1
Agata & Emil - Wedding Moments
1 od 5
To była niesamowita czerwcowa sobota. Paulina i Marcin to para, która dostarczyła nam jak i gościom niesamowitych emocji i wrażeń. Pokazy ognia, zmysłowy taniec i świetna zabawa to słowa jakimi możemy opisać to wesele Impreza odbyła się w Hotel Europa, a oprawa muzyczną zajął się zespół Twenty One Zapraszamy do obejrzenia wycinku z ich wesela i ślubu.
1 od 5
Kaja i Jarek - Wedding Moments Mówią, że małżeństwo to niekończąca się historia dająca tą cudowną możliwość ciągłego odkrywania i poznawania siebie. Przykładem tego powiedzenia mogą być właśnie Kaja i Jarek. Kiedy pojawili się u nas w sprawie filmu ślubnego wiedzieliśmy już, że będą chcieli oddać chociaż namiastkę tego swoim filmem ślubnym. Pomimo tego, że znają się tak wiele lat ciągle się poznają i odkrywają swoje tajemnice. Weneckie maski, Pałac w Kurozwękach, zmysłowy taniec i nie tylko wprowadzą was w kawałek ich historii. www.videostudiohd.com.pl
1 od 5
Podziękowania dla Rodziców - Kaja i Jarek
1 od 5
1 od 5

Opis

Video Studio HD to firma, która zawsze stawiała na najwyższą jakość realizacji i innowacyjność. Aby spełnić oczekiwania dzisiejszych  klientów ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, a nasze oferty przygotowujemy indywidualnie dla każdej pary.  Zawsze oceniamy wymagania klienta i nigdy nie podejmujemy się zadań, których nie jesteśmy w stanie dobrze sfinalizować.  Pracujemy głównie kamerami filmowymi  Canon C100 oraz lustrzankami. Preferujemy materiały o maksymalnej długości od 45 do 90 minut.
Finalny produkt oddajemy w standardzie HD na pendrive oraz  Blue-Ray Disc.

Materiał kręcimy głównie dwoma kamerami, momentami wykorzystując również dron.

Brak schematów pracy, innowacyjność i doświadczenie, które ciągle pogłębiamy to słowa które mogą opisać jak pracujemy. Każdy klient to nowe wyzwanie, a praca z  nim to przyjemność , która przekłada się na treść materiału. Lubimy pokonywać granice dlatego chcemy pracować dla was. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  4000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Kamerzysta na wesele
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Inne
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Zadatek 10 % wartości usługi. Pozostała kwota po zamknięciu projektu , przy odbiorze gotowego materiału.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Nigdy nie pracujemy w określonych schematach. Materiał realizujemy wg. potrzeb klienta i jego wymagań dlatego długość filmu uzależniona jest wyłącznie od niego . Zawsze pracujemy na 100 %. Zależy nam na tym aby nasze materiały spełniały oczekiwania naszych odbiorców. Największą porażką dla naszej firmy było by rozczarowanie klientów z otrzymanego materiału, dlatego nie dopuszczamy do takiej sytuacji. Ciągle się rozwijamy i wdrażamy nowe technologie aby spełniać oczekiwania przyszłych klientów. Zawsze filmujemy osobiście na każdej imprezie.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  7 lat

Opinia/i (0)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0
0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji Video Studio HD w Świętokrzyskie:

9 Maja 20 lok.21 , 27-200 Starachowice, Poland 27-200 Starachowice 798-039-058