Ruslan Burmistrov Film

Cześć!

Mamy na imię Olena i Ruslan.

Już od ponad 12 lat łączy nas nie tylko pasja w tworzeniu filmów, ale i życie prywatne. Jesteśmy parą filmowców, którzy na własnym przykładzie pokazują, co to znaczy kochać i być kochanym. Z doświadczenia wiemy, jak ważne dla wszystkich zakochanych jest uchwycenie tych wyjątkowych chwil. Chcemy opowiedzieć obrazem także i o Was oraz Waszej unikatowej, 
niepowtarzalnej miłości. Potrafimy uchwycić te najlepsze, nawet ulotne momenty. Szukamy je w oczach, dotyku, uśmiechu. Pokazujemy tylko to, co warto pokazać.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że proste rozwiązania są najczęściej najlepsze. W ten ważny dla Was dzień zależy nam na tym, byście byli sobą, czuli się swobodnie i naturalnie. Wydaje się to nieprawdopodobne? Zapewniamy jednak, że jest to możliwe. Istotne jest dla nas, byście po wielu latach, podczas oglądania filmu z tego ważnego dnia, z zachwytem przypomnieli sobie szczęśliwe chwile z początku Waszej wspólnej drogi. 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Ruslan Burmistrov Film i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Ruslan Burmistrov Film

4.8 5 opinii
Autor: Krystyna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Niestandardowy, nowoczesny, wzruszający, zachwycający, zapierający dech w piersiach - taki właśnie jest nasz trailer i film ślubny wykonany przez Ruslana
Nie mogliśmy wybrać lepiej. Wart swojej ceny i tego żeby na niego poczekać 4 miesiące.
Ogromnie i od całego serca dziękujemy za pamiątkę, która zostanie z nami na całe życie.
Będziemy do niej wracać bardzo często.
Ruslan, masz wielki talent

Zgłoś nadużycie
Autor: Martyna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Współpraca z Ruslanem była czystą przyjemnośćią. Film i teledysk, które otrzymaliśmy przeszły nasze oczekiwania. Dzięki nim raz jeszcze mogliśmy przenieśc się do dnia naszego ślubu. Film wywoływał radość i łzy wzruszenia. Gorąco polecamy! 

Zgłoś nadużycie
Autor: Paulina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeśli chcecie, żeby Wasz wielki dzień był uwieczniony w sposób absolutnie magiczny, to nie mam wątpliwości, że Ruslan spełni Wasze marzenie. Film oraz teledysk, który otrzymaliśmy, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Kadry wyglądają jak żywe, nie możemy się na nie napatrzeć! Oglądając film nie możemy oprzeć się wrażeniu, że na weselu było kilku kamerzystów - Ruslan opanował chyba umiejetność bilokacji, bo był w kilku miejscach w tym samym czasie :D Pomimo dynamizmu weselnych ujęć, klatki są przemyślane, wyważone i pokazują wszystkie detale, uchwycone są najpiękniejsze momenty, których nasze oko nie zdążyłoby nawet wyłapać. Nie możemy oderwać się od oglądania, bo nagrania wyglądają jak z filmu z kilkumilionowym budżetem ;) Będziemy polecać wszystkim z czystym sumieniem!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Kamerzysta na wesele
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Inne
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
W dniu podpisania umowy: zaliczka w wysokości 500 zł. Zapłata drugiej części wynagrodzenia - w dniu ślubu. Zapłata ostatniej części wynagrodzenia - w dniu przekazania gotowego filmu.
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
13 lat
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
W dniu ślubu będziemy towarzyszyć Wam od początku przygotowań, aż do oczepin. Podczas całej uroczystości macie zapewnioną profesjonalną pracę dwojga filmowców.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Uwzględniając styl, klimat i indywidualny charakter Młodej Pary, dokładamy wszelkich starań, aby każdy detal był dopracowany zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Wasz wymarzony film otrzymacie już w ciągu czterech najbliższych miesięcy po uroczystości.
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
5000

Adres

Miasto: 02-497
Powiązane tagi:
  • Kamerzysta na wesele
  • Średnie ceny
  • Videofilmowanie