47

Opis

Marka Stylovesluby powstała z potrzeby "serca", naszych Klientów oraz zmieniającego się rynku w branży ślubnej. Produkcją wszelkiego rodzaju eventów zajmujemy się od 10 lat. Na swoim koncie mamy już ponad 600 realizacji. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kreowania wizerunku, w tym wizerunku ślubnego.

Szczegóły

 • Ekskluzywne ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Ekskluzywne ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  W zależności od szczegółów umowy. Płatności są rozłożone w czasie. Wystawiamy FV VAT.
 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak
 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Brak ograniczeń
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która zajmuje się kompleksowym kreowaniem wizerunku ślubnego. Dotyczy on nie tylko wyglądu Młodej Pary i Najbliższych ale całej komunikacji wizualnej, poligrafii ślubnej, dekoracji, scenografii oraz organizacji i koordynacji.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  12 lat

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (9)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 9 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ela jest cudowna. Dostosuje się do każdego klienta. Ze swoją stanowczością dopnie wszystko z wielką starannością. Nasz ślub nie był łatwy. 4 miesiące od wyznaczenia daty wydawały się nierealne. Ale Ela ogarnęła. Profesjonalizm przede wszystkim. Polecamy gorąco! M&A

Zgłoś nadużycie
Przez klaudia1232s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

The decorations on our wedding were better than I could initially imagine! Ela really grasped our idea on how we want our wedding to look like and she even improved on it. She is the most passionate person I have ever met and she will go beyond what you expect! I can say the same about the make up and the wedding dress, I really felt like myself! She knows how to listen to you and she knows how to make you feel comfortable, but at the same time she shows you things you wouldn't come up with yourself! Thank you so much for all the heart you put into our wedding!

Zgłoś nadużycie
Przez ast-arts
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Organizacja naszego ślubu z założenia nie była prosta. Nie chcieliśmy tradycyjnie, nie chcieliśmy nudno (czytaj: cały czas przy stole), nie chcieliśmy tortu o północy, kwiatów z kwiaciarni (tylko z pola i lasu), i... mogłabym wymieniać bez końca. Ale kluczowe było to, że nie wiedzieliśmy, jak chcemy! Jedno, co wiedziałam na pewno, to to, że może to ogarnąć jedynie Ela Lepianka. Osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Uśmiechnięta, stanowcza, otwarta. Uważna na indywidualne potrzeby swoich klientów. Wychodząca poza wszelkie schematy. Nie bojąca się wyzwań. Mająca w ofercie pomoc we wszystkim, ale nie narzucająca się. Wielką zaletą Eli i jednocześnie tym, co ją odróżnia od konkurencji jest to, że spina absolutnie całość przedsięwzięcia. Współpracuje z fantastycznymi ludźmi, którzy powodują, że cała otoczka (obrączki, sukienka, garnitur, projekty graficzne) jest nieprzpadkowa, spersonalizowana. Ela koordynuje wszystkie działania.Tworzy scenariusz, scenografię, przygotowuje dekoracje, czesze, maluje, czuwa nad całością. Obiecuje, że wszystko będzie dobrze. A na koniec... znika, jak dobra wróżka, która - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - spowodowała, że TEN DZIEŃ był najpiękniejszym dniem w całym życiu...

Nula i Janusz

Zgłoś nadużycie
Przez mateusz3s
Znam tego usługodawcę zawodowo

Długo by pisać i wyłącznie w samych superlatywach. Pomysł, detale i perfekcyjna organizacja to klucz do sukcesu. Wiem, ponieważ razem z moim Zespołem miałem okazję dołożyć swoją cegiełkę do organizacji jednego z przyjęć w wykonaniu Pani Eli i to chyba najważniejszego, bo jej własnego. Przyznam szczerze, że organizując ich w życiu dziesiątki to było zaplanowane i zrealizowane w każdym szczególe. Miło wrócić do niego wspomnieniami, a tych nie brakuje!

Mateusz 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chciałabym polecić, a także niesamowicie podziękować Stylovesluby za sprawienie, że dzień naszego ślubu był dokładnie taki, jaki sobie wymarzyliśmy. Załatwiliście nam nawet pogodę ;) A tak całkowicie na poważnie to muszę przyznać, że Ela okazała się być niezastąpiona i w 100% profesjonalna, co w mojej opinii nieczęsto zdarza się w branży ślubnej. Zwykle klienci traktowani są masowo, nawet jeśli tworzone są dla nich indywidualne projekty. W przypadku tej firmy ma się wrażenie, że jest się ich jedynymi klientami i cała uwaga zostaje skupiona na „naszych problemach” . Jest to niesamowite uczucie dające dużo spokoju. Jednak uprzedzam, że to wyjątkowe wrażenie jest tylko wrażeniem, a grafik jest dość napięty i lepiej zacząć współpracę wcześniej, a nie na ostatnią chwilą ;)

Przechodząc do szczegółów… wraz z narzeczonym nie potrafiliśmy dokładnie opisać, jakie dekoracje chcielibyśmy widzieć podczas własnego wesela. Na podstawie kilku rozmów i opinii na temat przykładowych kompozycji Ela stworzyła coś, co dokładnie trafiało w nasz gust. Nic piękniejszego i bardziej pasującego do nas nie jestem sobie w stanie wyobrazić. Makijaże i fryzury były fantastyczne, dopasowane do kreacji, twarzy i ogólnych przyzwyczajeń, a nie wykonywane w jedynym stylu bez indywidualnego podejścia. Niezastąpione okazało się też doświadczenie Eli w kwestii koordynowania dnia wesela – dzięki temu niczym nie musieliśmy się martwić, mogliśmy poświęcić cenny czas sobie i gościom. Wszelkie problemy „rozwiązywały się same” i podejrzewam, że o większości z nich do dzisiaj nie mam pojęcia. Warto podkreślić, że ogromną zaletą jest też charyzma i umiejętność rozładowywania napięcia przez Elę – tylko dzięki jej pozytywnemu podejściu udało nam się utrzymać nerwy na wodzy. Dziękujemy!

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Piękny sopocki hotel, perfekcyjna organizacja oraz wspaniała Para- Iza i Mateusz. Zobacz ich cudny ślub!
Piękny sopocki hotel, perfekcyjna organizacja oraz wspaniała Para- Iza i Mateusz. Zobacz ich cudny ślub!

Lista wszystkich lokalizacji Stylovesluby w Mazowieckie:

Hoża 50 lok 22 c Warszawa
 • #Ekskluzywne ceny