Studio Papierowe

12

Opis

Studio Papierowe powstało z myślą o spełnianiu marzeń ślubnych. Oferujemy ręcznie wykonane, naturalne dekoracje i dodatki, pozwlające na organizację wymarzonych ślubow i wesel. Nasz sklepik oferuje produkty w kategoriach:

 • planowanie uroczystości,
 • zaproszenia,
 • dekoracje ślubne: dekoracje stołu, papeteria ślubna, skrzynki na kartki, pudełka na obrączki, toppery na torty,
 • dodatki weselne: pakiety powitalne dla gości, podziękowania dla Rodzców i gości, ozdoby słodkiego kącika i fotokącika,
 • wspomnienia: księgi gości, tradycyjne albumy, pudełka na pamiątki ślubne, 
 • kartki ślubne i prezenty dla Pary Młodej.

Przede wszystkim jednak spełniamy marzenia o wyjątkowych ślubach realizując zamówienia indywidualne. Te niecodzienne, wymagające kreatywności i zaangażowania. Przygotowujemy tablice stołów i pokoi, harmonogramy, instrukcje, instalacje, niecodzienne winietki (jak choćby te w kształcie samolotów z papieru) nie posiadamy jednak sprecyzowanej listy elementów, które mogą zostać wykonane, ponieważ to od Was zależy, co znajdzie się na Waszym ślubie, jak będzie wyglądał. My zrobimy co w naszej mocy, by te marzenia zrealizować.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są Państwa godziny pracy?

  Pracujemy i odpowiadamy na maile od rana do wieczora.
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Ślub to jeden z ważniejszych dni w życiu, dlatego wymaga wyjątkowej oprawy, dostosowanej do charakteru jego bohaterów. Tworząc Papierowe Studio Ślubne bardzo dużo uwagi poświęciliśmy możliwości przygotowywania dekoracji i papeterii spersonalizowanej, wymarzonej przez Parę Młodą. Z tego powodu nie znajdziecie Państwo listy elementów, które mogą zostać wykonane. To od Was zależy, co znajdzie się na Waszym ślubie, jak będzie wyglądał. My zrobimy co w naszej mocy by zrealizować Wasze marzenia.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  Papierowe studio powstało w 2017 roku, jednak jest wynikiem naszego siedmioletniego doświadczenia w tworzeniu dekoracji ślubnych.

Opinia/i (7)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 7 opinii
Znam tego usługodawcę zawodowo

Współpracuję ze Studiem od 5 lat i doceniam 100% zaangażowanie i profesjonalizm, jakim kierują się twórcy. Gdybym stała przed wyborem oprawy wizualnej własnego przyjęcia, nie wahałabym się ani chwili. Twórczo i solidnie. Wszystkie projekty tworzone z sercem. Polecam!

Zgłoś nadużycie
Przez pawel7s
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Przygotowując swoje wesele rozpoczęliśmy z Narzeczoną współpracę z Papierowym Studiem Ślubnym. Wcześniej byliśmy gośćmi na weselu przyjaciół, którzy zamawiali papeterię ślubną u Pani Pauliny. Byli zadowoleni ze współpracy a nam bardzo się spodobały dekoracje. 

Zgłoś nadużycie
Przez zza.szkielkas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Celem Pani Pauliny jest spełnianie marzeń ślubnych i tak właśnie jest. Nasze marzenie zostało spełnione! Bardzo dziękujemy!

Zgłoś nadużycie
Przez prabel91s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam przyszłym Parom Młodym współpracę ze Studiem Ślubnym Papierowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych prac, było piękniej niż sobie wyobrażaliśmy.

Zgłoś nadużycie
Znam tego usługodawcę zawodowo

Polecamy Studio Pani Pauliny. Współpracowaliśmy przy organizacji przyjęcia rodzinnego. Studio wykazało się dużą elastycznością i profesjonalizmem. 

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Studio Papierowe w Pomorskie:

Gdańsk
 • #Średnie ceny