• Cena od: 2 200 zł

Z ogromnej miłości do ludzi i świata zostałam fotografem.

W swojej fotografii skupiam się na ludziach i emocjach, starając się zatrzymać ulotne chwile i wspomnienia. Uwielbiam kontakt z ludźmi i dzięki temu staram się zatrzymać momenty w kadrze, tak aby zauroczyć odbiorcę.

Inspirują mnie wspomnienia, uczucia, gesty, miejsca, podróże, a przede wszystkim ludzie. To dzięki temu mogę się rozwijać dla innych i dla siebie.  Kocham to co robię i kocham się tym dzielić.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Sorkowska Fotografia i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Sorkowska Fotografia

4.9 11 opinii
Autor: Monika
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Lepszego fotografa nie mogliśmy sobie wymarzyć! Justyny praca to pełen profesjonalizm. Otwarta i przesympatyczna osoba, widać że kocha swoją pracę i całkowicie się jej oddaje. Na weselu jest naprawdę niezauważalna a zdjęcia przebijają wszystko, są bardzo naturalne-zero sztuczności, najlepsze momenty uchwyciła w ułamku sekundy. Justyna była dla nas również wielkim wsparciem, dawała wiele wskazówek a stres dzięki niej stawał się mniejszy.

Efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania-po prostu rewelacja. Justyna stworzyłaś nam cudowną pamiątkę na całe życie :) Dziękujemy i z całego serca polecamy!!!

Monika i Michał 

Zgłoś nadużycie
bardzo Wam dziękuję!!!!
Autor: Natalia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Cześć wszystkim :) chcielibyśmy wraz z mężem polecić wam Justynę. Praca z nią to czysta przyjemność. Miła, sympatyczna a zarazem bardzo ciepła osoba. W tym szczególnym dla nas dniu dała z siebie 100 % Zdjęcia piękne:) Jeszcze raz dziękujemy i polecamy. Natalia i Piotr Madej :) 

Zgłoś nadużycie
Autor: Jo
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Było nam niezmiernie miło poznać tak ciepłą i pomocną osobą jaką jest Justyna. Poznaliśmy ją dopiero w dniu ślubu, ale jej osobowość sprawiła, że wogóle nie czuliśmy skrępowania podczas robienia zdjęć. Spełniła wszystkie nasze oczekiwania i prośby: cierpliwie odpowiadała na wszystkie nasze pytania (nawet z kategorii tych "głupich"), nie ustawiała nas, była cichym uczestnikiem wesela, wiedziała jak się zachować w kościele by nikogo nie rozpraszać, była wszędzie tam gdzie się coś działo, a jej spostrzegawczość pomogła uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty.

Dodatkowo bardzo szybko obrobiła nasze zdjęcia i stworzyła przepiękne albumy (dla nas i rodziców), w który nie musieliśmy ingerować. Zaufaliśmy jej profesjonalizmowi i nie żałujemy!

Na sesję plenerową zdecydowaliśmy pojechać się w piękne okolice jej miejsca zamieszkania. Wiedziała gdzie pojechać, żeby złapać najlepsze światło, wybrała kilka zjawiskowych miejsc i kreatywnie podeszła do zadania, za co bardzo jej dziękujemy.

Cały czas bierze udział w szkoleniach dla fotografów, więc jej zdjęcia będą tylko coraz lepsze.

Z całego serca polecamy Justynę na fotografa ślubnego!

Pozdrawiamy

J&P

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Podpisanie umowy oraz wpłata zadatku
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2 lata
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Fotografuję sama
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
2200

Adres

Miasto: 20-400