Salon Sukien Ślubnych Anetta Kamińska

Salon Sukien Ślubnych Anetta Kamińska istnieje od 2006 roku. Przez te wszystkie lata wiele zmieniło się zarówno w modzie ślubnej jak i w samym salonie.  Jest jednak pare rzeczy, które pozostały niezmienne najwyższa jakość sukien, pasja, profesjonalizm oraz dbałość o najdrobniejsze detale.

Mamy do zaoferowania Państwu suknie ślubne renomowanych firm polskich i zagranicznych, które wybieramy dla państwa podróżując po Polsce oraz świecie. Możemy pochwalić się owocną współpracą z firmami Agnes, Julia Rosa, Annais, Papilio, Demetrios oraz Atelier Zolotas. W nadchodzącym sezonie 2020 do naszej "rodziny" dołączą również firmy takie jak Marylise oraz Adrianna Papell. Dzięki tej współpracy każdego roku w Państwa ręce trafiają oryginalne suknie, które w połączeniu z profesjonalną usługą krawiecką spełniają oczekiwania Panien Młodych.

Fryzura oraz makijaż ślubny to nieodłączne elementy całego wizerunku Panny Młodej, które od czterech lat salon oferuje swoim klientkom. Ta kompleksowa usługa wykonywana jest na miejscu w salonie, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu w dzień ślubu. Fryzjer oraz wizażystka współpracujący z salonem, są niezwykle utalentowani. Każdy makijaż oraz fryzura wykonana przez nich to prawdziwe dzieło sztuki.

Dodatki do sukni ślubnej mają ogromne znaczenie, stanowią element wykańczający ślubną stylizację przyszłej Panny Młodej. Dodatki jakie można znaleźć w salonie to: welony, okrycia wierzchnie, ozdoby do włosów oraz biżuteria.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu !

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Salon Sukien Ślubnych Anetta Kamińska i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Salon Sukien Ślubnych Anetta Kamińska

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
Salon nie ma ograniczonych godzin otwarcia. Wystarczy wcześniej umówić się na spotkanie, a będziemy do Państwa dyspozycji.
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem zamówienia sukni ślubnej jest podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki w wysokości 1000 zł. W salonie jest możliwość płacenia gotówką i kartą.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Brak możliwości zakupu on-line
Jak długo działają Państwo w tej branży?
Salon działa od 2006 roku, zatem 13 lat.

Adres

Miasto: 97-300