• Cena usługi Średnie ceny

Witaj.

Mam na imię Ewa, a Ty właśnie wchodzisz do mojego świata pełnego pasji, zaangażowania i nieustannego tworzenia. Jestem wiercipiętą przez co nie potrafię stanąc w miejscu, ciągle doskonale swoje umiejętności zarówno w kreowaniu wizualnym jak i smakowym swoich małych i dużych słodkości. Pracuję tylko na naturalnych produktach, przez co wszstkie Nasze słodkości mają niepowtarzalny, niezakłamany smak. Jako manufaktura możemy pochwalić się bardzo indywidualnym podejściem razówno do Was jak i do rzeczy, które wychodzą spod Naszych rąk. 

Jestem zwolennikiem tradycji, ponieważ ona kojarzy mi się z dzieciństwem, czyli z tymi smakami, które zostały zaszczepione Nam za dzieciaka. Pamiętam dom pachnący ciastem drożdżowym, sernikiem czy piernikiem... I od razu robi się cieplej :) Moje ukierunkowanie nie wyklucza wprowadzania i tworzenia  nowoczesnych deserów jak torty musowe czy tradycyjnych deserów ubranych w nowoczesne kreacje jak np mini tarty, nimi pavlove, mini serniczki...

Moje podejście do Waszych przyjęć sprawdza się doskonale, ponieważ w asortymenicie Waszego Słodkiego Stołu są tradycyjne wypieki oraz te nowoczesne, czyli każdy znajdzie coś dla siebie.

Wasze troty weselene po częsci tworzycie Wy. Wybieracie smak, wskazujecie inspiracje, kolory czy drobne detale, które są częścią Was. Zostawiając Mi wolną rękę co do ostatecznego wyglądu tortu możecie być pewni, że zrobię tort inny niż wszstkie, inny ponieważ Wasz i dla Was.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Tortolandia Ewa Jończyk i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Tortolandia Ewa Jończyk

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku na poczet usługi i podpisanie umowy.
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Nasze produkty wyróżniają się naturalnym smakiem, niebanalnym podejściem do ich wykonania. Bardzo często bazujemy na tradycyjnych recepturach Naszego regionu.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
działamy od 2015

Adres

Miasto: 11-042

Podobne firmy

Tort weselny | Olsztyn
Szybka
odpowiedz
1

Zajmujemy się osładzaniem wyjątkowych dla Was chwil – wypiekamy i dekorujemy babeczki i ciastka oraz oferujemy kompleksową usługę przygotowania Słodkich Stołów na wszystkie okazje. Nasza pracownia jest unikalna z kilku względów – zarówno asortymentu, jak i wnętrza, w którym klienci mogą swobodnie... See +

Powiązane tagi:
  • Tort weselny
  • Średnie ceny