1/7
1 od 7 Zdjęcia
1 od 7 Zdjęcia
1 od 7 Zdjęcia
1 od 7 Zdjęcia
1 od 7 Zdjęcia
1 od 7 Zdjęcia
1 od 7 Zdjęcia

Czy lubisz tego usługodawce? Podziel sie tym!

podobni usługodawcy

Ślubna Pracownia - konsultanci ślubni

Opis

Ślubna Pracownia - konsultanci ślubni” - agencja ślubna gotowa spełnić oczekiwania Młodej Pary.

Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów i wesel. Nasi konsultanci sprawią, iż ten dzień zostanie zapamiętany jako zbiór najpiękniejszych chwil w Państwa życiu.

Niezależnie gdzie chcecie zorganizować swoje wesele – na Warmii i Mazurach, w Trójmieście, Małopolsce, Mazowszu, w Łodzi i okolicach czy Dolnym Śląsku - zawsze służymy Wam swoją wiedzą i doświadczeniem!

"Ślubna Pracownia - konsultanci ślubni" to jedna z pierwszych w Polsce profesjonalnych firm działająca od 2006 r. kierująca się Kodeksem Etycznym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Z roku na rok wzrasta liczba naszych konsultantów uzyskujących członkostwo w PSKŚ.

Mamy na swoim koncie ponad 250 zrealizowanych wesel. Nasze doświadczenie organizacyjne oraz profesjonalizm są powszechnie cenione, a każdemu szczegółowi wesela nadajemy odpowiednią rangę i odrębną jakość.

Nasze motto brzmi: "To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”.

Zaufajcie profesjonalistom!

 

Współpraca:

Marzena Ramotowska, Anna Pietruszka - właścicielki sieci franczyzowej

e-mail: kontakt@slubnapracownia.pl 

tel. +48 504 855 444; +48 509 383 981

www.slubnapracownia.pl 

Województwo dolnośląskie:

Renata Mazurek – konsultant ślubny

tel.: +48 570 580 384

 

e-mail: wroclaw@slubnapracownia.pl

 

Województwo łódzkie:

Magdalena Krystek – konsultant ślubny

tel.: +48 662 128 223

e-mail: lodz@slubnapracownia.pl 


Województwo małopolskie:

Katarzyna Dziadosz – konsultant ślubny

tel.: +48 792 998 025

e-mail: krakow@slubnapracownia.pl 

Województwo pomorskie:

Natalia Ludziejewska – konsultant ślubny

tel.: +48 781 657 004

e-mail: gdansk1@slubnapracownia.pl 

 

Województwo mazowieckie:

Magdalena Krystek – konsultant ślubny

tel.: +48 662 128 223

e-mail: lodz@slubnapracownia.pl 

Województwo warmińsko – mazurskie:

Marzena Ramotowska – konsultant ślubny

tel.: +48 504 855 444

e-mail: olsztyn@slubnapracownia.pl 

 

#agencjaślubna #franczyza #franczyzakonsultantślubny #konsultantślubny "konsultanciślubni #organizacjaślubu #organizacjaślubów #organizacjawesel #organizacjawesela #weddingplanner #ślubnapracownia

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak
 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Brak ograniczeń
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Dobieramy ofertę indywidualnie do każdego klienta - nie mamy gotowych pakietów pomysłów. Przedstawiamy parze wachlarz rozwiązań, dobieramy wykonawców, którzy naszym zdaniem trafią w gust Pary Młodej i spełnią ich oczekiwania. Staramy się zawsze zaskoczyć gości weselnych oraz dać im możliwość lepszego poznania Pary Młodej.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  10 lat

Opinia/i (5)

4.9
5 opinii
Przez magda10s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Magda,

jeszcze raz wielki dzięki za Twój profesjonalizm. Z czystym sumieniem możemy polecić Twoje usługi dalej :) i na pewno, do zobaczenia przy organizacji następnej ważnej w naszym życiu uroczytsości. Pozdrawiamy!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeżeli poszukujecie profesjonalnej pomocy w  przygotowaniach ślubnych gorąco polecamy Panią Magdę.  W ciągu tak krótkiego czasu jaki mieliśmy do ślubu - 5 miesięcy, Pani Magda zajęła się wszystkim, współpraca z Nią była na bardzo wysokim poziomie, na każde nasze pytania, czasami oczywiste, odpowiadała zawsze z pełną wyrozumiałością i życzliwością, jej pomysły były zawsze 100% trafione, po prostu czytała w naszych myślach, możemy śmiało powiedzieć, że spełniała nasze marzenia. Pani Magda pracowała dla Nas bez ograniczeń czasowych, wielokrotnie otrzymywaliśmy maile po godz. 22.00, a kiedy dopadał nas stres tuż przed ślubem, zawsze miała dla Nas dobre słowo i plan „B” na nasze pesymistyczne wizje, że coś może się nie udać.

Dzięki Pani Magdzie nasz ślub i przyjęcie wesele w dniu 24 czerwca 2017 roku było takie jakie sobie wymarzyliśmy! Dziękujemy Pani Magdo !!

Katarzyna i Kazimierz

P.S. Pani Magda ma nawet znajomości „na górze” pogodę w tym dniu mieliśmy przepiękną, tydzień wcześniej było zimno i padał deszcz.

Zgłoś nadużycie
Przez pawelijustynas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Magdo - słowo "DZIĘKUJEMY" to za mało aby wyrazić to co chcielibyśmy powiedzieć!

Zaczynając planować ślub nie myśleliśmy o pomocy wedding plannera. Jednak po miesiącu przekopywania ofert w interencie i szukania opinii mieliśmy dość. Rynek jest tak przesycony oferami, że nie byliśmy w stanie zwerefyfikować kto jest profesjonalistą a kto nie. Znaleźliśmy 3 firmy z naszego regionu, spotkaliśmy się z dziewczynami, ale od "pierwszego wejrzenia" wiedzieliśmy, że to Ślubnej Pracowni powierzymy organizację naszego ślubu. Magda jest niezwykle pozytywną osobą i taką "ludzką" - i to nas urzekło. Dalej posżło już szybko :)Rewelacyjnie dobrani podwykonawcy i wszystko było dokładnie jak sobie wymarzyliśmy a nawet lepiej! Zaplanowała i zorganizowała wszystko z takim spokojem, że i my przestaliśmy się niepotrzebnie stresować i mogliśmy skupić się na tym co najważniejsze. Wieczór przed weselem spędziliśmy w SPA, zaś w trakcie przygotowań mojej kobiety, w dniu ślubu, mogłem zrelaksować się słuchając muzyki i sącząc whisky. 


Magda - byłaś naszą dobrą wróżką - dziękujemy!

Zgłoś nadużycie
Przez agolkas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kiedy po latach bycia razem postanowiliśmy, że nadszedł ten wyjatkowy czas i dla nas. chcieliśmy, aby była to uroczystość radosna, rodzinna. Nie chcieliśmy budować wokół ceremonii atmosfery nadęcia i czekać na nią rok czasu.  W czerwcu pojawił się zatem pomysł: robimy to w te wakacje. Wspólnie stwierdziliśmy jednak, że aby zrealizować nasze plany w tak krótkim terminie przy naszym trybie i zaangażowaniu w pracę zawodową, potrzebna jest nam pomoc dobrze zorganizowanego profesjonalisty.

Pierwszy telefon do Magdy Krystek ze Ślubnej Pracowni i krótka rozmowa z nią upewniły nas, że mamy do czynienia z konkretną, uporządkowaną i otwartą osobą i nikogo innego nie musimy szukać. Na pierwszym spotkaniu z Magdą w jej pabianickim biurze, w kilku zdaniach nakreśliliśmy jej nasze oczekiwania. I to wystarczyło: Magda od razu podsuwała nam kolejne propozycje dekoracji i atrakcji, które idealnie wpisywały się w naszą wizję ślubu i wesela rustykalnego. Były to dla nas bardzo intensywne 3 miesiące, ale dzięki świetnym patentom Magdy na współpracę, ogromny entuzjazm, celne podpowiedzi a przede wszystkich wsłuchanie się w nasze oczekiwania, efekt końcowy był wymarzony. Magda współpracuje ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy nie tylko świetnie wykonują swoją pracę, ale są bardzo serdeczni i otwarci, dzięki czemu ten dzień był dla nas spełnieniem marzeń o idealnym ślubie. Magda dopilnowała każdego szczegółu w czasie przygotowań oraz ceremonii, dzięki czemu w trakcie wesela mogliśmy się cieszyć wyłącznie nim.
Magdo, jesteśmy Ci ogromnie wdzięczni za miłe wspomnienia z tego okresu! Dzięki Tobie ważny dla nas dzień nabrał magicznej oprawy :) Wszystkim Parom, które zastanawiają się, czy potrzebna jest im konsultantka ślubna - mówimy tak!!! i polecamy współpracę z Magdą ze Ślubnej Pracowni. Ślub będzie dla Was niezapomnianą chwilą nie zakłóconą przez żadne przykre niespodzianki.

Zgłoś nadużycie
Przez g-obs
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Miałem okazję być na 40 tych urodzinach organizowanych przez panią Magdę. Nigdy bym nie pomyslał, że można tak zorganizować całość, zadbać o każdy detal. Wiem już na pewno komu powierzę organizację swojej 50tki. 

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Ślubna Pracownia - konsultanci ślubni w Łódzkie:

Wyszyńskiego 1 Pabianice 662128223

Agencja mieści się w wolnostojącym budynku, na I piętrze, nad agencją PZU.