Wasze Obrączki

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
Firmy
Premium

Wasze Obrączki

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
Firmy
Premium

IDEA: 
Najbardziej osobiste obrączki świata. 
Dlaczego?  Bo zrobicie je sami !
W warszawskiej pracowni złotniczej, pod opieką doświadczonych artystów złotników, para narzeczonych zaprojektuje i wykona swoje ślubne obrączki *. 
Wkład Waszej pracy może być różny, zależny od pomysłów i zdolności manualnych.
Za każdym razem jednak, w efekcie naszej wspólnej pracy powstaną wspaniałe obrączki ślubne, niepowtarzalne, dokładnie takie jakie sobie wymarzyliście. 
Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żebyśmy wykonali Wasze Obrączki ślubne bez Waszego udziału - po prostu na Wasze zamówienie.

Zawsze jednak – Wasze Obrączki. 

 * W trakcie spotkania powstaną dwie pary obrączek. Te złote zrobi dla Was Marcin - żebyście mieli pewność, że Wasze Ślubne Obrączki są wykonane profesjonalnie. Drugą, srebrną parę zrobicie niemalże w 100 procentach samodzielnie - pod opieką Jana. Jeśli chcecie jednak popracować także przy swoich złotych obrączkach - znajdziemy na to sposób!
Oczywiście obie pary staną się Waszą własnością.
 

GWARANTUJEMY 100% SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY. 
W KAŻDEJ CHWILI MOŻECIE ZREZYGNOWAĆ Z ZAKUPU OBRĄCZEK!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rezerwacje terminów spotkań prosimy przeprowadzać telefonicznie lub mailowo. Cała usługa, czyli Wasze Obrączki ślubne oraz wspólna praca wraz z dodatkową parą srebrnych obrączek wykonanych własnoręcznie przez Was kosztuje 1600 złotych. Cena dotyczy złotych obrączek jednokolorowych, przy obrączkach wielokolorowych cena usługi może być nieco większa. Do ceny usługi należy doliczyć koszt materiału na obrączki. Cała kwota powinna być porównywalna do ceny obrączek, jaką musielibyście zapłacić, kupując je w salonie złotniczym. Należy pamiętać, że na ostateczną ilość zużytego materiału składają się gotowe obrączki oraz niewielki procent metalu, który w trakcie pracy uległ nieodwracalnej obróbce. Obrączki wykonane w zwykłym trybie - na zamówienie - będą tańsze o 400 złotych od wykonanych w trybie pełnej usługi (wspólna praca). Napiszcie do nas! Poproście o wycenę Waszych Obrączek. Przygotujemy ofertę w obu wariantach. Cena materiału. Cena wysokiej jakości stopu złota, który przygotujemy na Wasze Obrączki jest nieco wyższa od ceny kantorowej złomu. W rozliczeniu możemy przyjąć złoto złomowe. Zapłacimy za nie cenę rynkową (kantorową). Cena grawerunku. Na Wasze życzenie grawerujemy na obrączkach dowolne napisy, odciski palca, wykresy pracy serca..., cokolwiek wpadnie Wam do głowy. Grawerunek wykona polecany przez nas grawer - wyjątkowej klasy fachowiec. Należy pamiętać, że obrączki do grawerowanie trzeba nam pozostawić na minimum trzy dni. Zapraszamy
Jakie elementy biżuterii Państwo posiadają?
Pierścionki zaręczynowe, Obrączki ślubne, Naszyjniki, Kolczyki, Bransoletki, Spinki do mankietów, Diademy, Inne
Czy istnieje możliwość wykonania niestandardowych wzorów?
Własny warsztat, możliwość wykonania niestandardowych wzorów
Czy posiadają Państwo własną kolekcję czy współpracują z innymi firmami?
Kolekcje autorskie
W jakim typie biżuterii się Państwo specjalizują?
Styl nowoczesny
Jakie są Państwa godziny pracy?
Pracujemy wtedy, kiedy potrzebują tego nasi klienci, także w weekendy. Prosimy o telefoniczne umawianie terminów wizyt.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4

Opinie o Wasze Obrączki

5.0
22 opinii
22 opinii
Profesjonalizm
(22)
Jakość/cena
(22)
Polecasz to?
(22)
maya1117
Autor: Maja
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeśli szukasz pięknych, oryginalnych i w pełni spersonalizowanych obrączek - w 100% polecam firmę "Wasze obrączki". Biżuteria tworzona przez artystów, specjalistów w swoim fachu. Pełen profesjonalizm i ogromna cierpliwość do klienta! Ponadto możecie być pewni, że kiedy po czasie obrączki stracą trochę blasku, Panowie zajmą się nimi bez problemu z najwyższą starannością o szczegóły. Polecam!

Zgłoś nadużycie
daniel.k077
Autor: Daniel
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obu par obrączek. Było nam bardzo miło pobawić się wraz z Janem i Marcinem w tworzenie własnej pary srebrnych obrączek i jesteśmy niesamowicie zadowoleni z bogato zdobionej złotej pary :) Bardzo dziękujemy za profesjonalnie przygotowany film z naszych wspólnych wyczynów. Dziękujemy za miły kontakt i szczerą chęć dostosowania się do naszych oczekiwań. Gorąco polecamy! :)

Zgłoś nadużycie
pawel.feldman
Autor: Paweł
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Fantasyczna usługa i przemili ludzie. Polecam opcję ze wspólnym wykonaniem srebrnych obrączek. To było wyjątkowe doświadczenie dla nas obydwojga i jedna z najfajniejszych okołoślubnych aktywności. Jeśli chodzi o rzemiosło  docelowych obrączek to nie wyobrażam sobie byśmy mogli być bardziej zadowoleni.

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 02-536

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia terminu wizyty.
Dziękujemy :)

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt