AR&Home to rodzinna pracownia.

W naszym sklepiku znajdziecie ręcznie oprawiane tradycyjne albumy i kalendarze, a także kartki okolicznościowe i akcesoria do uzupełniania albumów.

Wszystkie prace znajdujące się w sklepiku wykonywane są własnoręcznie, z ogromną starannością i dokładnością. Charakteryzują się prostotą, delikatnością i subtelnym urokiem, dzięki czemu pomogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę w Waszych domach, staną się doskonałym prezentem dla bliskich lub pozwolą zatrzymać najpiękniejsze wspomnienia.

Poza standardową ofertą realizujemy zamówienia indywidualne. Wiemy, jak bardzo cieszy otrzymanie zaprojektowanej przez siebie rzeczy, dlatego dajemy Wam możliwość wyboru tkanin, kolorów, dekoracji i napisów.

Tworzenie nowych wyrobów to dla nas wielka przyjemność. Ogromną radość sprawiają nam także Wasze miłe reakcje na otrzymane albumy i dekoracje. Już nie raz zakręciła się nam w oku łezka szczęścia z tego powodu. Dziękujemy.

AR&Home

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj AR & Home i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o AR & Home

4.9 7 opinii
Autor: Patrycja
Znam tego usługodawcę zawodowo

Współpracuję ze Studiem od 5 lat i doceniam 100% zaangażowanie i profesjonalizm, jakim kierują się twórcy. Gdybym stała przed wyborem oprawy wizualnej własnego przyjęcia, nie wahałabym się ani chwili. Twórczo i solidnie. Wszystkie projekty tworzone z sercem. Polecam!

Zgłoś nadużycie
Autor: Paweł
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Przygotowując swoje wesele rozpoczęliśmy z Narzeczoną współpracę z Papierowym Studiem Ślubnym. Wcześniej byliśmy gośćmi na weselu przyjaciół, którzy zamawiali papeterię ślubną u Pani Pauliny. Byli zadowoleni ze współpracy a nam bardzo się spodobały dekoracje. 

Zgłoś nadużycie
Autor: Monika
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Celem Pani Pauliny jest spełnianie marzeń ślubnych i tak właśnie jest. Nasze marzenie zostało spełnione! Bardzo dziękujemy!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
Pracujemy i odpowiadamy na maile od rana do wieczora.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
3 lata

Adres

Miasto: