Sorkowska Fotografia

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Sorkowska Fotografia

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 2 200 zł

Z ogromnej miłości do ludzi i świata zostałam fotografem.

W swojej fotografii skupiam się na ludziach i emocjach, starając się zatrzymać ulotne chwile i wspomnienia. Uwielbiam kontakt z ludźmi i dzięki temu staram się zatrzymać momenty w kadrze, tak aby zauroczyć odbiorcę.

Inspirują mnie wspomnienia, uczucia, gesty, miejsca, podróże, a przede wszystkim ludzie. To dzięki temu mogę się rozwijać dla innych i dla siebie.  Kocham to co robię i kocham się tym dzielić.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
2 200 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Podpisanie umowy oraz wpłata zadatku
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Sorkowska Fotografia

4.9
11 opinii
11 opinii
Profesjonalizm
(11)
Jakość/cena
(11)
Polecasz to?
(11)
monika.0003
Autor: Monika
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Lepszego fotografa nie mogliśmy sobie wymarzyć! Justyny praca to pełen profesjonalizm. Otwarta i przesympatyczna osoba, widać że kocha swoją pracę i całkowicie się jej oddaje. Na weselu jest naprawdę niezauważalna a zdjęcia przebijają wszystko, są bardzo naturalne-zero sztuczności, najlepsze momenty uchwyciła w ułamku sekundy. Justyna była dla nas również wielkim wsparciem, dawała wiele wskazówek a stres dzięki niej stawał się mniejszy.

Efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania-po prostu rewelacja. Justyna stworzyłaś nam cudowną pamiątkę na całe życie :) Dziękujemy i z całego serca polecamy!!!

Monika i Michał 

Zgłoś nadużycie
bardzo Wam dziękuję!!!!
nati1770
Autor: Natalia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Cześć wszystkim :) chcielibyśmy wraz z mężem polecić wam Justynę. Praca z nią to czysta przyjemność. Miła, sympatyczna a zarazem bardzo ciepła osoba. W tym szczególnym dla nas dniu dała z siebie 100 % Zdjęcia piękne:) Jeszcze raz dziękujemy i polecamy. Natalia i Piotr Madej :) 

Zgłoś nadużycie
leszczynska.joanna
Autor: Jo
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Było nam niezmiernie miło poznać tak ciepłą i pomocną osobą jaką jest Justyna. Poznaliśmy ją dopiero w dniu ślubu, ale jej osobowość sprawiła, że wogóle nie czuliśmy skrępowania podczas robienia zdjęć. Spełniła wszystkie nasze oczekiwania i prośby: cierpliwie odpowiadała na wszystkie nasze pytania (nawet z kategorii tych "głupich"), nie ustawiała nas, była cichym uczestnikiem wesela, wiedziała jak się zachować w kościele by nikogo nie rozpraszać, była wszędzie tam gdzie się coś działo, a jej spostrzegawczość pomogła uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty.

Dodatkowo bardzo szybko obrobiła nasze zdjęcia i stworzyła przepiękne albumy (dla nas i rodziców), w który nie musieliśmy ingerować. Zaufaliśmy jej profesjonalizmowi i nie żałujemy!

Na sesję plenerową zdecydowaliśmy pojechać się w piękne okolice jej miejsca zamieszkania. Wiedziała gdzie pojechać, żeby złapać najlepsze światło, wybrała kilka zjawiskowych miejsc i kreatywnie podeszła do zadania, za co bardzo jej dziękujemy.

Cały czas bierze udział w szkoleniach dla fotografów, więc jej zdjęcia będą tylko coraz lepsze.

Z całego serca polecamy Justynę na fotografa ślubnego!

Pozdrawiamy

J&P

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 20-400

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt