Ang. "wedding maps" , czyli pol. "mapki ślubne" to obecnie bardzo popularny element zaproszeń ślubnych, robiący wielką karierę w krajach Europy Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych.

Firma Star-Graf jako jedyna na polskim rynku zajmuje się profesjonalnym projektowaniem map ślubnych, które jako jedyne w Polsce przygotowywane są przez zespół projektantów graficznych i kartografów. Dzięki temu oprócz wysokiej wartości artystycznej zachowują standardy opracowań kartograficznych (np. zgodność z GPS, zawsze aktualną numerację dróg ).

Każda mapka ślubna jest w 100% indywidualna i oryginalna, podkreśla charakter uroczystości, nie tylko stylem i kolorystyką, ale przede wszystkim kunsztownym projektem oraz dbałością o detale. Często określane "małymi dziełami sztuki", w pełni zasługują na to miano. Ich zadaniem jest przyjazna i atrakcyjna prezentacja wybranych przez Państwa miejsc (tak, aby nie były one jedynie nic nie mówiącymi adresami), bez zbędnych i mało estetycznych informacji.

Obecnie najbardziej znaną mapką ślubną jest ta wykonana przez pewną angielską firmę w 2011 roku na ślub księcia i księżnej Cambridge.

Ceniąc wygodę naszych Klientów proponujemy również połączenie klasycznego zaproszenia oraz mapki ślubnej, dzięki czemu koszty wydruku zostają znacznie obniżone. Szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie: www.mapkislubne.blogspot.com.

 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Star-Graf Mapki ślubne i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Star-Graf Mapki ślubne

4.8 2 opinii
Autor: Gosia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Świetna spraw! Wraz z mężem korzystaliśmy z mapek Star-graf i polecamy z całego serca! Od początku do końca praca w dobrej atmosferze i przede wszystkim Pani Agnieszka, z którą mieliśmy przyjemność realizować swoje zamówienie, świetnie nas rozumiała i efekt był taki, jaki sobie wymarzyliśmy. Szczerze powiem, że największą satysfakcję miałam w momencie, gdy goście na naszym ślubie pochwalili nasz pomysł na podłączenie mapki do zaproszenia.

Podsumowując : miła atmosfera, profesjonalizm, cudny efekt końcowy :) no i zadowolony gość weselny, który nie musi błądzić ;)

Zgłoś nadużycie
Autor: Alicja
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Koleżanka rozsyłając zaproszenia dołączyła do nich piękne mapki wykonane przez Stargraf. To świetny pomysł, nie tylko zaoszczędziły nam one kłopotu przy szukaniu miejsc parkingowych i dojeździe do różnych punktów uroczystości (kościół, sala weselna), ale także stanowią teraz piękną pamiątkę z tego szczególnego dnia.

Z pewnością skorzystam z usług przy organizacji własnego ślubu (a to już niedługo, hihi ;)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Jaki rodzaj druku Państwo wykonują?
Wydruk, Druk cyfrowy
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2 lata

Adres

Miasto: