VESTUS to marka odzieży męskiej, której twórcą jest firma istniejąca na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych. Fundamentalnym profilem działalności firmy było budowanie sieci dystrybucji dla wiodącego dziś producenta markowej odzieży męskiej. Systematyczność i zdolność do realizowania wysoko wymierzonych celów wraz z połączeniem umiejętności do pokonywania barier doprowadziły do powstania szerokiego kanału dystrybucji opartego na klientach indywidualnych a także sieciowych. Nacisk na zwiększanie wartość sprzedaży skutkował tym, że w miarę rozszerzania asortymentu klienci nasi w bardzo dużym procencie zatowarowywani byli ówczesną marką i dzięki temu nasze wyroby pozycjonowane były obok najlepszych marek występujących w ówczesnym okresie na rynku Polskim. Poprzez profesjonalizm i zaangażowanie możliwe było budowanie odpowiednich relacji między nami jako dystrybutorem a klientami czyli punktami detalicznymi co pozwalało na umacnianie pozycji handlowej. Domeną naszej działalności była więc budowa a w późniejszym okresie również umacnianie pozycji rynkowej dla naszego producenta. Lata współpracy i stale zwiększające się wymagania nauczyły nas z jednej strony bezkompromisowej walki o rynek zbytu a z drugiej zaś wrażliwości i otwartości na potrzeby klienta. Łącząc te dwa elementy wraz z chęcią rozwoju i usamodzielnienia firma nasza poszerzyła swoją działalnośc o profil produkcyjny tworząc własną markę o nazwie VESTUS

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Vestus i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Vestus

4.1 4 opinii
Autor: Anetka
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Designer outlet Sosnowiec - brak profesjonalizmu,kierownik bez doświadczenia i kompetencji.personel zainteresowany wszystkim innym ale nie klientem. Aż nie chcę się tam być mimo że towar wydaje się Ok. 

Zgłoś nadużycie
Autor: rafik
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kurtka cieplutka i elegancka. Białystok. 

Zgłoś nadużycie
Autor: Monika
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo dziękujemy, jesteśmy z mężem wdzięczni za profesjonalną obsługę, polecam z całego serca Pana Mateusza, Vestus w Gliwicach z pewnością wrócimy :)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie usługi Państwo oferują?
Garnitury ślubne
Jakie akcesoria dla pana młodego mają Państwo w ofercie?
Krawaty, Kamizelki, Inne

Adres

Miasto: 33-300