• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Jestem absolwentką Warszawskiej Akademii Wizerunku i - cieszącej się obecnie najlepszą opinią wśród wizażystek - Warszawskiej Pro Make up Academy. Ponadto mam ukończonych wiele kursów doskonalących. Wizaż to moja pasja i od kilku lat również zawód. Specjalizuję się przede wszystkim w makijażu ślubnym. Praca z klientkami, widok ich uśmiechniętych i szczęśliwych twarzy w tym szczególnym dniu to dla mnie największa nagroda. Czuję się wyróżniona, zaufaniem jakim mnie obdarzają i w pracy najeefektywniej ładuję swoje akumulatory. 

Od kilku lat współpracuję z magazynami, między innymi również ślubnymi tj. "PANNA MŁODA'' I  "MODA - ŚLUB'', gdzie publikuję swoje prace. 

Makijaż ślubny ma "wieńczyć dzieło" dlatego zawsze dopasowuję go do całości stylizacji i typu urody Panny Młodej.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 8 opinii
Autor: alina.szb
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Gorąco polecam makijaż w wykonaniu p. Marty. Wspaniałe indywidualne podejście, profesjonalizm, dokładność, cierpliwość i fantastyczna atmosfera. Makijaż wykonany wysokiej klasy kosmetykami na bazie naturalnych składników, które nie uczulają, co w moim przypadku było bardzo istotne. Makijaż bez poprawek przetrwał 24h. Bardzo dziękuję, po raz pierwszy byłam w pełni usatysfakcjonowana.

Zgłoś nadużycie
Autor: katarzynafil
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo polecam makijaż w wykonaniu pani Marty, trzymał się do końca imprezy. Goście zwracali uwagę i pytali o makijaż. Kolory bardzo dobrze dobrane do mojego typu urody, profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Polecam usługi pani Marty, sama napewno jeszcze z nich skorzystam!

Zgłoś nadużycie
Dziękuę Pani Kasiu :)
Autor: justynafil75
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jestem bardzo zadowolona z usług pani Marty, makijaż trzymał się do końca imprezy. Dużo osób zwróciło uwagę na makijaż i o niego pytali. Kolorystyka dobrana do mojego typu urody, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam bardzo serdecznie, sama napewno skorzystam jeszcze z usług pani Marty.

Zgłoś nadużycie
dziękuję Pani Justynko :)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
obowiązuje opłata rezerwacyjna
Jakie usługi Państwo oferują?
Makijaż panny młodej
Czy oferują Państwo dojazd do domu?
Tylko w naszym lokalu
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jaka jest cena Państwa usług?
makijaż ślubny - 150
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Dojazd jest możliwy, po wcześniejszym uzgodnieniu warunków. Pracuję na kosmetykach marek selektywnych, tj. "Estee Lauder", "Helena Rubinstein", "Coco Chanel", "Yve Saint Laurent", "Clinique", "Laura Mercier", "Anastasia Beverly Hills" oraz profejsnonalnych, tj. "Make up Atelier Paris", "Kryolan", "Smashbox", "Inglot". Użycie dobrej jakości kosmetyków oraz fixera daje gwarancję trwałości makijażu.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5 lat

Adres

Miasto: 36-020