Tortolandia Ewa Jończyk

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Tortolandia Ewa Jończyk

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Witaj.

Mam na imię Ewa, a Ty właśnie wchodzisz do mojego świata pełnego pasji, zaangażowania i nieustannego tworzenia. Jestem wiercipiętą przez co nie potrafię stanąc w miejscu, ciągle doskonale swoje umiejętności zarówno w kreowaniu wizualnym jak i smakowym swoich małych i dużych słodkości. Pracuję tylko na naturalnych produktach, przez co wszstkie Nasze słodkości mają niepowtarzalny, niezakłamany smak. Jako manufaktura możemy pochwalić się bardzo indywidualnym podejściem razówno do Was jak i do rzeczy, które wychodzą spod Naszych rąk. 

Jestem zwolennikiem tradycji, ponieważ ona kojarzy mi się z dzieciństwem, czyli z tymi smakami, które zostały zaszczepione Nam za dzieciaka. Pamiętam dom pachnący ciastem drożdżowym, sernikiem czy piernikiem... I od razu robi się cieplej :) Moje ukierunkowanie nie wyklucza wprowadzania i tworzenia  nowoczesnych deserów jak torty musowe czy tradycyjnych deserów ubranych w nowoczesne kreacje jak np mini tarty, nimi pavlove, mini serniczki...

Moje podejście do Waszych przyjęć sprawdza się doskonale, ponieważ w asortymenicie Waszego Słodkiego Stołu są tradycyjne wypieki oraz te nowoczesne, czyli każdy znajdzie coś dla siebie.

Wasze troty weselene po częsci tworzycie Wy. Wybieracie smak, wskazujecie inspiracje, kolory czy drobne detale, które są częścią Was. Zostawiając Mi wolną rękę co do ostatecznego wyglądu tortu możecie być pewni, że zrobię tort inny niż wszstkie, inny ponieważ Wasz i dla Was.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku na poczet usługi i podpisanie umowy.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2015
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Tortolandia Ewa Jończyk

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 11-042

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt