Sklep Firmowy Malibu Outlet - Inowrocław

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Sklep Firmowy Malibu Outlet - Inowrocław

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Podstawowym asortymentem firmy, w salonach na terenie całego kraju są: garnitury wizytowe 2 i 3 częściowe, garnitury ślubne, surduty, smokingi, żakiety, fraki, stójki, marynarki, kurtki, płaszcze, kamizelki oraz spodnie.

W stale poszerzającej się gamie kolorów, firma oferuje odcienie szarości, czerni, grafitu, brązu, granatu, fioletu, a także złota, srebra, ecru, beżu oraz bieli. Tabela rozmiarów w Firmie Malibu Moda Męska obejmuje garnitury o wzrostach od 164 cm do 194 cm z uwzględnieniem bardzo dużych jak i małych klatek piersiowych.

Jako producent odzieży męskiej starają się cały czas tworzyć ubrania z zachowaniem obecnie panujących standardów mody męskiej.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie usługi Państwo oferują?
Garnitury ślubne
Jak długo działają Państwo w tej branży?
20

Opinie o Sklep Firmowy Malibu Outlet - Inowrocław

1.7
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
mk6566
Autor: mk6566
1.6666666666667
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Koniec roku 2013.Zakupiłem tutaj garnitur,koszulę,pasek i krawat.Po wypraniu,przed pierwszym założeniem,koszula (cena 160 zł) rozchodzi się na rękawie. Przy próbie reklamacji żona dowiaduje się,że koszula (nigdy nie założona),musiała być źle użytkowana i nic się z tym nie da zrobić. Do tego głupie pytanie pań sprzedających-dlaczego koszula była prana,skoro była nowa? To,że w trakcie produkcji koszula była dotykana przez wiele par rąk,dla pań nie ma istotnego znaczenia. Mieszkam w Holandii i tutaj taka sytuacja jest nie do pomyślenia !!! Nasz klient-nasz pan,ale nie u nich. Absolutnie nie polecam sklepu MALIBU.

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 88-100

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt