Torty i inne małe słodkości.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Torty Pana Roberta i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Torty Pana Roberta

3.9 3 opinii
Autor: Agnieszka
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przepysze, przepiękne produkty tort solony karmel z orzeszkami wybitny, inny od innych! Nie ma tortu, którego Pan Robert nie zrobi -preferencje bajkowe małego klienta. Korzystam z usług już 5 rok, zawsze świetny kontakt i przemiła obsługa,  co w ślubnym sezonie nie jest zapewne łatwe. Wyjątkowo cenię sobie elastyczność i możliwość odebrania świeżutkiego produktu w dni świąteczne, weekendy. Polecam 1oooooo%

Zgłoś nadużycie
Autor: Monika
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Napisałam do Pana Roberta na Instagramie w celu złożenia zamówienia, odpisał, że mam napisać maila na wskazany adres. Zrobiłam to i słuch po nim zaginął. Ponownie odezwałam się na IG z prośbą o potwierdzenie zamówienia- odczytał, bez odpowiedzi. Ponownie zapytałam kolejnego dnia, czy moje zamienienie będzie zrealizowane- odczytał, bez odpowiedzi. Jest to niepoważne i nieodpowiedzialne podejście do Klienta. Przez rok jakość usług i stosunek do klienta spadł do zera. Nie polecam, Pan Robert, to niepewna firma. 

Zgłoś nadużycie
Autor: Kasia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

najlepsze torty jakie jadłam! Z polecenia koleżanki zamówiliśmy tort na ślub i od tamtej pory zamawiamy na każdą inną okazje. Od kiedy zamawiam torty u Pana Roberta - znikają w mgnieniu oka:) Piękne dekoracje, super połączenia smaków. Jak najbardziej warte swojej i tak niezbyt wygórowanej ceny :) Pisze to osoba nigdy nie lubiąca tortów - a jednak znalazłam swój kawałek na ziemii :)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)