SaxAndSix Live Cover Band

SaxAndSix Live Cover Band

  • Wartość główna: 100% na żywo, bez Disco-Polo

Misją zespołu SaxAndSix jest:

- poprowadzenie eleganckiego przyjęcia (po polsku i/lub angielsku) z dobrym kontaktem z gośćmi
- roztańczenie gości, rozkręcenie imprezy i doprowadzenie gości do siódmych potów
- zapewnienie muzyki na światowym poziomie (od jazzu po disco), bez disco polo
- koncertowa jakość muzyczna połączona z szaleństwem scenicznym na miarę ekipy Prince'a i to wszystko 100% na żywo
- indywidualne podejście do klienta
- umiejętność doboru atrakcji i zabaw prowadzonych przez zespół
- elastyczność i uniwersalność


Wyróżnia nas:

- 🥁 Skład grający w pełni na żywo, 6 wykształconych profesjonalnych muzyków (koncertujących i na co dzień zawodowo zajmujących się muzyką).
- ️ Konferansjer dynamicznie prowadzący całe wydarzenie i wybrane atrakcje (możliwość prowadzenia w języku angielskim).
- DJ, uzupełnia czas w przerwach oraz po zakończeniu występu zespołu nagraniami, autorskim miksowaniem muzyki, opcjonalnie: "koncert życzeń".
- ️ Realizator dźwięku i światła (minimum 1 dodatkowa osoba) gwarantuje selektywne i dobre jakościowo brzmienie zespołu oraz dopasowaną do muzyki realizacją światła.
- Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, wytwornice dymu, oświetlenie sterowane dmx, pełny 🥁 backline zespołu (w tym pleksi wyciszające perkusję), zestaw mikrofonów bezprzewodowych. Możliwość udostępnienia sprzętu (mikrofony, nagłośnienie) klientom.
- Pełna ekipa to minimum ️ 9 osób (zespół + realizator + techniczny/kierowca busa + kierowca zespołu), podczas imprezy jest obecnych 7 osób.
- wysoki poziom artystyczny

Możliwa oprawa muzyczna w kościele czy podczas poprawin (również w wersji DJskiej)

Brak nudy gwarantowany!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Krótko podaj, jaką główną cechę Twojej firmy chciałbyś podkreślić?
100% na żywo, bez Disco-Polo
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Podpisanie umowy + wpłacony zadatek 10% to gwarancja rezerwacji terminu. Rozliczenie całościowe bezpośrednio po zakończeniu występu.
Jaki rodzaj muzyki grają Państwo najczęściej?
Chill out, Disco, Jazz, Rock, Pop
Typ formacji muzycznej
Orkiestra weselna, Zespół muzyczny
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Ze strony
5 zł
Jak długo działają Państwo w tej branży?
7
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj SaxAndSix Live Cover Band i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o SaxAndSix Live Cover Band

4.9
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(5)
Jakość/cena
(5)
Polecasz to?
(5)
piotr150496
Autor: Piotr
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Sax&Six to zespół godny polecenia. Jako zawodowi muzycy oczekiwaliśmy wysokiej jakości i nie zawiedliśmy się. Z liderem zespołu Marcinem bez problemu można było wszystko ustalić. Zaś podczas wesela kiedy nie wszystko szło zgodnie z planem potrafił uspokoić i dostosować się do sytuacji. Sax&Six polecam z czystym sumieniem

Zgłoś nadużycie
marekbroda
Autor: Marek
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Odpowiedni zespół to więcej niż połowa sukcesu przy organizacji wesela. Six and Sax stworzył nam atmosferę, jakiej sami się nie spodziewaliśmy. Po prostu zrobili nam wesele i sprawili, że goście nigdy nie zapomną o tym jak dobrze bawili się z nami w Wiśle. Absolutnie profesjonalna i "bezobsługowa" współpraca. Dbanie o każdy detal, dobre poczucie humoru i świetne prowadzenie zabawy. Naprawdę nie spodziewaliśmy, że będziemy aż tak zadowoleni, a co najważniejsze - Nasi goście byli zachwyceni. Zabawy na poziomie - angażujące gości, którzy z chęcią sami brali w nich udział. Muzyka na niesamowitym poziomie. Zapewniam, że nie było osoby, która nie pytała nas o zespół zachwalając ich...nawet ekipa filmująca wesele sama z siebie chwaliła muzykę i pochwaliła się, że pierwszy raz w życiu podczas nagrywania wesela nie skorzystała ze stoperów do uszu. Będziemy polecać Six and Sax każdemu, a spodziewając się większej ilości wesel w Naszej rodzinie mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze nawiązać współpracę niejednokrotnie. Brać w ciemno. Lepiej nie będzie!

Zgłoś nadużycie
ale.borak
Autor: Aleksandra Borak
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zespół Sax and Six to najlepszy band na wesele jaki możecie sobie wymarzyć. Absolutnie wszyscy goście byli zachwyceni, wiem że kilka par, które planują śluby, w trakcie imprezy pytało zespół o dostępność - to chyba mówi wszystko :). Od początku do końca pełen profesjonalizm, dokładnie omówione szczegóły imprezy, Marcin miał rękę na pulsie cały czas i wykazał się refleksem oraz myśleniem kiedy musieliśmy na szybko zmieniać miejsce zaślubin ze względu na deszcz. Choć zmiany przebiegły spontanicznie, on instynktownie poprowadził gości ze ślubu na wesele. Samo wesele również było prowadzone rewelacyjnie - z klasą i wyczuciem. Zespół bez problemu zgodził się na nasze propozycje zmiany dotyczące poloneza o północy zamiast oczepin itp. Nie było wiochy, nie było disco polo, było świetne granie i kilka trafionych zabaw :). Muzyka i nagłośnienie 10/10, w zespole trzy osoby śpiewają, repertuar jest kozacki, muzycy rewelacyjni! W nocy Marcin przerzucił się na DJ-kę i został z nami godzinę dłużej kiedy goście chcieli bawić się do 5:30… Do dziś zastanawiam się, skąd ten człowiek ma tyle chęci i energii. Chapeau bas dla całej ekipy!]

Pozdrawiamy,

Ola i Marek

Zgłoś nadużycie
Aleksandra, bardzo dziękujemy za tak fajną, swobodną, miłą i naprawdę budującą opinię. Co do Marcina i jego wspomagaczy, to padały różne podejrzenia, a wręcz pomówienia . Do tej pory udowodniono mu jedynie nałogowe napawanie się energią z pozytywnych wibracji płynących z parkietu. Wspaniała ekipa, świetna Młoda Para, czego chcieć więcej. Spektakularna impreza, godna powtórzenia .
Dzięki za wybranie nas i tyle dobrych słów. Do szybkiego zobaczenia i jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Was!
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą