11

Opis

Ślub z innej bajki to przede wszystkim dwie fotografki - Joanna i Zuzanna.

Poznałyśmy się dzięki jednej wspólnej pasji - malarstwu. Okazało się, że mamy taką samą wrażliwość na otaczającą rzeczywistość i podobne poczucie estetyki. Fotografia jest jedną z głównych form artystycznych, którymi się obecnie zajmujemy, a fotografia ślubna jest połączeniem naszych ulubionych tematów t.j.: portret, reportaż, detal i pejzaż.

Każda para młoda to dla nas inna bajka, która wyzwala kreatywność i daje poczucie spełnienia.  Jesteśmy otwarte i dostosowujemy się do potrzeb pary młodej. Nie rzadko stajemy się pomocą w kryzysowych sytuacjach w czasie ślubu lub wesela! Lubimy podróże po Polsce i za granice naszego kraju.  Posługujemy się językiem angielskim i włoskim. 

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko usługi fotograficzne ale również filmowe,  wsparcie graficzne, konsultacje dotyczące organizacji ślubu i wesela, aranżację kwiatowa, stylizację włosów panny młodej oraz wizaż. Współpracujemy z osobami, które dobrze znamy i tworzymy zgrany zespół! 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  0:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Zawsze spotykamy się z parą młodą, po omówieniu szczegółów i wyborze pakietu podpisujemy umowę, a para młoda wpłaca zadatek (wysokość zależy od pakietu)
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Każda para młoda jest inna, ma inne potrzeby i pomysł na swój ślub. My również podchodzimy do każdego zlecenia niestandardowo i z nutką artyzmu. Jesteśmy otwarte na szalone wizje. Chętnie podróżujemy! Mówimy w trzech językach- po polsku, angielsku i włosku!
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  3 lata
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Pracujemy w zespole. dwie fotografki i/lub dwóch operatorów. Przy sesjach ślubnych współpracujemy z wizażystką i fryzjerką..
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Po paru dniach od uroczystości przesyłamy parze młodej 3-5 zdjęć. 60-90 dni trzeba czekać na efekt końcowy z całego reportażu i sesji ślubnej.

Opinia/i (6)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
6 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdjęcia dziewczyn podglądałam już dawno w internecie, dlatego wiedziałam, że to im chciałabym powierzyć to zadanie. Kontakt z nimi jest super profesjonalny, a podejście pełne ciepła i wyrozumiałości, które w dniu ślubu i czasie poprzedzającym ten dzień są na wagę złota. Szczególnie miło wspominam czas przygotowań w domu, który dzięki ich  podejściu i humorowi był o niebo mniej stresujący niż zakładałam.
Forma w jakiej otrzymaliśmy gotowe zdjęcia dopełniła całość odbioru. Zdjęcia wyszły bajkowo, co tylko potwierdza talent dziewczyn. Aż szkoda, że to już za nami. Czekam na kolejne okazje do spotkania i wspólnego tworzenia pięknych wspomnień.

Zgłoś nadużycie
Przez anitaelcis
Znam tego usługodawcę zawodowo

Bardzo goroąco polecam! Profesjonalne podejście, super kontakt i kreatyność - wszystko to wystarczyło aby zdjęcia sukien ślubnych kolekcji 2018 Anita Elci Bridal były REWELACYJNE!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nazywają się Ślub z innej bajki, ale zapewniają zdjęcia bez cienia wątpliwości bajkowe. I nie jest to bajka wyłącznie ich własna, ale świat, którego częścią się stajecie, który wraz z nimi kreujecie podczas jednego z najważniejszych dni w życiu. Dziewczyny są mistrzyniami w łowieniu emocji - zarówno pary młodej, jak i gości. Ich reportaże bawią i wzruszają, są piękne, estetyczne i dotykają do głębi. A do tego Joe i Zuza są otwarte nawet na najdziwniejsze pomysły młodych - my nasz "plener" zorganizowaliśmy w świeżo wyremontowanym mieszkaniu, gdzie w ślubnych strojach obieraliśmy ziemniaki nad wiadrem i rzucaliśmy naleśniki na patelni. Cała czwórka miała przy tym mnóstwo zabawy. Dziewczyny towarzyszyły nam przed ślubem, w jego dniu i po nim. Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze wiele razy.

Zgłoś nadużycie
Przez majormarzenas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Joe to cudowna ciepła osoba oraz prawdziwa profesjonalistka. Jest mutlizadaniowa- jak najlepsza przyjaciółka i artysta w jednym. Pomogła nam opanować wszelkie stresujące sytuacje podczas uroczystości tworząc jednocześnie nie zdjęcia, lecz niezapomniane dzieła sztuki. Wybór odpowiedniego fotografa jest jednym z ważniejszych aspektów podczas organizowania uroczystości, polecam skorzystać z doświadczenia zespolu Ślub z innej bajki. 

Zgłoś nadużycie
Przez maciek_ldzs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mimo obaw i faktu że bardzo nie lubie pozować do zdjęć, sesja slubna się udala. Czułem się wręcz bardzo swobodnie. Zdjęcia z wesela również świetne, zachowane na nich emocje są najwspanialsza pamiątką. Pełen profesjonalizm.

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!

Lista wszystkich lokalizacji Ślub z innej bajki w Łódzkie:

Łódź