• Pojemność (miejsca siedzące): 190
  • Pojemność (stojąca): 250

Szklana Stodoła to wyjątkowe miejsce tuż pod Lublinem (od  ścisłego centrum Lublina - 12 km). Idealne na organizację wesel, ślubów plenerowych, konferencji, warsztatów, prezentacji i wszelkich eventów. 

Szklaną tworzymy z miłością.  Do natury, do minimalizmu i do bliskości powstałej między ludźmi w odpowiedniej atmosferze. To nasze miejsce, które codziennie pielęgnujemy i upiększamy. Szklana Stodoła wkomponowana jest w otaczającą ją przyrodę, stanowi jej naturalne uzupełnienie. Obiekt o powierzchni 430 m kw jest w całości przeszklony, otwarty na przestrzeń ogrodową wokół. Ma kształt litery C, dzięki czemu powstało urokliwe patio o powierzchni 100 m kw. Celowo postawiliśmy na prosty design oraz na możliwość indywidualnej - w zależności od potrzeby Gości - aranżacji wnętrza. Do dyspozycji Gości oddajemy półtorahektarowy ogród w stylu angielskim, któremu szczególnego klimatu dodają dwie sadzawki o porośniętych tatarakiem, trzcinami i orlikami brzegach. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych Gościach, dla których przygotowaliśmy plac zabaw z huśtawkami, piaskownicą, leszczynowym tunelem i domkiem na drzewie. Wyodrębniliśmy również część ogniskowo-grillową wraz z kamienną wędzarnią.

Chociaż działamy dopiero od kilku miesięcy, zostaliśmy już zauważeni.            

W 2017 roku Studio Fotograficzne PELNAPARASTUDIO.PL wymieniło nasze miejsce wśród 10-ciu najlepszych w Polsce na wymarzony ślub plenerowy. Zostaliśmy również wyróżnieni przez NIEPOPRAWNAPANNAMLODA.BLOGSPOT.COM , która utworzyła listę najciekawszych miejsc na wesele w Polsce, na której również się znaleźliśmy.

Szklana Stodoła nie powstałaby, gdyby nie było otaczającego ją ogrodu. Tworzyliśmy go z miłością przez ostatnich 30 lat. Na dwóch hektarach posadziliśmy tysiące drzew, setki krzewów i kwiaty - to właśnie stworzyło niepowtarzalny klimat naszego miejsca, Uroczyska Motycz. I w takim otoczeniu zrodził się pomysł Szklanej Stodoły. Całkowicie sami ją sobie wymarzyliśmy i nie wzorując się na nikim - również sami zaprojektowaliśmy. Czy pomysł był dobry? Można się o tym przekonać jedynie odwiedzając nas. A więc... zapraszamy! Nasze Uroczysko czeka!

 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Szklana Stodoła i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Szklana Stodoła

4.3 8 opinii
Autor: Katarzyna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Aboslutnie odradzam 

 okropny właściciel - chamski i krzykliwy 

 Miejsce piękne ale współpraca z ludźmi TRAGEDIA.  
Nie polecam ze względu na właścicieli 

 

Zgłoś nadużycie
Autor: Tomasz
Znam tego usługodawcę zawodowo

Witam czytających.  Prognę wyrazić bardzo pozytywną opinię o  "Szklanej Stodole". Poza urokliwym  miejscem, to na co  przede  wszystkim jako Grupa Muzyczna Mayday  zwracamy  uwagę to profesjonalizm w każdym calu w podejściu właścicieli do organizacji przyjęcia. Niektórym być może "przesadny" ( ? ;-)  ) profesajonalizm przeszkadza. Dopieszczenie wszystkich detali dotyczących przebiegu imprezy wychodzi tylko na dobre , a nawet bardzo dobre dla całokształtu odbioru organizowanego eventu. Takie podejście właścicieli ma wpływ na TAKI - REWELACYJNY efekt finalny. Pozdrawiamy i polecamy "Szklaną Stodołę". Z wyrazami szacunku -  Mayday Grupa Muzyczna  Tomasz Ipnar 

Zgłoś nadużycie
Autor: Paulina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Najlepsze miejsce na wesele w luźnej, wesołej atmosferze, którą wszyscy goście docenili. Nie wiem skąd negatywne opinie o właścicielach, my nie mieliśmy najmniejszych problemów komunikacyjnych. Są to przemili ludzie. Jedzenie również było smaczne, nikt nie narzekał, nikt nie wyszedł głodny :) Polecam!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są główne cechy obiektu?
Ogród, Taras, Miejsce na ceremonię, Parkiet do tańca, Parking, Piękny krajobraz, Plac zabaw dla dzieci, Dla niepełnosprawnych
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy wynajem mebli i dekoracje są wliczone w cenę wynajmu?
Tak, wynajem obejmuje także meble
Czy obiekt posiada własną kuchnię / catering?
Własny katering
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
5:30
Czy Młoda Para może zorganizować tort we własnym zakresie?
Możliwość organizacji tortu we własnym zakresie
Czy w tym samym dniu i miejscu wyprawianych jest więcej niż jedna uroczystość?
Tylko jedna uroczystość dziennie
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatnośc przelewem lub gotówką
Jak długo działają Państwo w tej branży?
Od 15 czerwca 2017
Jaka jest minimalna liczba gości na weselu?
80
Maksymalna liczba gości w trybie bankietowym (na miejscach siedzących):
190
Maksymalna liczba gości w trybie koktajlowym (stojącym):
250
Można zrobić ślub na zewnątrz, w ogrodzie lub na tarasie?
Ślub w plenerze
Czy jest możliwe, aby Para zatrudniła własnego DJ i / lub fotografa?
Tak
Jeśli masz możliwość zakwaterowania dla gości w tym samym miejscu, jaka jest liczbą pokoi?
Brak zakwaterowania

Adres

Miasto: 21-030