TortMe Pracownia Tortów Artystycznych

Nazywam się Anna Kaczmarek mam przyjemność prowadzić Pracownię Tortów Artystycznych ,,TortMe".

Moja pasja sugarcraftingu czyli zdobienia tortów z użyciem plastycznych mas cukrowych narodziła się przy okazji pierwszych urodzin mojej córeczki. Postanowiłam wtedy spróbować swoich możliwości i stworzyć torcik niepowtarzalny na urodziny mojego dziecka .

 

Torty w stylu angielskim dają nieograniczone możliwości tworzenia słodkich dzieł sztuki łączących w sobie poczucie piękna i harmonię smaku.

Oferuję Państwu tworzone ręcznie , na indywidualne zamówienie torty artystyczne , które doskonale nadają się na każdą uroczystość: chrzest, urodziny, komunie , wesele , rocznicę, wieczór panieński i kawalerski , bankiet firmowy.

 

Z zamiłowaniem i wielką radością wykonuję torty dla dzieci. Wyobraźnia moich najmłodszych klientów i moja pasja pozwala tworzyć torty o jakich marzą.

Właśnie spełnianie słodkich marzeń jest tym, co kocham najbardziej w mojej pracy.

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom cały czas podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, warsztatach w Polsce i zagranicą.

Torty z mojej pracowni powstają w oparciu o sprawdzone tradycyjne receptury, przy użyciu wyłącznie naturalnych składników.

Moja pracownia oferuje Państwu domowe torty, ciasta, ciasteczka przy zachowaniu standardów produkcji i jakości dzięki wdrożonym zasadom GMP, GHP i HACCP dzięki którym otrzymujecie Państwo produkt świeży i najwyższej jakości .

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj TortMe Pracownia Tortów Artystycznych i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o TortMe Pracownia Tortów Artystycznych

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 95-050

Podobne firmy

Tort weselny | Poznań

W ofercie firmy znajduje się ponad 200 różnych rodzajów pieczywa i wyrobów cukierniczych. Własny, nowoczesny tabor samochodowy zapewnia szybką i sprawną dystrybucję towarów. Zakład zaopatruje w swoje wyroby głównie własne sklepy zlokalizowalizowane w Poznaniu. Wyrobami z piekarni Państwa Liczbańskich... See +