Szanowni Państwo!

Zespół SaxAndSix został założony po to, aby usatysfakcjonować wszystkich tych, którzy są wymagający i oczekują na swojej uroczystości muzyki na najwyższym poziomie. Sax And Six tworzą wykształceni muzycznie, utalentowani młodzi ludzie. Nasza energia udziela się gościom, a energia bawiących się zespołowi. Dzięki temu zabawę z Sax&Six będziecie Państwo długo i bardzo dobrze wspominać.

Gramy...

...właściwie trudno sprecyzować w jakim stylu. Każdy z nas ma swoje własne zainteresowania muzyczne i (chociaż może to brzmieć tendencyjnie) staramy się je łączyć. Przy okazji próbujemy również trafić w gusta słuchaczy, a często nie tylko słuchaczy, ale też bawiących się przy naszej muzyce. Tak naprawdę zależy nam przede wszystkim na dobrej zabawie. Staramy się więc wykonywać czasem wiernie i dokładnie, a czasem w zupełnie nowych wersjach znane przeboje. Zdarza się nam też grać utwory mniej znane, ale jak się później okazuje również bardzo lubiane.

...na żywo!

Wiemy jak przykre jest gdy okazuje się, że ktoś udaje, że śpiewa i gra, a muzyka płynąca z głośników jest tak naprawdę efektem gotowego nagrania odtwarzanego przez "wykonawców". Nam byłoby głupio wyjść na scenę i udawać (stojąc za dwoma klawiszami, bez np. perkusji i gitar), że to co z głośnika słychać, to nasze dzieło. Gramy w 100% na żywo.

Zespół SaxAndSix to:

 • 100% na Żywo!
 • 6+ osób w zespole
 • zawodowi muzycy
 • wiele lat doświadczenia
 • bogaty repertuar (od jazzu po disco)
 • bez disco-polo i muzyki biesiadnej
 • zróżnicowane wokale i instrumentarium
 • atrakcyjne, własne aranże
 • profesjonalne prowadzenie imprezy (wiele atrakcji)
 • prowadzenie imprezy również w językach: angielskim i włoskim
 • wysoki poziom artystyczny
 • profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie obsługiwane przez specjalistę
 • indywidualne podejście do klienta
 • elastyczność i uniwersalność

 

Cena jest zawsze ustalana indywidualnie. Zależy od wybranej opcji ilości osób w zespole, nagłośnienia, oświetlenia, DJa w składzie oraz ilości dni obsługi muzycznej oraz dodatkowych usług.

Z ofertą, opiniami, zdjęciami, składem, nagraniami oraz repertuarem zespołu SaxAndSix można się zapoznać na:

 • stronie www: http://saxandsix.pl
 • facebooku: http://fb.com/saxandsix

Szczególnie zachęcam do kontaktu telefonicznego. Podczas rozmowy telefonicznej najprościej jest przejść do sedna w kwestiach najbardziej Państwa interesujących.

Manager Marcin Odyniec:

 • e–mail: zespol@saxandsix.pl 
 • telefon: +48 603 218 649
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj SaxAndSix Live Cover Band i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o SaxAndSix Live Cover Band

4.9 4 opinii
Autor: Marek
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Odpowiedni zespół to więcej niż połowa sukcesu przy organizacji wesela. Six and Sax stworzył nam atmosferę, jakiej sami się nie spodziewaliśmy. Po prostu zrobili nam wesele i sprawili, że goście nigdy nie zapomną o tym jak dobrze bawili się z nami w Wiśle. Absolutnie profesjonalna i "bezobsługowa" współpraca. Dbanie o każdy detal, dobre poczucie humoru i świetne prowadzenie zabawy. Naprawdę nie spodziewaliśmy, że będziemy aż tak zadowoleni, a co najważniejsze - Nasi goście byli zachwyceni. Zabawy na poziomie - angażujące gości, którzy z chęcią sami brali w nich udział. Muzyka na niesamowitym poziomie. Zapewniam, że nie było osoby, która nie pytała nas o zespół zachwalając ich...nawet ekipa filmująca wesele sama z siebie chwaliła muzykę i pochwaliła się, że pierwszy raz w życiu podczas nagrywania wesela nie skorzystała ze stoperów do uszu. Będziemy polecać Six and Sax każdemu, a spodziewając się większej ilości wesel w Naszej rodzinie mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze nawiązać współpracę niejednokrotnie. Brać w ciemno. Lepiej nie będzie!

