Wesele po Podlasku:

- jesteśmy pierwszą agencją ślubną na Podlasiu prowadzoną przez małżeństwo ceryfikowanych konsultantów slubnych;

- jesteśmy z Wami na każdym etapie przygotowań;

- dzięki nam zaoszczędzicie czas poświęcony organizacji ślubu i przyjęcia weselnego;

- jesteśmy kreatywni i dostarczymy Wam oryginalne pomysły;

- dzięki sprawdzonym rozwiązaniom zmniejszycie swój budżet weselny;

- jesteśmy buforem pomiędzy Wami a problemem;

- jesteśmy dostępni przez cały okres współpracy;

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne i nie zobowiązuje do podpisania umowy.

Poza organizacją przyjęć weselnych, zajmujemy się również organizacją ślubnych eventów w Województwie Podlaskim.  

Wszystkie zainteresowane Pary planujące ślub i przyjęcie weselne w województwie podlaskim  - zapraszamy do kontaktu z nami!!!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatności nasze pary dokonują poprzez konto bankowe (przelewy). Standardowo pobieramy opłatę w momencie podpisania umowy, przed samą realizacją ślubu i przyjęcia weselnego oraz po zakończeniu usługi. Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie z nami umowy oraz wniesienie opłaty.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2016
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Wesele po Podlasku agencja ślubna

4.9
17 opinii
17 opinii
Profesjonalizm
(17)
Jakość/cena
(17)
Polecasz to?
(17)
lecho50003
Autor: patrycja
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wesele po Podlasku! Ileż mieliśmy szczęścia,że akurat na Was trafiliśmy! Wszystkie Wasze działania oparte są na doświadczeniu, profesjonalizmie i pasji, co w widoczny sposób przekłada się na efekt końcowy realizacji. Wszystko wyszło tak jak to sobie wymarzyliśmy a styl marynistyczny był strzałem w 10!! Goście zachwyceni oryginalnością i pomysłowością ️  Gorąco polecamy wszystkim przyszłym Parom Młodym! :) Patrycja i Mariusz 

Zgłoś nadużycie
justyna.jemielita
Autor: Justa
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Moglibyśmy dziękować im za pomoc jeszcze 10000 razy, a to i tak ciagle byłoby za mało. 

Najlepszą decyzją podczas planowania ślubu i wesela była decyzja o podjęciu współpracy z Iwonka i Pawlem. Przed podpisaniem umowy spotkaliśmy się z innymi agencjami ślubnymi, ale chyba nie muszę pisać kto wywarł na nas najlepsze wrażenie :) Wybraliśmy opcje tylko koordynacji dnia uroczystości, ze względu na to, ze jestem taka Zosią Samosią i wole wszystko sama zrobić, ale teraz wiem, ze równie dobrze mogliśmy powierzyć im cała organizacje i spisaliby się na medal!!!

Majac świadomość tego, ze nasze przyjęcie weselne było dość wymagające, byli goście z różnymi preferencjami, dużo usługodawców, byłabym hipokrytka pisząc tylko o tym, ze świetnie sobie ze wszystkim poradzili. Poradzili sobie na najwyższym poziomie! 

I najważniejsze - nie było dla nich sytuacji bez wyjścia!! Pojawiło się pare niesprzyjających sytuacji, z którymi poradzili sobie WZOROWO!! A ja czułam się spokojna i bezpieczna, że są z nami w tym dniu :) 

Jeszcze raz dziękujemy kochani!!!!! Tak jak już mówiłam - BEZ WAS TO BY NIE WYPALIŁO 

J&R 

Zgłoś nadużycie
kaneta1984
Autor: Aneta i Ben
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

We live in England and our wedding was in Poland. From the start the wedding planners were professional, friendly and incredibly helpful! Our wedding day was a huge success and having them around to organise and ensure everything went according to plan took the wait of the world off our shoulders. 

We cannot recommend Pawel and Iwona enough, they were really worth every penny - thank you so much! 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt