8
fot. Emilia i Valentin
fot. Emilia i Valentin
1 od 8
fot. Anna Wiśniewska
fot. Anna Wiśniewska
1 od 8
fot. Anna Wiśniewska
fot. Anna Wiśniewska
1 od 8
fot. Kacper Białobłocki
fot. Kacper Białobłocki
1 od 8
fot. Anna Wiśniewska
fot. Anna Wiśniewska
1 od 8
fot. Kapcer Białobłocki
fot. Kapcer Białobłocki
1 od 8
fot. Anna Wiśniewska
fot. Anna Wiśniewska
1 od 8
fot. Anna Wiśniewska
fot. Anna Wiśniewska
1 od 8

Czy lubisz tego usługodawce? Podziel sie tym!

podobni usługodawcy

Wesele po Podlasku agencja ślubna

Opis

Planujemy śluby i przyjęcia weselne, które pobudzają wyobraźnię…

Dzień, w którym zawierany jest związek małżeński jest jednym z najbardziej stresujących dni w życiu każdej młodej pary. Wielomiesięczne przygotowania eskalują ogrom przeżyć i sprawiają, że w tym ważnym momencie młodzi skupiają swoją uwagę jedynie na usatysfakcjonowaniu gości i sprawnej organizacji przyjęcia weselnego. Cała przyjemność związana ze świętowaniem zostaje zastąpiona zmęczeniem wynikającym z  poprzedzającego dzień ślubu okresu męczących przygotowań.

Jeżeli chcecie, aby Wasz dzień ślubu i przyjęcia weselnego różnił się od tego o którym wspominaliśmy, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pakietów ślubnych.

Wesele po Podlasku jest to agencja ślubna, która zajmuje się kompleksową organizacją dnia ślubu i przyjęcia weselnego, organizacją wybranych elementów uroczystości, koordynacją dnia ślubu oraz prowadzeniem konsultacji dla narzeczonych. Dołożymy wszelkich starań, aby Wasze wesele było przeżyciem niezapomnianym i wzbudzającym pozytywne emocje.

Zalety skorzystania z agencji ślubnej Wesele po Podlasku:

- jesteśmy pierwszą agencją ślubną na Podlasiu prowadzoną przez małżeństwo ceryfikowanych konsultantów slubnych;

- jesteśmy z Wami na każdym etapie przygotowań;

- dzięki nam zaoszczędzicie czas poświęcony organizacji ślubu i przyjęcia weselnego;

- jesteśmy kreatywni i dostarczymy Wam oryginalne pomysły;

- dzięki sprawdzonym rozwiązaniom zmniejszycie swój budżet weselny;

- jesteśmy buforem pomiędzy Wami a problemem;

- jesteśmy dostępni przez cały okres współpracy;

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne i nie zobowiązuje do podpisania umowy.

Poza organizacją przyjęć weselnych, zajmujemy się również organizacją ślubnych eventów w Województwie Podlaskim.  

Wszystkie zainteresowane Pary planujące wesele na Podlasiu  - zapraszamy do kontaktu z nami!!!

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Płatności nasze pary dokonują poprzez konto bankowe (przelewy). Standardowo pobieramy opłatę w momencie podpisania umowy oraz przed samą realizacją ślubu i przyjęcia weselnego. Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie z nami umowy oraz wniesienie opłaty.
 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak
 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Brak ograniczeń
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  do ustalenia z parą
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Jesteśmy pierwszą i jedyną agencją ślubną w Województwie Podlaskim prowadzoną przez małżeństwo certyfikowanych konsultantów ślubnych! Organizujemy zarówno przyjęcia weselne bardzo folkowe, podlaskie oraz eleganckie. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycję - lubimy oryginalne i niecodzienne wesela z ciekawym motywem przewodnim. Naszym priorytetem jest Nowoczesna odsłona weselnej tradycji!
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  Ponad rok

Opinia/i (11)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
11 opinii
Przez sylwia.pieks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam korzystanie z usług Wesele po Podlasku z całego serca! Dzięki pomocy przy organizacji Nasze wesele było jeszcze piękniejsze a koordynacja dnia ślubu pozwoliła Nam cieszyć się tym dniem i nie martwić o nic. Polecam wszystkim współpracę z Iwoną i Pawłem ! Kochają to co robią i mają głowy pełne pomysłów ! 

Zgłoś nadużycie
Przez kamil2747s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Śluby i wesela to mój "chleb powszedni", dlatego byłem przekonany o naszym pełnym przygotowaniu do tego WIELKIEGO DNIA. Na szczęście spotkaliśmy tę DWÓJKĘ wspaniałych ludzi. Iwona i Paweł zrobili KAWAŁ DOBREJ ROBOTY. Sprawili, że dobre stało się lepsze, zwykłe zamienili w rewelacyjne, a goście i my czuliśmy się otoczeni troską i profesjonalizmem.


Nie będę rozpisywał się o tym co zrobili, bo to byłaby ogromna lista, a nie o to chodzi. Ta recenzja jest jednocześnie PODZIĘKOWANIEM. Bardzo Wam dziękujemy, że otoczyliście nas swoją opieką w dniu ślubu, a ta opieka rozpoczęła się na kilka tygodni wcześniej. Bez Was wesele i ślub nie miałyby tak magicznego charakteru. Uwieńczeniem Waszej pracy nie będą nawet zdjęcia czy film, są nimi słowa naszych bliskich, którzy są w CIĘŻKIM SZOKU tego, jak genialne było to wesele.


Życzyłbym sobie, by każda uroczystość którą przychodzi mi fotografować, była tak przygotowana i koordynowana przez Was, jak nasz ślub i wesele.
Ewelina i Kamil Rumińscy

Zgłoś nadużycie
Przez kasia.uwbs
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Byłam na weselu organizowanym przez ta agencję jak rowniez znam wlascicieli osobiście, wszystko tak jak byc powinno takze agencja godna polecenia. Pozdrawiam serdecznie: ) 

Zgłoś nadużycie
Przez edyta.szwedas
Znam tego usługodawcę zawodowo
 • Paweł i Iwona Agencja Ślubna Wesele po Podlasku to najlepszy wybór dla par które nie wiedzą jak ugryźć temat ślubu i wesela. Profesjonaliści, kreatywni , sumienni widać, że to co robią sprawia im przyjemność.Pasja ! A z pasji powstają najlepsze projekty. Szeroki zakres usługodawców , wiedzy i trendów. Nie ma rzeczy nie możliwych. Zorganizują ślub w każdym stylu. Jeśli narzeczeni nie mają pomysłu, jeśli nie mają czasu to doskonały wybór Paweł & Iwona. Specjalisci w tej branży. Polecam ️
Zgłoś nadużycie
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Jesteśmy po pierwszym spotkaniu z Pawłem i Iwoną. Przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a my jeszcze bardziej nie możemy doczekać się naszego wesela. Od razu zgodziliśmy się na współpracę ponieważ mają oni niesamowite pomysły i konkretne podejście. 

Trzymajcie kciuki za nasze wesele;)

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Wesele po Podlasku agencja ślubna w Podlaskie:

Żeromskiego 1A 15-349 Białystok