Salon ślubny Bellissima

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Salon ślubny Bellissima

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Kupno - suknie na wieszakach służą jedynie jako wzory do przymierzania. Jeśli chcesz kupić suknię, musisz zamówić ją przynajmniej 3 - 4 miesiące przed datą ślubu. Ten termin ma swoje uzasadnienie. Przede wszystkim, większość sukien, które sprzedajemy, sprowadzamy z zagranicy. Suknia musi zostać tam uszyta, a następnie trafić do naszego salonu, a to zabiera mnóstwo czasu. Ponadto konieczne jest wykonanie przymiarek i naniesienie ewentualnych korekt, aby suknia dobrze leżała. Przy zamówieniu sukni należy wpłacić 50% wartości sukni tytułem zadatku.

Wypożyczanie - większość fasonów, które mamy w salonie, można wypożyczyć. W przypadku wypożyczenia, ważne jest jak najszybsze zarezerwowanie sukni, gdyż ich ilość jest ograniczona. Przy podpisaniu umowy wypożyczenia należy wpłacić 50% ceny. Cena wypożyczenia sukni zazwyczaj wynosi 50% ceny kupna. Około 3 tygodni przed datą ślubu odbywają się przymiarki, podczas których dopasowujemy suknię. W dniu odbioru - najczęściej w czwartek przed ślubem - suknia jest dopasowana i czysta. Suknię należy zwrócić w pn., bądź najpóźniej we wtorek rano po ślubie, w takim stanie, w jakim jest. Za czyszczenie i ewentualne uszkodzenie nie pobieramy dodatkowych opłat.

Szycie na miarę - na szycie sukni zazwyczaj decydują się te przyszłe Panny Młode, którym nie odpowiadają gotowe modele sukien lub te, które mają nietypową sylwetkę, np. bardzo duży biust. Można przyjść ze swoim projektem, bądź wybrać coś w salonie. Nasza styliska na pewno pomoże w doborze fasonu. Może też wykonać projekt sukni. Staramy się też zmierzyć jakiś podobny fason, aby sprawdzić, czy jest odpowiedni. Suknię do szycia należy także zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem. Najlepiej czteromiesięcznym. Większość tkanin, z których szyte są suknie, sprowadzamy z zagranicy i ten proces wymaga czasu. Ponadto, przy szyciu od podstaw należy liczyć się z 5, 6 przymiarkami. Przy podpisaniu umowy wpłaca się zaliczkę w wysokości 50% ceny sukni. Chcąc szyć suknię wg własnego projektu, trzeba wiedzieć, czego się chce i dokładnie przekazać to krawcowej.

Sprzedaż dodatkow:

  • welony - cięte, z haftem, z lamówką, z koralikami, krótkie i długie
  • rękawiczki
  • biżuteria, diademy
  • stroiki kwiatowe, szpilki do włosów itp.
  • podwiązki
  • buty
  • specjalistyczną bieliznę, w tym modelującą sylwetkę
  • okrycia wierzchnie: bolerka z różnych tkanin, szale, futerka, etole, pelerynki, kołnierze itp.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Przy zamówieniu sukni należy wpłacić 50% wartości sukni tytułem zadatku.

Opinie o Salon ślubny Bellissima

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 53676

na rogu ul. Zelwerowicza

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt