Pracownia Fotograficzna Tarantoga

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Pracownia Fotograficzna Tarantoga

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 1 700 zł

Poszczególne elementy ślubu mogą być takie same – miejsce, jedzenie, muzyka – ale i tak, każdy ślub jest inny. To dzięki Wam ten dzień jest wyjątkowy. Wasza rodzina i przyjaciele sprawią, że dzień Waszego ślubu będzie jedyny w swoim rodzaju. Długi okres przygotowań będzie miał swój finał w dniu pełnym uczuć, zabawy i wzruszeń.

Chcecie, aby Wasze fotografie ślubne odzwierciedlały te emocje? Pozwólcie mi je uchwycić i zachować na zawsze na zdjęciach.

Fotografię ślubną wykonuję na wysokiej klasy lustrzankach firmy Canon oraz oryginalnych firmowych obiektywach z serii "L". Posiadam zapasowy sprzęt, który pozwala na bezproblemowe wykonanie zlecenia w sytuacjach awaryjnych.

Pracuję głównie w rejonie kujawsko-pomorskim i pomorskim - w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Włocławku, Trójmieście, Słupsku, Elblągu, Malborku i okolicach. Jednak nie jest dla mnie problemem wyjazd w inne rejony Polski jak i Europy.

Moja oferta obejmuje wszystkie ważne momenty Waszej drogi do zawarcia małżeństwa - sesja narzeczeńska, przygotowania, ślub, wesele, sesja plenerowa oraz bardzo bogate i różnorodne efekty mojej pracy - albumy, fotoksiążki, kalendarze, plakaty i wiele innych.

Serdecznie zapraszam!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
1 700 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Fotografia reporterska
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatność za usługę jest dokonywana w 3 ratach: 1 rata - w momencie podpisywania umowy, tzw. zadatek, 2 rata - w dniu uroczystości ślubnej, 3 rata - w momencie przekazania zdjęć.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Pracownia Fotograficzna Tarantoga

3.8
3 opinii
3 opinii
Profesjonalizm
(2)
(1)
Jakość/cena
(2)
(1)
Polecasz to?
(2)
(1)
lucyna.mika01
Autor: Lucyna
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie polecam usług Tarantoga- Fotografia Toruń. Pan Szymon robił zdjęcia na naszym weselu i jestem bardzo niezadowolona ze zdjęć i ze współpracy, nie polecam nikomu. Przed weselem mówiłam Panu Szymonowi, że zależy nam na zdjęciach pozowanych z gośćmi, podczas wesele była mini sesja. Jak zobaczyłam jakie zdjęcia zrobił Pan Szymon to chciał mi się płakać. Wszystkie zdjęcia z gośćmi Pan Szymon zrobił metodą portretową czyli na zdjęci nie ma całych postaci, wszystkie zdjęcia kończą się na wysokości kolana. Gdzie jak ktoś ma np sukienkę do kolan wygląda to co najwyżej dziwnie. Jak zapytam Pana Szymona dlaczego są takie zdjęcia to opowiedział mi, że nie zgłaszała, że chce, aby były widoczne całe postaci. Pan Szymon zrobił każdego zdjęcia tylko jedno ujęcie i tylko w jednej orientacji więc jak ktoś mama dziwną minę lub zamknięte oczy to jest to jedyne zdjęcie jakie mamy. np na jedynym zdjęciu gdzie jest cała najbliższa rodzina moja mam ma zamknięte oczy. Pan Szymon przy obróbce miał to naprawić jednak wysłał nam zdjęcia gdzie mama ma zamknięte oczy. Wybraliśmy 400 zdjęć, które miał być obrobione, obróbka według Pana Szymona polegała na tym, że około 25 % zdjęć jest czarno biała. Zdjęcie gdzie jest starsza ciocia Pan Szymon zrobił czarno białe, wygląda jak by to było zdjęcie pogrzebowe cioci. Podczas odróbki oczywiście nie zostało poprawione, aby moja mama miała otwarte oczy. Jednak największym popisem Pana Szymona były zdjęci robione po zmroku. Zgłaszaliśmy Panu Szymonowi, że po zmroku będziemy wypuszczać świecące balony z helem. Na początku jak już goście są ustawieni mamy wypuszczać balony Panu Szymonowi rozładował się aparat, goście musieli czekać, aż Pan Szymon wróci z nowymi akumlatorkami. Póżniej się okazało, że Pan Szymon robił zdjęcia to nie użył lampy i zdjęcia wyglądają jakby były zrobione słabym telefonem, a nie przez "profesjonalnego fotografa" Jest tylko jedno zdjęcie z lampą jak goście dostają balony. Wszystkie zdjęcia, które były pozowane są nie wyraźnie. Wybór Pana Szymona był wielkim błędem więc przestrzegam innych jeśli chcecie mieć dobre zdjęcia niezapomnianą pamiątkę to nie wybierajcie tego fotografa, oszczędzicie sobie nerwów

Zgłoś nadużycie
bogusiagrybos
Autor: bogusiagrybos
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo zadowoleni jesteśmy z wykonanej pracy. Nie zostaliśmy zasypani dużą ilością zdjęć, tylko dostaliśmy je starannie wyselekcjonowane. Bardzo polecamy.

Zgłoś nadużycie
mateusziwa22
Autor: Mateusz
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo dobry fotograf. Profesjonalizm od pierwszej chwili, aż po przedstawienie gotowego projektu.Gorąco polecamy!

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt