Sześć Dębów

6

Opis

Zabytkowy dwór otoczony przez blisko 2 hektarowy park, bogaty w starodrzew, o układzie geometrycznym w części centralnej i angielskim na obrzeżach, to bez wątpienia miejsce o niepowtarzalnym uroku. Rośnie tu sześć 250-letnich dębów - pomników przyrody, olbrzymi buk czerwonolistny, pachnące lipy, jesiony, kolorowe klony, w tym klon jawor oraz rzadko spotykane dęby piramidalne. Latem liczne kompozycje kwiatowe, szczególnie aleja różana, dodają kolorytu wypełnionej zielenią przestrzeni. W ciszy, wśród śpiewu ptaków miło jest odpocząć, napić się dobrej herbaty w delikatnej porcelanie.

Przyjęcie weselne we dworze i w otaczającym parku to dla Pary Młodej i gości weselnych niezapomniane chwile uwiecznione w pamięci i na zdjęciach. Eleganckie wnętrza, obiad podany na kremowej porcelanie, dekoracje kwiatowe w salonach i w parku, liczne świece i lampiony czynią ten dzień wyjątkowym.

Każda oferta przygotowywana jest z dużą starannością uwzględniającą indywidualne oczekiwania.

Gości weselnych witamy kieliszkiem wina musującego, a Para Młoda otrzymuje w prezencie apartament z widokiem na malowniczy park.

Szczegóły

  • Jakie są główne cechy obiektu?

    Ogród, Taras, Zakwaterowanie dla gości
  • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

    Miejscowe atrakcje – wynajem sprzętu sportowego (od pięknych plaż w Białogórze dzieli nas 15 min. jazdy rowerem – wypożyczalnia rowerów na miejscu) – malowniczy park z wydzielonym miejscem do gry w badmintona oraz boule (sprzęt na miejscu) – spływy kajakowe Piaśnicą – rejsy po jeziorze Żarnowieckim – wypożyczalnie oraz kursy Windsurfingu i Kitesurfingu na okolicznych plażach i nad jeziorem Żarnowieckim – zorganizowane wyprawy rowerowe oraz nordic walking wraz z instruktorem – stadnina koni w Białogórze – kręgielnia oraz basen – wieża widokowa „Kaszubskie Oko” – pole golfowe Sierra Golf Club w odległości 30 km od dworu – wycieczki do Trójmiasta oraz po Kaszubach (np.: Łeba, Półwysep Helski)

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0 0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji Sześć Dębów w Pomorskie:

Prusewo 1 84-113 Wierzchucino
  • #Ogród
  • #Taras
  • #Zakwaterowanie dla gości