Biuro Podróży "W Stronę Słońca" powstało z myślą o wszystkich spragnionych podróży i działa na zasadzie agenta turystycznego, oferując swoim Klientom wycieczki oraz imprezy sprawdzonych i precyzyjnie dobranych organizatorów.

   Selekcja partnerów, jakiej dokonujemy, stwarza Państwu możliwość wertowania wielu konkurencyjnych ofert a także stanowi dla Państwa gwarancję spokojnego, bezstresowego a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Dodatkowym atutem jest wieloletnie doświadczenie kadry, która z prawdziwą przyjemnością pomoże w wyborze odpowiedniej destynacji.

   Myśląc perspektywicznie oddajemy do Państwa użytku naszą stronę internetową, na której oferta została pogrupowana co naszym zdaniem czyni ją bardziej przejrzystą i klarowną. Dla ułatwienia umieściliśmy na niej wyszukiwarkę, by mogli Państwo w prosty sposób definiować swoje potrzeby. Istnieje możliwość rezerwacji zarówno ofert krótkoterminowych tzw. Last Minute jak i ofert katalogowych, uwzględniających zniżki za wczesną rezerwację i rabaty specjalne.

   W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie kierunki m.in.: Egipt, Tunezja, Turcja, Wyspy Greckie, Hiszpania jak również wyjazdy do Dalekich i odległych destynacji takich jak Kuba, Dominikana, Meksyk, Brazylia, Malediwy oraz wiele innych. Z nami zaplanują Państwo swoją podróż poślubną, wczasy rodzinne, zwiedzanie miast europejskich.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj W Stronę Słońca i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o W Stronę Słońca

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy

Adres

Miasto: 31-032

Podobne firmy

Biura podróży | Olkusz
1

Działamy na rynku turystycznym już od 1992 roku.Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia na prowadzenie działalności turystycznej. Specjalizujemy się w sprzedaży szerokiej gamy ofert turystycznych najlepszych touroperatorów.  W naszej ofercie posiadamy propozycje wczasów zagranicznych i krajowych,... See +

Powiązane tagi:
  • Biura podróży
  • Sklep on-line