Sady Albigowa

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Sady Albigowa

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Pojemność (miejsca siedzące): 180-180

Sady Albigowa to spokojny folwark położony na skraju sadów owocowych, 15km od Rzeszowa. Budynek pomieści 180 osób wraz z przyległym namiotem na zabawę. Równie historyczna jest i stodoła, która służy idalnie na koncerty, wesela czy pokazy. Działamy na terenie dawnego folwarku rodziny Potockich, a więc w historycznych zabudowaniach, które w XIXw. były jeszcze powiązane z zamkiem w Łańcucie. Mieściły się tutaj stajnie i magazyny. Otaczają nas tereny sadownicze – rzędy jabłoni, porzeczek, wiśni. Na miejscu działa też stadnina koni. 
To hsitoryczny obiekt reaktywowany w 2003 roku.

Co oferujemy:

- dwie przestrzenie: stodoła i sala z namiotem=parkietem, obydwie mieszczą do 180 osób

- dodatkowo zielony dziedziniec – piękna przestrzeń na powitania, życzenia, zdjęcia. Tutaj od samego powitania proponujemy gościom lemoniadę, chcąc, aby poczuli się swobodnie, tutaj można zorganizować ślub plenerowy

- dwie altany – przestrzenie plenerowe na małe przyjęcia w ogrodzie, na poprawiny przy grillu, jest miejsce na ognisko

- dworek, czyli stuletnie mury, w których oferujemy młodej parze wyjątkowy nocleg w wystylizowanych wnętrzach

- gotujemy na miejscu, mamy stałą załogę na kuchni i cały sprzęt potrzebny do obsługi przyjęć – menu zbudowane na daniach kuchni polskiej, możliwie dużo produktów próbujemy kupować lokalnie - ziemniaki od Mirka, sery z Handzlówki, wędliny z Markowej, robimy swoje przetwory z owoców

- organizujemy wesela, przyjęcia rodzinne, eventy, chętnie gościmy wydarzenia kulturalne (teatr, koncert, prosimy o więcej)

Co nas wyróżnia:

- cenimy sobie naturalność, prostotę i autentyczność, te trzy słowa prowadzą nas w działaniach. Wnętrza utrzymane są w stonowanej kolorystyce, przeważają kolory ziemi, nie lubimy plastikowych ozdób, ani sztucznej elegancji. 

PS: najśmieszniejsze pytanie, jakie pamiętam to - „czy będziecie to jeszcze odmalowywać?”, usłyszane w stodole, która ma 150 lat i jedyne czego wg. mnie jej potrzeba to ściąganie pajęczyn w miarę na bieżąco.

- możliwie często wychodzimy w plener - mamy duży, bezpieczny teren, z dala od ulicy. Witamy gości na trawie, rozwieszamy girlandy, rozstawiamy leżaki, dzieci biegają za pawiem, para młoda nie musi nigdzie wyjeżdżać na plener.  

- nie tylko organizujemy posiłki, ale też jesteśmy dostępne dla naszych par, pomagamy w organizacji wesela, podchodzimy do gości bardzo indywidualnie. Lubimy wyzwania, lubimy nietypowe pomysły. Moja historia sprzed Sadów to organizacja wesel w całej Polsce – potrafię doradzić, podpowiedzieć, często konsultujemy pomysły naszych par. Sady to babski biznes, działamy we dwie jako wspólniczki.

- organizujemy tylko jedno przyjęcia jednego dnia, absolutnie nie wierzymy w to, że goście się nie mieszają, nie porównują, a w naszym przypadku byłoby to jeszcze dziwniejsze, wiedząc, że sale (stodoła i sala w folwarku) są tak różne

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Pojemność gościa
Tryb bankietu (siedzenie)
Maksymalna liczba gości w trybie bankietowym (na miejscach siedzących):
180-180
Jakie są główne cechy obiektu?
Ogród, Taras, Namiot, Miejsce na ceremonię, Parkiet, Parking, Wartość kulturowa, Plac zabaw
Można zrobić ślub na zewnątrz, w ogrodzie lub na tarasie?
Ślub w plenerze

Opinie o Sady Albigowa

4.5
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
coacoa
Autor: Karola
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

W Sadach odbywało się nie tylko nasze wesele, ale i ślub. Najchętniej zamiast 5 gwiazdek w każdej kategorii dałabym ich więcej! Wszystko przerosło nasze oczekiwania. Miejsce jest piękne, z duszą, z historią. Przygotowane do wszelkich uroczystości z niezwykłą dbałością o detale, po prostu z sercem. Kontakt z panią Pauliną przez cały siedmiomiesięczny okres przygotowań - wzorowy. Cierpliwie odpowiadała na każde pytanie, służyła radą i pomocą. Wiele spraw tak naprawdę załatwiła za nas - jak np tort czy ciasta (nasze menu ich nie obejmowało). Podczas wesela była nieocenioną pomocą, czuliśmy się bardzo zaopiekowani przez nią i całą cudowną obsługę! W dniu naszego ślubu padał deszcz - a ceremonia miała się odbywać pod wierzbą koło sali. Rano dostaliśmy sms od pani Pauliny z propozycją przeniesienia ślubu do stodoły. Jesteśmy wdzięczni za to, że padało, bo dzięki temu mieliśmy naprawdę przepiękny ślub - wnętrze stodoły było wymarzoną scenerią. Wesele odbywało się w sali i też nie mogło być lepiej. Wszyscy goście chwalili miejsce, okolicę, przepyszne jedzenie, organizację, po prostu wszystko. To było najlepsze wesele na jakim byłam! Wszystkim polecam to miejsce!

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 37

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt