Strona główna Fotograf i kamerzysta Fotograf i kamerzysta Aargau Fotograf i kamerzysta Fislisbach

Véronique Posselt Fine Art Photography

  • Wartość główna: Natürliche Hochzeitsfotos
  • Odwiedź Stronę Www
przetłumacz

Jestem zapalonym fotografem ślubnym , mieszkam w Fislisbach (AG), niedaleko Zurychu, i towarzyszę ślubom oraz ślubom cywilnym w całej Szwajcarii .

Jesteś już bardzo podekscytowany, kochasz szczegóły i chcesz, aby wszystko idealnie do siebie pasowało? Wtedy już mamy wiele wspólnego! Moją pasją jest pokazanie Waszego ślubu z jak najpiękniejszej strony. Robię wszystko, co w mojej mocy, abyś czuł się komfortowo i zrelaksowany przed aparatem, aby można było tworzyć autentyczne zdjęcia .

Dzięki mojemu naturalnemu, emocjonalnemu i wypełnionemu światłem stylowi obrazu tworzę wspomnienia, które same w sobie są spójne. Możesz cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem fotograficznym i pięknymi zdjęciami ślubnymi , na które będziesz wspominać z radością do końca życia.

Na niezobowiązującym spotkaniu wprowadzającym uzyskasz wgląd w moją pracę i ofertę. Na zdjęcia ślubne możesz się spodziewać w ciągu 4-6 tygodni od dnia ślubu. Otrzymasz je w zabezpieczonej hasłem galerii online z praktyczną funkcją pobierania.

Oprócz fotografii ślubnej oferuję również albumy ślubne , sesje par, sesje narzeczeńskie oraz sesje rodzinne .

Więcej informacji i wiele inspiracji znajdziesz na mojej stronie www.veroniqueposselt.ch oraz na blogu www.veroniqueposselt.ch/blog

Nie mogę się doczekać, żeby Was poznać i usłyszeć o Waszych planach!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Véronique Posselt Fine Art Photography i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Véronique Posselt Fine Art Photography

5.0 17 opinii
Autor: Andrea
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Véronique towarzyszyła nam na ślubie cywilnym w Baden. Od początku czuliśmy się komfortowo. Ma bardzo ciepłe, ujmujące maniery i nasza nerwowość zniknęłaby w pośpiechu. Bardzo doceniłem też nieskomplikowane przygotowanie.

Mamy tyle świetnych zdjęć. DZIĘKUJĘ VERONIQUE.

Zgłoś nadużycie
Autor: Sangita
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Poznaliśmy Véronique na ślubie kilku przyjaciół. Wykonała wtedy świetną robotę, dlatego z przyjemnością zatrudniliśmy ją na własny ślub.

Véronique sfotografowała nasze wesele w Giardino Verde z dużą dozą szyku, ciepła, radości i profesjonalizmu. Już w trakcie przygotowań można było powiedzieć, że przywiązuje dużą wagę do szczegółów i dobrego planowania. Byliśmy bardzo zdenerwowani przed sesją pierwszego spojrzenia i sesją dla par, ale Véronique zdołała pozbyć się naszej nerwowości swoim radosnym i optymistycznym zachowaniem i zrobiono piękne zdjęcia. Przez cały festiwal Véronique zawsze potrafiła uchwycić wyjątkowe chwile bez przyciągania uwagi. Otrzymaliśmy wiele opinii od gości, że Véronique pracowała w bardzo przyjazny i profesjonalny sposób i że nikt by jej w ogóle nie zauważył. Zdjęcia grupowe również były bardzo rutynowe i zaplanowane. Mogliśmy w pełni cieszyć się dniem, nie martwiąc się o akompaniament fotograficzny. Z wielkim talentem Véronique zawsze widziała, gdzie można robić piękne zdjęcia. Udało jej się nawet znaleźć wspaniałe miejsca na zdjęcia grupowe i sesję dla par, których wcześniej nie odkryliśmy w tym miejscu.

Zatrudnimy Véronique ponownie w dowolnym momencie i gorąco polecamy!

Zgłoś nadużycie
Autor: Laura
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Véronique towarzyszyła naszemu ślubowi cywilnemu w Villa Boveri. Dzięki jej profesjonalnej i ciepłej manierze zawsze czuliśmy się bardzo komfortowo. Dzięki swojemu doświadczeniu była w stanie dać nam wkład w dobre lokalizacje zdjęć i pozy, co zaowocowało pięknymi, ale nadal naturalnymi zdjęciami. Dlatego możemy je gorąco polecić. Dziękuję Veronique.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Jak długo działają Państwo w tej branży?
Seit 2012
Krótko podaj, jaką główną cechę Twojej firmy chciałbyś podkreślić?
Natürliche Hochzeitsfotos

Adres

Miasto: 5442