Tadashi Shoji to japoński projektant od lat mieszkający w USA

Specjalizuje się w bardzo kobiecych sukienkach coctailowych i wieczorowych, a jego ulubionym materiałem jest jedwab. Wszystkie kolekcje projektanta Tadashiego Shoji maja swoją premierę na Fashion Week w New Yorku.Na indywidualne życzenie w uzgodnionym terminie sprowadzimy dla Ciebie wybrany model z kolekcji Tadashi Shoji. Bardzo ważnym atutem są rozmiary od 32 – 52.

Suknie projektu Tadashi Shoji sprzedawane  są w luksusowych butikach na całym świecie. Gwiazdy kochają jego kreacje bo mają pewność, że będzie o nich głośno. W kolekcji Tadashi Shoji zamknięta jest kwintesencja nowoczesnej pewnej siebie i swojego czaru kobiety. Sukienki jego autorstwa noszą m.in. Beyonce, Carmen Electra, Shakira, Helen Mirren, Paris Hilton, Oprah Winfrey, Tyra Banks, Selena Gomez, Mary J. Blige, czy Taylor Swift, a w Polsce Joanna Liszowska, Natasza Urbańska i Katarzyna Herman.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Suknie Wieczorowe La Perla i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Suknie Wieczorowe La Perla

4.8 1 opinia
Autor: Diana
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam gorąco - długo szukalam tej wymarzonej suknii ślubnej i w koncu znalazłam- zaledwie 200 metrów o mojego domu!! Wspaniały personel - pani Monika zadbała abym czuła się dobrze i poprawki nie były żadnym problemem. Jeden z nielicznychn salonów w Białymstoku, które posiadają u siebie suknie Anny Kary - są przepiekne! 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 15-424