Ruslan Burmistrov Film

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Ruslan Burmistrov Film

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Cześć!

Mamy na imię Olena i Ruslan.

Już od ponad 12 lat łączy nas nie tylko pasja w tworzeniu filmów, ale i życie prywatne. Jesteśmy parą filmowców, którzy na własnym przykładzie pokazują, co to znaczy kochać i być kochanym. Z doświadczenia wiemy, jak ważne dla wszystkich zakochanych jest uchwycenie tych wyjątkowych chwil. Chcemy opowiedzieć obrazem także i o Was oraz Waszej unikatowej, 
niepowtarzalnej miłości. Potrafimy uchwycić te najlepsze, nawet ulotne momenty. Szukamy je w oczach, dotyku, uśmiechu. Pokazujemy tylko to, co warto pokazać.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że proste rozwiązania są najczęściej najlepsze. W ten ważny dla Was dzień zależy nam na tym, byście byli sobą, czuli się swobodnie i naturalnie. Wydaje się to nieprawdopodobne? Zapewniamy jednak, że jest to możliwe. Istotne jest dla nas, byście po wielu latach, podczas oglądania filmu z tego ważnego dnia, z zachwytem przypomnieli sobie szczęśliwe chwile z początku Waszej wspólnej drogi. 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Videograf
Z
5 000 zł
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
W dniu podpisania umowy: zaliczka w wysokości 500 zł. Zapłata drugiej części wynagrodzenia - w dniu ślubu. Zapłata ostatniej części wynagrodzenia - w dniu przekazania gotowego filmu.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
13
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Ruslan Burmistrov Film

4.8
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(5)
Jakość/cena
(5)
Polecasz to?
(5)
khrystyna.romaniuk
Autor: Krystyna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Niestandardowy, nowoczesny, wzruszający, zachwycający, zapierający dech w piersiach - taki właśnie jest nasz trailer i film ślubny wykonany przez RuslanaNie mogliśmy wybrać lepiej. Wart swojej ceny i tego żeby na niego poczekać 4 miesiące.Ogromnie i od całego serca dziękujemy za pamiątkę, która zostanie z nami na całe życie.Będziemy do niej wracać bardzo często.Ruslan, masz wielki talent

Zgłoś nadużycie
maciejewskamartyna
Autor: Martyna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Współpraca z Ruslanem była czystą przyjemnośćią. Film i teledysk, które otrzymaliśmy przeszły nasze oczekiwania. Dzięki nim raz jeszcze mogliśmy przenieśc się do dnia naszego ślubu. Film wywoływał radość i łzy wzruszenia. Gorąco polecamy! 

Zgłoś nadużycie
jordanrkk
Autor: Paulina
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeśli chcecie, żeby Wasz wielki dzień był uwieczniony w sposób absolutnie magiczny, to nie mam wątpliwości, że Ruslan spełni Wasze marzenie. Film oraz teledysk, który otrzymaliśmy, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Kadry wyglądają jak żywe, nie możemy się na nie napatrzeć! Oglądając film nie możemy oprzeć się wrażeniu, że na weselu było kilku kamerzystów - Ruslan opanował chyba umiejetność bilokacji, bo był w kilku miejscach w tym samym czasie :D Pomimo dynamizmu weselnych ujęć, klatki są przemyślane, wyważone i pokazują wszystkie detale, uchwycone są najpiękniejsze momenty, których nasze oko nie zdążyłoby nawet wyłapać. Nie możemy oderwać się od oglądania, bo nagrania wyglądają jak z filmu z kilkumilionowym budżetem ;) Będziemy polecać wszystkim z czystym sumieniem!

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 02-497

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt