W Stronę Słońca

5

Opis

Biuro Podróży "W Stronę Słońca" powstało z myślą o wszystkich spragnionych podróży i działa na zasadzie agenta turystycznego, oferując swoim Klientom wycieczki oraz imprezy sprawdzonych i precyzyjnie dobranych organizatorów.

   Selekcja partnerów, jakiej dokonujemy, stwarza Państwu możliwość wertowania wielu konkurencyjnych ofert a także stanowi dla Państwa gwarancję spokojnego, bezstresowego a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Dodatkowym atutem jest wieloletnie doświadczenie kadry, która z prawdziwą przyjemnością pomoże w wyborze odpowiedniej destynacji.

   Myśląc perspektywicznie oddajemy do Państwa użytku naszą stronę internetową, na której oferta została pogrupowana co naszym zdaniem czyni ją bardziej przejrzystą i klarowną. Dla ułatwienia umieściliśmy na niej wyszukiwarkę, by mogli Państwo w prosty sposób definiować swoje potrzeby. Istnieje możliwość rezerwacji zarówno ofert krótkoterminowych tzw. Last Minute jak i ofert katalogowych, uwzględniających zniżki za wczesną rezerwację i rabaty specjalne.

   W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie kierunki m.in.: Egipt, Tunezja, Turcja, Wyspy Greckie, Hiszpania jak również wyjazdy do Dalekich i odległych destynacji takich jak Kuba, Dominikana, Meksyk, Brazylia, Malediwy oraz wiele innych. Z nami zaplanują Państwo swoją podróż poślubną, wczasy rodzinne, zwiedzanie miast europejskich.

Szczegóły

  • Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?

    Sklep internetowy

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x5

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0 0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji W Stronę Słońca w Małopolskie:

ul. Starowiślna 28 31-032 Kraków
  • #Sklep on-line