Zgłoś nadużycie
Autor: Aleksandra Borak
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zespół Sax and Six to najlepszy band na wesele jaki możecie sobie wymarzyć. Absolutnie wszyscy goście byli zachwyceni, wiem że kilka par, które planują śluby, w trakcie imprezy pytało zespół o dostępność - to chyba mówi wszystko :). Od początku do końca pełen profesjonalizm, dokładnie omówione szczegóły imprezy, Marcin miał rękę na pulsie cały czas i wykazał się refleksem oraz myśleniem kiedy musieliśmy na szybko zmieniać miejsce zaślubin ze względu na deszcz. Choć zmiany przebiegły spontanicznie, on instynktownie poprowadził gości ze ślubu na wesele. Samo wesele również było prowadzone rewelacyjnie - z klasą i wyczuciem. Zespół bez problemu zgodził się na nasze propozycje zmiany dotyczące poloneza o północy zamiast oczepin itp. Nie było wiochy, nie było disco polo, było świetne granie i kilka trafionych zabaw :). Muzyka i nagłośnienie 10/10, w zespole trzy osoby śpiewają, repertuar jest kozacki, muzycy rewelacyjni! W nocy Marcin przerzucił się na DJ-kę i został z nami godzinę dłużej kiedy goście chcieli bawić się do 5:30… Do dziś zastanawiam się, skąd ten człowiek ma tyle chęci i energii. Chapeau bas dla całej ekipy!]

Pozdrawiamy,

Ola i Marek

Zgłoś nadużycie
Aleksandra, bardzo dziękujemy za tak fajną, swobodną, miłą i naprawdę budującą opinię. Co do Marcina i jego wspomagaczy, to padały różne podejrzenia, a wręcz pomówienia . Do tej pory udowodniono mu jedynie nałogowe napawanie się energią z pozytywnych wibracji płynących z parkietu. Wspaniała ekipa, świetna Młoda Para, czego chcieć więcej. Spektakularna impreza, godna powtórzenia .
Dzięki za wybranie nas i tyle dobrych słów. Do szybkiego zobaczenia i jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Was!
Autor: Maciej
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

10 na 10! Sax and Six było odpowiedzialne za oprawę muzyczną naszego ślubu i wesela - strzał w dziesiątkę. Pełen profesjonalizm, kreatywność, ujmujący prowadzący i dopracowany każdy detal. Inwestycja we wspomnienia, ale warta każdej wydanej złotówki. Bardzo, bardzo polecam! 

Zgłoś nadużycie
Bardzo dziękujemy! Wspaniały komentarz. Ponadto każdy taki komentarz jest dla nas ogromnym wsparciem, za co dodatkowo bardzo dziękujemy! Aż chce się żyć, być i grać, Życzymy sobie przy tej okazji jak najwięcej takich spotkań :-). Dużo dobra dla Was! Bądźcie zawsze tak szczęśliwymi, cudownymi ludźmi! Niech Wam się szczęści! Najlepszego!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Podpisanie umowy + wpłacony zadatek 10% to gwarancja rezerwacji terminu. Rozliczenie całościowe bezpośrednio po zakończeniu występu.
Jakie usługi Państwo oferują?
Animacja na wesele, Muzyka na ceremonię ślubną, Muzyka na wesele, Prezentacje multimedialne, Inne
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
7+

Adres

Miasto: