Wyjątkowe miejsce, w którym powstają wyjątkowe słodkości na jeden
z najważniejszych dni w Waszym życiu.

Pewne sprawy pojawiają się na naszej drodze bardzo nieoczekiwanie, przewracając życie do góry nogami. Tak też i  ja, absolwentka krakowskiej Technologii Żywności z tytułem dietetyka, postanowiłam przerodzić swoją drugą pasję, pieczenie w…  małą cukierenkę. Mając wiedzę i świadomość, jak ważną kwestią jest zdrowe odżywianie, pracuję na najwyższej jakości składnikach, nie używając sztucznych aromatów i ulepszaczy, a słodkości przygotowuję na własnych recepturach, opracowanych tak, aby były lekkie, przyjemne w smaku oraz niepowtarzalne.

Dbając o jakość swoich wyrobów, dostarczam je wprost na salę weselną specjalnie przystosowanym do tego, profesjonalnym autem, nawet na chwilę przed podaniem.

W mojej ofercie znajdują się klasyczne torty piętrowe (w stylu angielskim, śmietanowe czy naked cake), torty muffinkowe, słodkie stoły, ciasta, pudełeczka - podziękowania -  dla gości czy winietki.

Wszystkie słodkości przygotowuję wyłącznie na zamówienie (pracownia nie prowadzi regularnej sprzedaży dziennej). W sprawie umówienia się na konsultacje ślubne/degustacji zapraszam do kontaktu telefonicznego - wspólnie ustalimy termin spotkania.

Zapraszam serdecznie,

Paulina

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Słodki Cupcake i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Słodki Cupcake

4.8 5 opinii
Autor: karollazw
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeszcze raz dziękujemy za najpiękniejszy i najsmaczniejszy tort i słodki stół na naszym weselu. Jest Pani niezastąpiona! Polecamy wszystkim!!!

Zgłoś nadużycie
Autor: kamilwarski
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Smakują tak jak wyglądają ! ! ! ! ! ! ! 

Zgłoś nadużycie
Autor: michal_dolowacki
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Smakują tak jak wyglądają. Polecam.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jak długo działają Państwo w tej branży?
2lata

Adres

Miasto: 26

Podobne firmy

Słodycze i torty | Kielce

Myśl o powstaniu Candy Kingdom pojawiła się w naszych głowach podczas organizacji własnego przyjęcia weselnego, z okazji którego zaaranżowaliśmy nasz debiutancki Candy Bar. Jesteśmy pierwszą w Kielcach firmą oferującą kompleksową usługę przygotowania tego typu atrakcji na różnego typu okazje. Zajmujemy... See +

Słodycze i torty | Kielce
1

Najpiękniejszy dzień Twojego życia zasługuje na odpowiednio słodką oprawę - zapewni ją specjalnie przygotowany tort oraz słodki bufet uginający się pod ciężarem smakowitych tart, muffinek i innych pyszności. Zadbamy również o to, aby każdy z gości opuszczających wesele otrzymał na... See +

Słodycze i torty | Paszkowice

Drodzy Nowożeńcy, jeżeli pragniecie, aby na Waszym ślubie gościom na długo w pamięci pozostał wspaniały smak Waszego tortu i ciast, serdecznie polecamy nasze wyroby. Z biegiem lat nabraliśmy dużego doświadczenia w obsłudze przyjęć weselnych, co sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni zarówno z... See +