Villa Park Julianna

  • Odwiedź Stronę Www

Indywidualne podejście do każdego klienta, które jest zasadą w Villi Park Julianna, stwarza możliwość realizacji własnej wizji uroczystości rodzinnych i spotkań firmowych. Mistrz kuchni przygotowuje na Państwa życzenie dania sięgające do tradycji kuchni polskiej i międzynarodowej. Oprawa estetyczna i muzyczna jest zawsze uzgadniana z Klientem, a zamknięty teren posiadłości sprzyja bezpieczeństwu Gości, którym oddajemy do dyspozycji parking na ponad 60 samochodów.

Villa Park Julianna jest ostoją dobrego smaku i eleganckiego goszczenia się z nutką tradycji, a wyjątkowy klimat miejsca, dbałość o najwyższą jakość, mistrzostwo detalu oraz dyskretna obsługa stanowią gwarancję niezapomnianych chwil, do których później chętnie się powraca.

Wesele i Ślub marzeń w Villa Park Julianna

Eleganckie i bajkowe wnętrza - wyśmienita kuchnia i niepowtarzalny nastrój sprawią, że ten Najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie najpiękniejszym.

Organizacja Przyjęć Weselnych - organizujemy eleganckie przyjęcia weselne do 200 osób.

W pięknym parku pośród kwitnących drzew i kwiatów zorganizujemy niezapomniane przyjęcie weselne nawet do 300 osób.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zarówno menu jak i wystrój kwiatowy sprawią, że goście weselni poczują się wyjątkowo.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Villa Park Julianna i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinia/i

4.8 2 opinii
Autor: wisniewska.w.julia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Niedawno mieliśmy przyjemność zorganizowania wesela w villi Julianna. W dobie koronawirusa, ciągłej niepewności co do możliwości organizowania przyjęcia oraz licznych innych przeciwności losu, dzięki menager Marii przeżyliśmy imprezę naszego życia! Maria jest osobą niezwykle wyrozumiałą i empatyczną, co wyjątkowo odczuliśmy ze względu na całą niepewną sytuację z organizacją wesela. Jej profesjonalizm w tym, co robi zupełnie zaprzecza wszystkim obawom, które mieliśmy czytając komentarze dotyczące kontaktu z nią w internecie. Mamy wrażenie, że jako nieliczna poradziła sobie wspaniale w czasach, w których wszystko było niepewne. Po tym można poznać, czy ktoś zna się na tym, co robi i czy można oddać organizację jednego z najważniejszych dni w życiu w ręce takiej osoby. My zaufaliśmy Marii i jej współpracownikom i absolutnie nie żałujemy :) Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, mimo, że praktycznie do samego końca nie znaliśmy pełnej listy gości :) Bez problemu zostały zrealizowane wszystkie nasze oczekiwania. Podczas imprezy obsługa była szybka i dyskretna, a jedzenie obłędnie pyszne. Cała ekipa Julianny to ludzie niezwykle ciepli i bezproblemowi. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą imprezę :)

Zgłoś nadużycie
Autor: piotrgetmarriedpl
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Villa Park Julianna to bardzo urocze i ciekawe miejsce. Największe wrażenie robi piękna i stylowa oranżeria. Za każdym razem, kiedy tu przyjeżdżamy zachwycamy się tą salą weselną. 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są główne cechy obiektu?
Ogród, Piękny krajobraz

Adres

Miasto: 05500