Siedlisko Stary Tartak

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Siedlisko Stary Tartak

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Stary Tartak to klimatyczne siedlisko, które powstało z połączenia kilku pasji jego właścicieli – zamiłowania do antyków, pracy z niesamowitym surowcem, jakim jest drewno oraz życia w zgodzie z naturą. Przez długi czas w tym miejscu działał tartak, w którym - tak na marginesie - została przycięta i oszlifowana każda pojedyncza deska tworząca siedlisko. W miarę upływu czasu i wraz z pojawianiem się kolejnych antyków oraz mebli budynek zyskiwał swój unikalny klimat, by ostatecznie stać się miejscem „z duszą”.

Dziś Stary Tartak to wyjątkowe miejsce położone w sielankowym otoczeniu pól i łąk z zapierającym dech w piersiach widokiem na stawy objęte programem ochrony „Natura 2000”. Jego niezwykła, sielska atmosfera sprawia, że to idealna przestrzeń do organizacji rodzinnych przyjęć, ślubów czy innych uroczystości. Zapewniamy swobodną atmosferę oraz pomoc w zorganizowaniu wyjątkowych wydarzeń. Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych gości.

Siedlisko Stary Tartak to idealne miejsce na weselny weekend i ucieczkę na wieś. Emanuje wiejskim urokiem i wyrafinowaniem.

Istnieje wiele ustawień ceremonii na zawnątrz jak i w środku budynku. Na świeżym powietrzu możecie wybrać zieloną przestrzeń znajdującą sie przed budynkiem lub powiedzieć “tak” pod naszą starą wierzbą. Oba miejsca z pięknym widokiem na stawy i góry. 

Dla lubiących spacery lokalizacja na pomoście bedzie idealnym wyborem. Proste, naturalne i piękne ustawienie ceremonii sprawi, że wszystkie oczy będą zwrócone na Was.

Po uroczystości nie musicie od razu biec do środka na posiłek… Odetchnijcie… Delektujcie się słońcem… A może aperitif…? W Siedlisku czas płynie swoim rytmem…

Istnieje możliwość ustawienia foteli, mini baru czy popularnego prosecco vana na trawniku, dzięki czemu możecie cieszyć się krajobrazem aż do zmroku.

Od momentu przybycia bedziecie mogli w pelni wykorzystać to miejsce. Wychodząc na balkon z uroczego apartamentu nowożeńców z widokiem na stawy i okolicę poczujecie spokój i uzyskacie chwile wytchnienia przed tym wyjątkowym wydarzeniem. Oczywiście nie musimy dodawać, że zdjęcia będą również wyjątkowo piękne w sielankowej scenerii Siedliska.

Lokal Sala główna ma powierzchnię 200m2, mieści się w niej 15 okrągłych drewnianych stołów dla max. 120 gości, miejscem na parkiet i oczywiście Dj lub zespół. Zabytkowe kredensy i podłóżne stoły z litego drewna mogą być wykorzystane jako barek na wino, pięknie prezentuje się na nich również bardzo modny w ostatnich latach słodki stół. 

Mniejsza sala o powierzchni 90m2 zazwyczaj służy jako strefa chillout z barkiem i kącikiem kawowym. Może także być wykorzystana do organizacji bardziej kameralnych przyjęć dla max. 40 gości.

Opinie o Siedlisko Stary Tartak

1.0
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
dave.benn84
Autor: Dave
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie miła obsługa. Brak profesjonalizmu. Szkoda nerwów.

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: -

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt